reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny. Jeden z najgorszych dni w życiu a to dopiero początek. Przyjeli mnie na oddział co zajęło im pół dnia. Potem podłączyli otc, skurcze są dalej ale zero rozwarcia. Pozwolili mi teraz chwilę odpocząć i chcą założyć balonik a mężowi kazali jechać do domu [emoji849] Tragedia..

Współczuję :(
Może podczas zakładania okaże się, że jest już rozwarcie, ja tak miałam. A ten cewnik dobrze działa na szyjkę i po paru godzinach ruszy
 
@LassHa kurcze no to trochę Cię jeszcze czeka, bez sensu właśnie niby skurcze męczą a szyjka trzyma. Śle pozytywne myśli na razie może wydaje się najgorszy dzień w życiu ale zaraz zapomnisz!

@FiLi88 ale jedziesz z tempem!! Dawaj mamuśka :)

Weronika może jednak ruszy? Moja koleżanka taz niby miała co 5,7 minut a tego samego wieczora urodziła. Trzymam kciuki!!

@Igorowelove u Ciebie dalej nic?:)
 
Dziewczyny. Jeden z najgorszych dni w życiu a to dopiero początek. Przyjeli mnie na oddział co zajęło im pół dnia. Potem podłączyli otc, skurcze są dalej ale zero rozwarcia. Pozwolili mi teraz chwilę odpocząć i chcą założyć balonik a mężowi kazali jechać do domu [emoji849] Tragedia..
Ojej :( mam nadzieję, że jednak ruszy z kopyta! [emoji110]
Zapraszam obok jeszcze takie trzy pokoiki wolne sa ;)

Skurcze co ok 2 min trwajace po 40-60 sekund. Sie imprezka rozkreca ;)
Szkoda ze lewatywy tutaj nie robia ;)
Chce rodzic z takim spokojem jak Ty [emoji120]
Podziwiam [emoji23]
@LassHa kurcze no to trochę Cię jeszcze czeka, bez sensu właśnie niby skurcze męczą a szyjka trzyma. Śle pozytywne myśli na razie może wydaje się najgorszy dzień w życiu ale zaraz zapomnisz!

@FiLi88 ale jedziesz z tempem!! Dawaj mamuśka :)

Weronika może jednak ruszy? Moja koleżanka taz niby miała co 5,7 minut a tego samego wieczora urodziła. Trzymam kciuki!!

@Igorowelove u Ciebie dalej nic?:)
Nic! [emoji23] Nic a nic [emoji23] dzisiaj to nawet się nie czuję jak w ciąży [emoji23]
 
reklama
@Naan34 i @Koziunia a co u Was? Jakoś tak mi do głowy przyszlyscie....

@LassHa to już pewnie tuli maluszka [emoji7]
U mnie spokojnie. Nic się nie zapowiada. Zapisałam się na jutro do Medicovera żeby tak na wszelki wypadek sprawdził mi stan wód. Do swojego lekarza idę 5.11.
Remont dalej trwa. Byłam w niedzielę na targach w Entliczku pętliczku i kupiłam kilka rzeczy, w tym w końcu laktator. Dzisiaj kupiłam na olx i odebrała leżaczek-bujaczek za 130 zł używany i jestem przeszczęsliwa :).
Właśnie próbuje nadrobić wszystkie wpisy.

Dziewczyny mam jedno pytanie. Jak macie te skurcze i bierzecie gorący czy ciepły prysznic? Jeżeli kąpiel to czy gorąca i jak długą ? Boję się żeby nie przesadzić z temperaturą jak się u mnie zacznie.
 
Do góry