reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

To też trzeba się uzbroić w cierpliwość żeby Mała przywykła do tego że będziesz musiała Leosiowi więcej czasu poświęcić, a teraz to może przez to że Cię nie ma w domu i się steskniła za Toba[emoji4]
Może chłopak chce nadrobić to co stracił z wagi i chce do cyca [emoji188]
Wiadomo, ze steskniona. Ja juz tez.
 
reklama
@Weronikakrz to pchamy dzis razem mowisz ;)

Wody odeszly, rozwacie 4 paluchy, skurcze regularne i tez siedze na pileczce, ale juz w centrum. Miala mnie do domu puscic, ale w zwiazku z tym ze w godzine sie tak posunelo to zostalam. Na razie nie boli jakos bardzo, albo nie czuje ;)
Zaciskamy kciuki żebyście się dzisiaj jeszcze z Synkiem zobaczyli[emoji4]
 
@LassHa, @Weronikakrz @FiLi88 , trzymam kciuki za porody, powodzenia!
@Ewela2805 Super, że już jesteście w domku :)
@majacyr Mati przesłodki :) Mam nadzieję, że mąż też się ogarnie z pomocą, nie możesz wszystkiego robić sama...

A ja dzisiaj ledwo żywa, leżę, brzuch mnie boli jak na okres, miałam małe plamienie... Gary brudne, obiadu nie ma, no na nic nie mam siły...
 
Witajcie dziewczyny Gratulacje dla nowo upieczonych mam :wink: Super ile już dzieciątek po tej stronie ;)
@LassHa powodzenia ;)
Czytam i podziwiam Was za walkę o laktację.
Bardzo dużo CC się szykuje podziwiam bo ja bym się bała chyba że jakieś wskazania to nie ma zmiłuj się.
Kochane co już macie termin na dniach życzę szybkiego rozwiązania;)
Czytam Was ale w piątek wieczorem złapał mnie ból zęba(niedawno przęgląd i wszystko Ok ) w sobotę mój gabinet nieczynny poszłam gdzie wolne i przyjęli a co tam mi robili to aż do dziś mnie telepie...Na szczęście w środę do swojej P.doktor.Byłam na ktg jeden skurcz a tak wszystko Ok.
Witam mamusię z BB ;)

Ja bym naprawdę dużo oddała, żeby rodzić siłami natury... Przez całą ciąże nie dopuszczałam mysli o cc... Jak mi w 34tc powiedzili, że juz mizerne szanse na obrót i mam się nastawić na cc to tydzien przepłakałam. Ale już nie mogę nic na to poradzić, byle tylko córcia urodziła się zdrowa.

Wlasnie skacze na piłce skurcze co 5 minut po kapieli się nasilyly plamienia dalej są jest mi niedobrze i prze mnie na kupę ale nic nie idzie myślałam że się wyczyszcze

Poczekam jeszcze ż godzinke i jak nie przejdzie to zadzwonię do szpitala
Chyba już nie przejdzie :D Powodzenia!

@Weronikakrz to pchamy dzis razem mowisz ;)

Wody odeszly, rozwacie 4 paluchy, skurcze regularne i tez siedze na pileczce, ale juz w centrum. Miala mnie do domu puscic, ale w zwiazku z tym ze w godzine sie tak posunelo to zostalam. Na razie nie boli jakos bardzo, albo nie czuje ;)
Dobrze, że na razie nie boli bardzo :) Chociaż pewnie zacznie... :) Ale życzę jak najmniej bolesnego porodu :) Powodzenia :)


A moja jak przez calą ciąże była bardzo mało ruchliwa, tak dzisiaj cały dzien wbija mi głowę w żebra :D Chyba chce pokazac, że jednak faktycznie waży już te 3400g :)
 
reklama
Dziekuje Mamunie, jest superowo. W koncu po 9ciu miesiacach mozna sie wyluzowac ;)
Wlasnie sie basenik napelnia z cieplizna, bo tak jak z pierwszym beda krzyzowe po maxie, zaczynam je czuc.

70EE960D-DD69-47FD-A295-5A03442B7870.jpeg
 

Załączniki

  • 70EE960D-DD69-47FD-A295-5A03442B7870.jpeg
    70EE960D-DD69-47FD-A295-5A03442B7870.jpeg
    917,8 KB · Wyświetleń: 362
Do góry