reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ewela jesteś dzielna i dla dziecka dasz radę.
Usg nie jest szkodliwe i jak trzeba to robią co dzień.
Ech... Mogliby Ci zrobić, byłabyś spokojniejsza.
Pamiętam w modlitwie o Was i trzymam kciuki
Dziekuje kochana z całego serca!!! Ja też się modlę..
Napisałam do ginekologa właśnie i czekam aż mi odpisze.. mam nadzieję że jutro to zrobi, bo mu mówiłam żeby on zadzwonił i powiedział żeby mi zrobili, byłabym spokojniejsza..
 
reklama
Pewnie wczesniej zdobią, jak trochę wód się uzupełniło będzie łatwiej zrobić i obraz będzie wiarygodny.
Może lekarz coś zadziała, żeby zrobili usg szybciej.
Pijesz dużo wody? Kciuki
Oj pije, ja ogólnie lubię wodę i pije jej baaaardzo dużo, ale czuje dziś cały dzień jak mi te wody lecą.. [emoji17]
 
Oj czeka i walczy, czuje to, jest silna moja mała perełka [emoji175] Najgorzej jak tylko człowiek sam tu siedzi i myśli o wszystkim i niczym.. Najlepiej to chciałabym nie być tu sama no ale nikt nie może tu siedzieć od 15nastej do 20ej codziennie.. A byłoby mi o wiele łatwiej.. Donoszona to poprawnie, normalnie 37 tydzień rozpoczęty tak? Nie masz co się kochana przejmować, u mnie wyszła taka sytuacja co nie oznacza że tak będzie u Ciebie, napewno bedzie dobrze i urodzisz w terminie ! Nie masz co się zamartwiać :-* Dokładnie :-*
Wspieram mocno. Tez bym chciala, zeby ktos tu ze mna siedzial, ale wiadomo, ze sa inne obowiwzki i sie nie da. Dzis moj byl troche dluzej, corke przywiozl, a od jutra nawet nie wiem czy zajrzy, bo ma po poludniowa zmiane, a do poludnia to sie czlowiek chwile obkreci i juz trzeba gnac do pracy. A jeszcze młodą musi odebrac przed i odwiezc do babci. Sciskam mocno, damy rade :*
 
Wspieram mocno. Tez bym chciala, zeby ktos tu ze mna siedzial, ale wiadomo, ze sa inne obowiwzki i sie nie da. Dzis moj byl troche dluzej, corke przywiozl, a od jutra nawet nie wiem czy zajrzy, bo ma po poludniowa zmiane, a do poludnia to sie czlowiek chwile obkreci i juz trzeba gnac do pracy. A jeszcze młodą musi odebrac przed i odwiezc do babci. Sciskam mocno, damy rade :*
Mój właśnie to samo, od środy idzie od 8ej do 19nastej to zanim on wróci z pracy, się wykapię itd to wizyty się skończą.. Ale do środy mówi że będzie przychodził, niestety też często nie może bo to to trzeba zalatwic, tamto, i wogule, i najczęściej siedzę tu sama niestety.... [emoji17]
Też ściskam, trzymam kciuki i przesyłam pozytywną energię jak to się mówi ! [emoji8]
 
@Balonbalons a temu co się teraz przypomniało???? Niepotrzebnie Ciebie stresuje [emoji17]

@Ewa2805 grzecznie posłucha co Mamusia do niej mówi [emoji4][emoji4][emoji4]


Kombinuje coś bo 22 października jest sprawa w sądzie ale takie ***** co przywiozl to jak z jakiejs patologicznej chalupy
 
Witajcie Laski!
Syn wyprawiony na studia, ja może później usnę, bo jak wstałam to się rozbudziłam.

Kto dziś wizytuje?

24e50b529a953a40b4859dbef10fd738.jpg
 

Załączniki

  • 24e50b529a953a40b4859dbef10fd738.jpg
    24e50b529a953a40b4859dbef10fd738.jpg
    97,4 KB · Wyświetleń: 378
Witam się z rana[emoji4]
Dzieci już w szkole, a ja leżę po zaaplikowaniu luteinki.
Dziś mnie tak z rana rozbolał żołądek, nie wiedziałam czy będzie dwójką czy wymioty. Siedziałam na klopie z miską na kolanach. Zimne poty mnie oblały, cała mokra byłam. Na szczęście poszło tylko dołem. Nie cierpię wymiotować.
Teraz czuję głód, ale boję się jeść...
No moje drogie panie, zaczął się październik, tylko patrzeć jak zaczniemy się rozpakowywać. Nie mogę się doczekać, kiedy będę czytała Wasze relacje. A dopiero co czytałam jak majowe mamy rodziły. Czas leci jak szalony[emoji4]
 
reklama
Do góry