reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Z jednej strony to żle, że się nie wysypiam w nocy, a z drugiej mam w końcu czas, żeby nadrabiać te kilkanaście stron wątku, które się tworzą w ciagu dnia... :D :D

Haha wszystkiego są plusy [emoji23][emoji5] tez często doczytuje w nocy choć już nie zawsze siły na pisanie są,dopiero nad ranem jak widać [emoji28]


Chyba jednak Tosia będzie jeszcze październikowa :D wody mi odeszly dzwoniłam do położnej i mam przyjechać koło 7 do szpitala. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :D dam znać co i jak się rozwija :D

Ooooo... trzymam kciuki, żeby wszystko się gładko i sprawnie potoczyło [emoji106][emoji16] powodzenia!!!
 
Chyba jednak Tosia będzie jeszcze październikowa :D wody mi odeszly dzwoniłam do położnej i mam przyjechać koło 7 do szpitala. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :D dam znać co i jak się rozwija :D
Ooo[emoji4] w którym szpitalu rodzisz? My jesteśmy w Wojewódzkim, ale może dzisiaj w końcu wyjdziemy o ile bilirubina nas puści[emoji6]



Tyle produkujecie tych stron że nie nadążam[emoji6] już wszystko doczytałam ale już nie pamiętam co komu odpisać[emoji4]
Gratulacje dla świeżych mamuś, sporo październikowych dzieciaczków mamy [emoji4]

Współczuję tym, które się męczą ze skurczami i fałszywymi alarmami. Wiem co przechodzicie, bo moje codzienne skurcze to był dramat. A jak pomyślę, że jeszcze miesiąc mogłam tak chodzić to mi słabo[emoji6]
 
@Gatta92 w Wojewódzkim :D i oby obeszło się bez komplikacji. Narazie skurcze są minimalnie wyczuwalne. Bardziej to mnie brzuch przy okresie boli niż teraz ale ja wtedy zdycham zawsze więc może po prostu mam takie mocniejsze porównanie. Pomału się ogarniam żeby się zebrać do wyjścia :D nie mogę się już w sumie doczekać aż będzie po fakcie.
2 dni temu lekarz na wizycie powiedział że raczej mała będzie przenoszona a tu proszę :)
 
@Gatta92 w Wojewódzkim :D i oby obeszło się bez komplikacji. Narazie skurcze są minimalnie wyczuwalne. Bardziej to mnie brzuch przy okresie boli niż teraz ale ja wtedy zdycham zawsze więc może po prostu mam takie mocniejsze porównanie. Pomału się ogarniam żeby się zebrać do wyjścia :D nie mogę się już w sumie doczekać aż będzie po fakcie.
2 dni temu lekarz na wizycie powiedział że raczej mała będzie przenoszona a tu proszę :)
No widzisz, moja położna mówiła że przy takich wiatrach jakie teraz są u nas to lubią worki owodniowe pękać[emoji6][emoji23] i chyba coś w tym jest bo 2 dni temu sale były puste a teraz pełno porodów[emoji6]

Powodzenia[emoji4]
 
@justyna90m i @LassHa gratulacje!

Co do kąpieli to u nas też w szpitalu położna mówiła, że nie kapia tylko wycieraja, pierwsza kąpiel jak się będzie w domu na spokojnie któregoś dnia, nie musi być od razu. I tez nie polecala częstego kapania, jeżeli nie ma konieczności.

My dzisiaj obiad z dzieciństwa... Makaron z twarogiem i cynamonem:) całe szczęście, że mi ten ból głowy przeszedł koło południa i jeszcze wybraliśmy się do kina:)chyba ostatni raz przed porodem.

Wybieracie się na cmentarz 1.11?
Ja idę do kościoła tylko, bo zawsze na mszę chodziliśmy na cmentarzu ale tyle czasu stać to nie wytrzymam, a cmenatarz odwiedzimy na spokojnie wieczorem.
 
reklama
Do góry