reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zobacz załącznik 903184 Zobacz załącznik 903184 Zobacz załącznik 903184 Hej dziewczynki ... Gardlo ok i ucho też wiec tfu tfu oby sie nic nie rozkrecilo
Dziś nie było skórczy do momentu aż ten pajac ojciec dzidziusia nie przyjechał z pseudo rzeczami dla dziecka. Kur... Przywiózł jakieś ubranka cały worek kur... Dziewczyny w tedy sie naprawde wkórwiłam takich szmat to ja do poflogi nawet nie używam rozmiary fasony powyciagane poplamione i śmierdzące. Kazalam mu to natychmiast zabierać. Wszystko zalatwiali moi rodzice ja zostalam w domu . ale widziałam tego śmiecia przez okno. I jak ja moglam byc z takim oblesnym typem wieśniakiem paskudnym oszzzz
W tedy brzuch mnie rozbolał.
Co za patałach
Ale nienawidze typa


Potem pojechalam na zdjecia do ladu taki brzuszkowy plenerek jak juz cos bede miala to wrzucę.

Na pocieszenie foto z moim ukochanym chłopakiemZobacz załącznik 903184
Masz super małego mężczyznę w swoim życiu :) i zaraz będzie następny jeśli dobrze pamietam.
 
reklama
No strasznie to przeżyłam jeszcze dzień po miałam urodziny ale po 2 tygodniach zaszlam w ciążę i mam zdrowego synka moje oczko w głowie wynagrodzil mi wszystko a jak u was przebiegały porody myślicie że przy następnych ciazach jest szybciej ?
Mi mówią że urodze w pół godziny skoro 2 poród cały trwał 1.5 godziny

u mnie drugi poród poszedł sprawniej, ale może dlatego, że dostałam zastrzyk w dupala na przyspieszenie, ponieważ miałam zielone wody.
Widocznie nie ma to większego znaczenia, który poród, zależy wszystko od organizmu kobiety,od położnych/lekarzy, od dziecka-w jaki sposób wpasuje się w kanał.

@Dita_333 oczywiście, że z każdym dniem i ja czuję się pewniej i po 37 tc również kamień z serca mi spadnie i wtedy jak się zacznie nie będę miała dodatkowego stresa, że wcześniak :) Też mogę spokojnie wtedy rodzić heheheh, ale tak jak wspomniałaś-na to wpływu nie mamy
 
Mnie ostatnio bolą... od kilku dni. Nawet nie pamietam czy na początku ciąży tak bolały [emoji28] dziwne to...



Od pierwszych skurczy tylko 1,5 godziny???? Wow [emoji5][emoji85] to rzeczywiście zebys zdążyła do szpitala [emoji16]
Odeszly mi wody i po pol godziny dostalam boli partych jak dojechala polozna juz mialam 10 cm musialam jeszcze wejsc po schodach na gore mowie do niej ze torbe do szpitala jest tam to jedziemy a ona gdzie jak tu juz glowke widac [emoji33] i urodzilam w domu
 
Dziewczyny ja tez czekam na ten bezpieczniejszy 37tydzien. Jeszcze tylko 5 tygodni... Z tego czytania juz o porodzie w grupie i o odejsciu wód u Eweli zaczynam glupiec. Dzisiaj caly dzien mąż spedził przy pralce i prał rzeczy dla Naszego maleństwa. Jutro mam wizyte u lekarza i boje się co jest z tą szyjką. Boje się że coś jest nie tak i znów wpakuje mnie do szpitala już do końca ciąży
 
@Balonsbalons
Cudnego chłopaka masz [emoji8]
Miłość na całe życie [emoji3]

Odeszly mi wody i po pol godziny dostalam boli partych jak dojechala polozna juz mialam 10 cm musialam jeszcze wejsc po schodach na gore mowie do niej ze torbe do szpitala jest tam to jedziemy a ona gdzie jak tu juz glowke widac [emoji33] i urodzilam w domu

Ja nie mogę, ale akcja... to ja nie wiem jak ty to trzecie urodzisz.. w pol godziny chyba [emoji85][emoji33]

Dziewczyny ja tez czekam na ten bezpieczniejszy 37tydzien. Jeszcze tylko 5 tygodni... Z tego czytania juz o porodzie w grupie i o odejsciu wód u Eweli zaczynam glupiec. Dzisiaj caly dzien mąż spedził przy pralce i prał rzeczy dla Naszego maleństwa. Jutro mam wizyte u lekarza i boje się co jest z tą szyjką. Boje się że coś jest nie tak i znów wpakuje mnie do szpitala już do końca ciąży


