reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Mama Zuzi i Antosia czy przypadkiem coś u Ciebie nie ruszyło? [emoji57]
Kurcze a ja jakoś perfidnie dziś na czuję te bóle miesiaczkowe do tego fale goraca... Wieczorem też trochę męczyło, ale myślę że do niedzieli to muszę wytrzymać a teraz to już sama nie wiem czy to się coś grubszego nie kroi

I jeszcze pytanie mam, czy Wasi Panowie biorą że szpitala zwolnienie na opiekę nad Wami po porodzie?
My nie braliśmy, ale tylko dlatego, ze moj ma umowe do lutego i nie chcielismy, zeby to L4 jakos wplynelo na pozniejsze przedluzenie a ja juz w miare smigam, wiec ojcowski nam wystarczy.
 
reklama
@Dzidzi bobo ja mam to samo [emoji17] na szczęście nie codziennie, ale aż boli, szczególnie ręce, na stopach nie.

Najdziwniejsze, że jak mi tak ręce puchną to mi cukier skacze a jem to co zawsze [emoji848]

@Góraleczka89 to wszystko zależy co u mojego w pracy powiedzą. Weźmie albo zwolnienie albo ojcowski urlop
W pracy nie będzie miał problemu. Bardziej chodzi nam że jeżeli jest tak możliwość to warto skorzystać,[emoji6] ojcowski urlop trzymamy na mój powrót do pracy żeby tatuś mógł trochę z brzdącem posiedzieć [emoji4]
 
Cześć, a orientujecie się może czy w razie czego wykonują w Waszych szpitalach planowane cesarki w sobotę? Właśnie najbardziej się boję, że mnie odeślą z powodu przepełnienia, a mam się zgłosić do szpitala dopiero w czwartek... cc niby w piątek. Ja odeślą, to po świętach jestem na terminie :eek:

Ja mam planowe 12 i tego dnia szpitale pracują normalnie jakby coś :)
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Kochana, wielkie gratulacje![emoji16][emoji9] jak na bliźniaki to cudowne wyniki! Czekamy na relacje później i fotki koniecznie![emoji16][emoji173]
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Gratulacje :)
 
reklama
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Gratuluję córeczek [emoji847] Wow to ponad metr i prawie 6 kilo szczęścia [emoji173]️
 
Do góry