reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Lovegirl tak tu każą przyjść na 7 ale już wcześniej maja rozpiskę i ustawione dziewczyny do zabiegów. Jak będziesz 6 czy 8 to na pewno nie wejdziesz o 7 30. Z drugiej strony wspominały tez, ze zdarzają się zarówno opóźnienia jak przyjedzie ciężki przypadek z pato albo z miasta, ale tez czasem dla wcześniej ustalonych kobiet coś brakuje i można wskoczyć w kolejkę:) wiec w efekcie lista a lista a życie może wszystko pozmieniać.

Ja wczoraj znów akcje miałam, jedna z młodych całe ktg powyżej 160 do tego skurcze, dali znów magnez i jakoś się uspokoiło, ale cała noc brzuch jak kamień co wstanę i przejdę pare kroków to mnie strasznie ciągnie i napina się. Wydaje mi się ze wszystko przybiera na intensywności, zobaczymy co lekarze na obchodzie powiedzą. Dodatkowo śniło mi się ze wody mi odeszły brązowe z krwi a w szpitalu stwierdzili ze to nic i czekamy na rozwój wypadków...eh
 
5 w kolejce na pobranie krwi. Trzy krzesła, wszystkie zajęte: babcia, dres i młoda dziewczyna. Stoję. Zauważywszy mnie, wszyscy nagle dostrzegli coś ciekawego za oknem. Na tyle ciekawe, ze od 30 minut patrzą..mało tego! Babcia wchodząc do gabinetu zostawiła kurtkę na krześle..
 
5 w kolejce na pobranie krwi. Trzy krzesła, wszystkie zajęte: babcia, dres i młoda dziewczyna. Stoję. Zauważywszy mnie, wszyscy nagle dostrzegli coś ciekawego za oknem. Na tyle ciekawe, ze od 30 minut patrzą..mało tego! Babcia wchodząc do gabinetu zostawiła kurtkę na krześle..
Masakra... Ja ostatnio jak byłam, to byłam z moim mlodym. Przyszła ciezarna No i mówię mlodemu żeby wstał i ustąpił Pani krzesełko, bo pani ma w brzuszku dzidziusia i może też się tak źle czuje jak mama czasami, no ale jak to dziecko, a czemu, a po co, więc tak gadam i gadam. Nie że jakoś cicho dyskretnie, normalnie głośno mówię, ale moje dziecko uparte. Wszyscy w poczekalni się patrzyli i nikt nie ustąpił tej kobiecie miejsca... W końcu ja wstalam, podniosłam młodego i wzięłam na kolana [emoji85]
Taka znieczulica niestety nie tylko ciężarnych dotyczy... Tego samego dnia, przyszedł Pan (laboratorium mamy w przychodni-drzwi naprzeciw rejestracji przychodni) złożyć deklarację na wybór lekarza. Starszy i schorowany człowiek, to widać gołym okiem. Widać, że siedzenie w pozycji zgarbionego aby wypełnić papierki sprawia mu ból, nie dowidzi, ręce mu się trzęsą... Każdy na niego patrzy, nie wiem może myśleli że pijany-cholera wie, ale nikt nie reaguje. W końcu idę do niego z tym wielkim bębnem, za mną zadający 100 pytań na minutę 3.5 latek i proponuje mu pomoc, zaczęłam mu wypełniać i nagle mój numerek do laboratorium wybił, więc przepraszam go, że nie do kończę, ale muszę wejść na pobranie... Myslalalm, że jak wyjdę to ktoś inny pomoże temu panu wypełnić... Ale gdzie?! Wyszlam, pan się dalej sam męczył, więc dokończyłam...
Naprawdę nie kumam, czy ludziom jest ciężko pomoc innemu? Skąd taka znieczulica? Mieszkamy w chorym kraju
 
Dzień dobry! Ale dzisiaj miałam dobra nockę [emoji16] rano na krewni mocz i ciekawe co tam wyjdzie po miesiącu brania żelaza[emoji848] dzisiaj poniedziałek i pamiętam że dwie z Was się umawialy na rodzenie - Weronikarz i Mama Zuzi i Antosia? [emoji6] powodzenia na wizytach i porodach [emoji6]
 
Dzień dobry! Ale dzisiaj miałam dobra nockę [emoji16] rano na krewni mocz i ciekawe co tam wyjdzie po miesiącu brania żelaza[emoji848] dzisiaj poniedziałek i pamiętam że dwie z Was się umawialy na rodzenie - Weronikarz i Mama Zuzi i Antosia? [emoji6] powodzenia na wizytach i porodach [emoji6]
Nie wiem kto z kim się umawiał, ale ja bardzo chętnie z każdą [emoji23] byleby dziś, najpóźniej jutro [emoji23]
 
reklama
Do góry