Znów do szpitala? Już leżałaś? [emoji53]
Będzie dobrze, nie nastawiaj się. Może akurat będzie wszystko ok, a ty niepotrzebnie sie stresujesz. Zreszta stres ci nie pomaga tylko szkodzi.. i tobie i babaskowi w brzuszku, wiec odpędź czarne myśli [emoji106]
 
Dziewczyny ja tez czekam na ten bezpieczniejszy 37tydzien. Jeszcze tylko 5 tygodni... Z tego czytania juz o porodzie w grupie i o odejsciu wód u Eweli zaczynam glupiec. Dzisiaj caly dzien mąż spedził przy pralce i prał rzeczy dla Naszego maleństwa. Jutro mam wizyte u lekarza i boje się co jest z tą szyjką. Boje się że coś jest nie tak i znów wpakuje mnie do szpitala już do końca ciąży

spokojnie, będzie dobrze. Nic się nie martw na zapas :) nie ma sensu się nakręcać :) To, że u jednej kobiety zaistnieje jakaś sytuacja to nie znaczy, że Ciebie też to dotknie. Wiadomo, że lepiej nie lekceważyć różnych objawów i kontrolować swój stan.Będzie dobrze, trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny jutro rozpoczyna się październik.Jak myślicie, która będzie następna na porodówce? @Igorowelove Ty chyba będziesz miała najszybciej najbardziej bezpieczny termin??? Chociaż wiem, że bezpieczny termin nie jest wyznacznikiem.

Wczoraj pod prysznicem rozmawiałam z moim synkiem w brzuszku, że ma siedzieć tam jeszcze minimum 4 tygodnie. Mam nadzieję, że jest grzeczny i tak właśnie będzie.

@Weronikakrz jak się czujesz? Skurcze nie wróciły?

@Ewela2805 jak samopoczucie? Nie łam się kobieto, będzie wszystko dobrze. Malutka siedzi w brzuszku i grzecznie czeka do bezpiecznego terminu, a Ty jesteś pod stałą opieką i to jest bardzo ważne dla Was obu.
@springflower jak się czujesz? Kiedy będziesz mogła już Jasia tulić i podawać mu pierś-coś już wiesz?

Dziś urodziła moja znajoma, czwarte dziecko-kilka dni po terminie. Wczoraj o 14 dostała buli, pojechała o 20 na porodówkę. Urodziła dziś o 8 rano-także długo. Niby czwarte dziecko-zdawałoby się, że pójdzie szybko a tu doopa-nie ma co się nastawiać.
Oj czeka i walczy, czuje to, jest silna moja mała perełka [emoji175] Najgorzej jak tylko człowiek sam tu siedzi i myśli o wszystkim i niczym.. Najlepiej to chciałabym nie być tu sama no ale nikt nie może tu siedzieć od 15nastej do 20ej codziennie.. A byłoby mi o wiele łatwiej..
Według aplikacji, internetu itd donoszona będzie 9 października, według mojego lekarza dopiero 16... No ale nie ukrywam, że wolałabym urodzić wcześniej niż później, bo mam już dosyć bycia w ciąży, jestem już zmęczona, obolała, ciężko mi się oddycha itd :/ no ale najpierw muszę wyjść z przeziębienia, potem mogę rodzić [emoji120] no ale nie ja decyduje [emoji14]
Donoszona to poprawnie, normalnie 37 tydzień rozpoczęty tak?
Dziewczyny ja tez czekam na ten bezpieczniejszy 37tydzien. Jeszcze tylko 5 tygodni... Z tego czytania juz o porodzie w grupie i o odejsciu wód u Eweli zaczynam glupiec. Dzisiaj caly dzien mąż spedził przy pralce i prał rzeczy dla Naszego maleństwa. Jutro mam wizyte u lekarza i boje się co jest z tą szyjką. Boje się że coś jest nie tak i znów wpakuje mnie do szpitala już do końca ciąży
Nie masz co się kochana przejmować, u mnie wyszła taka sytuacja co nie oznacza że tak będzie u Ciebie, napewno bedzie dobrze i urodzisz w terminie ! Nie masz co się zamartwiać :-*
spokojnie, będzie dobrze. Nic się nie martw na zapas :) nie ma sensu się nakręcać :) To, że u jednej kobiety zaistnieje jakaś sytuacja to nie znaczy, że Ciebie też to dotknie. Wiadomo, że lepiej nie lekceważyć różnych objawów i kontrolować swój stan.Będzie dobrze, trzymam kciuki :)
Dokładnie :-*
 
Do góry