reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Boże czuje sie tragicznie naprawde juz sie poplakalam cala noc noe spalam tak mnie bolal brzuszek wzielam scopolan potem nospe .... Cala noc biegunka juz nie mam sily jest mi niedobrze i boli mnie glowa ale to bardzo...nie mialam w domu nic przeciwbolowego az w koncu wzielam synka ibum w syropie bo masakra
Dużo zdrówka
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Ale wysyp „świeżych bobasów” - aż tego nie ogarniam ;) Gratuluje wszystkim, ktore sa juz po :)

U nas cisza - bez zmian, wczoraj na drugim KTG serduszko w porzadku, brak skurczy. W koncu zaczelam cos przybierac na wadze - moze dojde do wagi wyjsciowej w tym tempie [emoji12] W sobote wizyta, mam nadzieje, ze Franek rosnie i wszystko z nim w porzadku, bo to martwi mnie najbardziej. Prania wiekszosc ogarnieta, ale prasowanie jeszcze nie tkniete. Moze dzisiaj sie uda :) Mysle tez, ze czas powoli pakowac torbe, bo nadal tego nie zrobilam [emoji12]
Sciskam i postaram sie jeszcze troche regularniej tu zagladac :)
 
Kochana uważaj z Ibuprofenem, nie powinien być stosowany w okresie okoloporodowym. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale na pewno gdzieś ostatnio o tym czytałam i słyszałam.
W III trymestrze nie można żadnego leku z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, bo mogą doprowadzić do przedwczesnego zamknięcia przewodu tętniczego Bottala, czyli bardzo ważnej struktury w serduszku płodu.
 
reklama
Chciałabym się pochwalić, ale nie mam czym, nic się nie zaczęło... Ale miałam noc w bolesnych skurczach. Mam nadzieję, że Jaś faktycznie chce wyjść, a nie tak tylko sobie żartuje...[emoji58] oczywiście kroki wszystkie poczynione, może jeszcze uda mi się odwiedzić dzisiaj albo jutro cmentarz. [emoji16]
 
Do góry