reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)

Gratulacje!!!!
 
reklama
Temperatura 36.6, brzuch nie boli, tylko zalana potem się obudziłam, także chyba odeszło wszystko tylko co to było.... Może na końcówkę połogu mój organizm tak reaguje ? No nie wiem.. Będę u lekarza to się spytam bo sama się wczoraj bałam.. Ale że wieczorem już przechodzili powoli to nie szłam do lekarza.. Ale nigdy nie miałam takich objawów i takiego bólu..
@Ewela2805 w okresie okoloporodowym wiele objawów może być mylnie odbieranych. Dziewczyny mają rację, że to może być coś z macicą, ale równie dobrze może to być np. zapalenie trzustki. Idź proszę do lekarza. Pomyśl o malutkiej, co będzie jeśli się rozchorujesz...
Napewno skonsultuje to z lekarzem i umowie się na usg bo sie boję żeby mi się coś tam nie działo w środku...
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Gratulacje !!!! Podwójne [emoji7]
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Super Gratuluję ♥️♥️♥️
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)

extra!!!!!!

przywiozła szybciutko przywiozą!

jak wspaniale !

zdróweczka kochana!

już się doczekać nie mogę aż wszystkie się rozpakujecie!!! hehe

a co do ojcowskiego..w Pl też jest 2 tyg jak tu?

mój M wzial tylko tydzień ze względu na to że kasa za ten okres jest śmieszna a stwierdził że będzie się nudził za bardzo haha
mimo wszystko w drugim tygodniu pracował na popołudnie..przesunął sobie czas by dzieci też moc że szkoly odebrać przed praca..obiad zrobił..wszystko ogarnął ... i zawsze mógł w razie takiej ewentualności dla Mnie iść na nockę ... no ale nie potrzeba było:)
a w 3 tygodniu dzieci miały wolne więc spokojnie mógł pracować na rano a ja już wróciłam do życia co do obowiazkow pani domu:p
a teraz ma nocki i nadal kochany dzieci zawzi i przywozi . zakupy robi itd ale to zawsze się tym zajmowal .. a z.corka na spotkania co do komunii chodzi .. na razie Nikolasem nie chce tam ciagac
potem popołudnia zacznie i tylko będę musiała bo dzieciaczki jechać by je odebrać

kupiliśmy bilety rodzicom i przylatują na tydzień za 2 tygodnie:):):):) porozpieszczac dzieciaki
 
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Gratulacje :-)
 
Temperatura 36.6, brzuch nie boli, tylko zalana potem się obudziłam, także chyba odeszło wszystko tylko co to było.... Może na końcówkę połogu mój organizm tak reaguje ? No nie wiem.. Będę u lekarza to się spytam bo sama się wczoraj bałam.. Ale że wieczorem już przechodzili powoli to nie szłam do lekarza.. Ale nigdy nie miałam takich objawów i takiego bólu..
Napewno skonsultuje to z lekarzem i umowie się na usg bo sie boję żeby mi się coś tam nie działo w środku...
Gratulacje !!!! Podwójne [emoji7]
Ewela.to NIE jest normalne .. i dziwne że przeszło bo jakby jakąś infekcja była w środku to by ta temp się chyba utrzymywała hm
bóle nasilaly .. nie wiem
 
Ewela.to NIE jest normalne .. i dziwne że przeszło bo jakby jakąś infekcja była w środku to by ta temp się chyba utrzymywała hm
bóle nasilaly .. nie wiem
Właśnie wiem, temu muszę się przebadać bo nie mam pojęcia od czego to mogło być, nigdy takiego bólu nie miałam, a nie mogłam się wyprostować, krzyczała już sama z bólu wczoraj no i myślałam naprawdę że umieram, nawet patrzyłam jak wymiotowalam czy krwi nie ma bo czułam jakby mnie rozrywało od środka.. A dziś wszystko mi przeszło......
 
Mam tak ale na stopach. Mam bardzo napuchniete zwlaszcza wieczorami. Jak przychodze do domu i sciagam skatpetki tam mam mega slady po nich i bola mnie cale stopy, nie tylko kostki. Mam nadzieje, ze szybko po porodzie wszystko wroci do normy bo ledwo w buty sie mieszcze,hehe
Mnie nogi pachną czasem ale ręce to jakaś masakra obrączkę zdjęłam i już jej nie założę [emoji21][emoji21] a tak nie lubię bez niej chodzić.
 
reklama
Do góry