reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Koka27 może coś pomoże ta dodatkowa lampa, a maluch spokojniejszy na solarium?
Musze sie upomniec na wizycie żeby mu to badanie zlecily, bo przeciez nie ma zleconego, wiec na obchodzie nic nie bede wiedziala :/ od 4 go nie wkladalam, bo p polozna mowila, zeby byl ze dwie godz bez lamp przed pobraniem krwi a potem sie okazalo, ze ma nie zlecone :/ ale za to mi tak nieoficjalnie zmierzyla tym przezskornym miernikiem to wyszlo ladnie, bo 6 a na samym poczatku tym przezskornym mial 14.8.
Srednio spokojny, wiecznie głodny. Noce prawie ze na krzesle przy inkubatorze.
 
Boże czuje sie tragicznie naprawde juz sie poplakalam cala noc noe spalam tak mnie bolal brzuszek wzielam scopolan potem nospe .... Cala noc biegunka juz nie mam sily jest mi niedobrze i boli mnie glowa ale to bardzo...nie mialam w domu nic przeciwbolowego az w koncu wzielam synka ibum w syropie bo masakra
Kochana uważaj z Ibuprofenem, nie powinien być stosowany w okresie okoloporodowym. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale na pewno gdzieś ostatnio o tym czytałam i słyszałam.
 
Chyba jednak Tosia będzie jeszcze październikowa :D wody mi odeszly dzwoniłam do położnej i mam przyjechać koło 7 do szpitala. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :D dam znać co i jak się rozwija :D
Oh czekam na Tosie [emoji4][emoji4][emoji4] ale super, nastepna dzidzia będzie z nami. Powodzenia
Boże czuje sie tragicznie naprawde juz sie poplakalam cala noc noe spalam tak mnie bolal brzuszek wzielam scopolan potem nospe .... Cala noc biegunka juz nie mam sily jest mi niedobrze i boli mnie glowa ale to bardzo...nie mialam w domu nic przeciwbolowego az w koncu wzielam synka ibum w syropie bo masakra
Postaraj się pić dużo wody, może się odwodniłaś przy biegunce i teraz głowa Cię boli.
 
@maksimas ja również wczoraj klasycznie- śledzia zagryzłam gorzka czekolada:)
Lekarz wczoraj odradził mi spacery po cmentarzu, zreszta wszystkie nasze groby są w mieście naszych rodziców,około 100km od nas, a nie jeździmy tam już od sierpnia..
Szkoda, lubię tego dnia odwiedzać groby, taki dzień zadumy, wspomnień, na chwile się zatrzymujemy. Mam nadzieje, ze uda nam się pojechać na Święta.
 
Nawet placze bo musze synka do pezedszkola zaprowadzic niby nie daleko ale przy takim samopoczuciu to masakra. Dzwonilam do szpitala kazali przyjsc i sie pokazac . dzwonilam do kolezanki co najblizej mieszka ale chyba śpi bo noe odbiera. Wiec zbieram sie w sobie zeby zaprowadzic mlodego i ide do szpitala sie skonsultowac moze cos sie zaczyna
 
reklama
Nawet placze bo musze synka do pezedszkola zaprowadzic niby nie daleko ale przy takim samopoczuciu to masakra. Dzwonilam do szpitala kazali przyjsc i sie pokazac . dzwonilam do kolezanki co najblizej mieszka ale chyba śpi bo noe odbiera. Wiec zbieram sie w sobie zeby zaprowadzic mlodego i ide do szpitala sie skonsultowac moze cos sie zaczyna
Biedna! Oby ten dzień szybko minął! Ciekawe co Ci powiedzą w szpitalu. Koniecznie dawaj znać i powodzenia [emoji9]
 
Do góry