reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@justyna90m i @LassHa gratulacje!

Co do kąpieli to u nas też w szpitalu położna mówiła, że nie kapia tylko wycieraja, pierwsza kąpiel jak się będzie w domu na spokojnie któregoś dnia, nie musi być od razu. I tez nie polecala częstego kapania, jeżeli nie ma konieczności.

My dzisiaj obiad z dzieciństwa... Makaron z twarogiem i cynamonem:) całe szczęście, że mi ten ból głowy przeszedł koło południa i jeszcze wybraliśmy się do kina:)chyba ostatni raz przed porodem.

Wybieracie się na cmentarz 1.11?
 
reklama
@justyna90m i @LassHa gratulacje!

Co do kąpieli to u nas też w szpitalu położna mówiła, że nie kapia tylko wycieraja, pierwsza kąpiel jak się będzie w domu na spokojnie któregoś dnia, nie musi być od razu. I tez nie polecala częstego kapania, jeżeli nie ma konieczności.

My dzisiaj obiad z dzieciństwa... Makaron z twarogiem i cynamonem:) całe szczęście, że mi ten ból głowy przeszedł koło południa i jeszcze wybraliśmy się do kina:)chyba ostatni raz przed porodem.

Wybieracie się na cmentarz 1.11?

Ja na cmentarz nie idę. Za duże korki, za dużo ludzi, a nie mam żadnego na tyle blisko, żeby pójść na piechotę. Jeszcze tutaj nie mam zadnych bliskich na cmentarzach. Pójde po prostu do Kosciola ;)
 
@justyna90m i @LassHa gratulacje!

Co do kąpieli to u nas też w szpitalu położna mówiła, że nie kapia tylko wycieraja, pierwsza kąpiel jak się będzie w domu na spokojnie któregoś dnia, nie musi być od razu. I tez nie polecala częstego kapania, jeżeli nie ma konieczności.

My dzisiaj obiad z dzieciństwa... Makaron z twarogiem i cynamonem:) całe szczęście, że mi ten ból głowy przeszedł koło południa i jeszcze wybraliśmy się do kina:)chyba ostatni raz przed porodem.

Wybieracie się na cmentarz 1.11?
Nie idę 1 na cmentarz, mąż będzie po nocce oraz przed nocką. Dla mnie za dużo ludzi, za dużo samochodów. W dzień zaduszny się wybieramy.
 
Dziewczyny czy wy pod koniec ciazy tez tak mialyscie? Na poczatku mialam rozne zachcianki ale dzisiaj to chyba przeszlam sama siebie. Nie moge sobie smaka znalesc przez ta zgage. Probowalam rozne rzeczy az skonczylam na sledziach z babka marmurkowa ( z nadzieniem adwokatowym). Masakra, jak mi takie polaczenie posmakowalo,heheheheh nawet zgaga mi przeszla. Normalnie zwymiotowalabym po czyms takim, ale zjadlam to ze smakiem.... bede miala co wspominac potem,heheheh
 
reklama
Do góry