reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie? Na poczatku mialam rozne zachcianki ale dzisiaj to chyba przeszlam sama siebie. Nie moge sobie smaka znalesc przez ta zgage. Probowalam rozne rzeczy az skonczylam na sledziach z babka marmurkowa ( z nadzieniem adwokatowym). Masakra, jak mi takie polaczenie posmakowalo,heheheheh nawet zgaga mi przeszla. Normalnie zwymiotowalabym po czyms takim, ale zjadlam to ze smakiem.... bede miala co wspominac potem,heheheh
ale zE babka przegryziona śledziem heheh
 
reklama
Dziewczyny czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie? Na poczatku mialam rozne zachcianki ale dzisiaj to chyba przeszlam sama siebie. Nie moge sobie smaka znalesc przez ta zgage. Probowalam rozne rzeczy az skonczylam na sledziach z babka marmurkowa ( z nadzieniem adwokatowym). Masakra, jak mi takie polaczenie posmakowalo,heheheheh nawet zgaga mi przeszla. Normalnie zwymiotowalabym po czyms takim, ale zjadlam to ze smakiem.... bede miala co wspominac potem,heheheh
Brzmi jak typowa zachcianka kobiety w ciąży:), ja nie miewalam i nie mam. Jak ci smakuje to bym się tym nie przejmowala. Może jakiejś witaminki czy mineralu Ci brakuje i organizm sam wysyła sygnał. Smacznego! :)
 
Dziewczyny czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie? Na poczatku mialam rozne zachcianki ale dzisiaj to chyba przeszlam sama siebie. Nie moge sobie smaka znalesc przez ta zgage. Probowalam rozne rzeczy az skonczylam na sledziach z babka marmurkowa ( z nadzieniem adwokatowym). Masakra, jak mi takie polaczenie posmakowalo,heheheheh nawet zgaga mi przeszla. Normalnie zwymiotowalabym po czyms takim, ale zjadlam to ze smakiem.... bede miala co wspominac potem,heheheh
Ja takich dziwnych zachcianek ciążowych nie miałam, ale moja kolezanka jadła lody cytrynowe z musztardą sarepską :D Niedobrze mi na samą myśl o tym :D


zaintrygował mnie ten thermomix.. polecicie coś????
Chodzi Ci o konkretne przepisy czy o co? ;)
 
No wlasnie mialam jakies zachcianki ale na konkretne produkty nie na takie miksy. A tu prosze .... zaczynam 9 miesiac i cos mi sie wlaczylo. Biore witaminy dla ciezarnych, ale moze rzeczywiscie czegos mi brakuje. Narzekac nie bede, bo zgaga mi minela, za to moja corcia ma juz 3 czkawke. Biedactwo, matka nazarla sie swinstw a biedne dziecko teraz cierpi:rolleyes2:
 
Dziewczyny, po 8 godzinach skurczów i męki bez postępu zawieźli mnie na CC i w tej chwili wjechałam na blok pooperacyjny. Mały ma guza bo okazało się,że miał źle ustawioną główkę przez co spierał sie jakoś czółkiem na szyjce i go blokowało. Ale po za tym wszystko w porządku. Waży 3180,ma 52 cm.
Gratuluję i niech rośnie Zdrowo
 
reklama
Do góry