reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja rozstępów na brzuchu nie mam ani z poprzedniej ciąży anie póki co w tej ale cycki po córce zmasakrowane.
Brzuch smarowalam i teraz też smaruje czym kolwiek byle nawilzyc ale o cyckach nie pomyślałam i mam pamiątkę ale przy takim wzroście nie wiem czy jakiś krem by mnie uratowal
 
reklama
ja mam rozstępy po pierwszej i drugiej ciąży, ale nie ma ich nie wiadomo jak dużo. Najbardziej ucierpiały piersi, bo są ogromne teraz a przed ciążami ledwie B było heheheh bez szału
Rozstępy również pojawiły mi się na zewnętrznej stronie ud i na brzuchu(od dołu, bardziej podbrzusze). W sumie to na brzuchu mam najmniej :)
Zjadłam pyszny obiad, placuszki z sosem i super surówka. Jestem dopieszczona kulinarnie :)
 
O właśnie a jak u was z rozstępami pojawiają się czy łaskawie was omijają? [emoji16] ja jeszcze nie zauważyłam żadnego ale celulit masakra ... wcześniej też miałam trochę ale teraz dużo bardziej widać. Czuje ogólnie, że woda stoi i mam nadzieję ,że wszystko zejdzie po porodzie[emoji39]
Najwięcej rozstępów miałam w 1 ciąży, ale wtedy przytyłam 25kg. Z tamtej ciąży na brzuchu, piersiach i udach. W 2 ciąży 10kg przytyłam i kilka rozstępów na brzuchu. W 3 ciąży 8kg przytyłam i zero rozstępów, ale po wcześniejszych ciążach aż nadto.
Teraz 5kg przytyłam. Piersi zawsze miałam duże a teraz w stanik jakbym chciała wejdzie głowa.
Na razie zero rozstępów.
Moja mama miała cały brzuch i uda w rozstępach po 5 dzieci, choć była drobna i szczuplutka.
 
O właśnie a jak u was z rozstępami pojawiają się czy łaskawie was omijają? [emoji16] ja jeszcze nie zauważyłam żadnego ale celulit masakra ... wcześniej też miałam trochę ale teraz dużo bardziej widać. Czuje ogólnie, że woda stoi i mam nadzieję ,że wszystko zejdzie po porodzie[emoji39]

ah cellulit ..nasze drugie ja nie ?hehe
no ja nie mialam z tym problemu ale dupcia teraz mi sie zdecydowanie nie podoba bo widze te krypty do ktorych nie bylam przyzwyczajona i w poprzednich ciazach nie zaobserwowalam (wiek? hehe) .nie duze ale sa yhy
i troszke szoku doznalam kiedy zobaczylam je pierwszy raz oO jakby to bylo gorsze nic rozstepy ktore mam na biodrach po coreczce kochanej hehe
ALE jestem w ciazy i mam to w d..ie..:)
mam nadzieje BEZ nacisku ze jak wroce do mojej aktywnosci to bedze jak dawniej a na razie milosc milosc milosc mnie ogarnia do synka

Mama Zuzi i Antosia no to ladnie cie meczy przy jogurciku i 3 lyzkach platek oO
ale wszystko przetrwamy :)
 
O właśnie a jak u was z rozstępami pojawiają się czy łaskawie was omijają? [emoji16] ja jeszcze nie zauważyłam żadnego ale celulit masakra ... wcześniej też miałam trochę ale teraz dużo bardziej widać. Czuje ogólnie, że woda stoi i mam nadzieję ,że wszystko zejdzie po porodzie[emoji39]
Ja mam mnóstwo rozstępów na udach i pośladkach, maskara jakaś. Pojawiły mi się szybko, bo już jakoś w drugim miesiącu ciąży jak jeszcze się nie smarowalam kremami na rozstępy. Teraz pomału bledną lecz i tak wygląda to tragicznie. Co do wagi to od początku przytyłam około 6 kg
 
My juz po dzieciaki zachwycone 100 % dziewczynka juz wrzucam zdjecia
20180720_194800.jpg
 

Załączniki

  • 20180720_194800.jpg
    20180720_194800.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 409
Ja mam rozstępy na boczkach, piersiach, udach po okresie dojrzewania. Także jak mi się pojawią to nie będę płakać, bo przywykłam, że do ideału mi daleko :p Póki co ciążowych jeszcze nie mam...
 
Ja tez mam rozstepy [emoji14] na brxuchu, pupie, udach a nawet i kolo kolan [emoji14] ale dopoki bylam szczupla to ja ich nie widzialam, teraz jak mam wiecej ciala to bardziej rzucaja sie w oczy... Aale jakos nie rozpaczam z tego powodu, sa to sa [emoji14]
 
Ja mam rozstępy na boczkach, piersiach, udach po okresie dojrzewania. Także jak mi się pojawią to nie będę płakać, bo przywykłam, że do ideału mi daleko :p Póki co ciążowych jeszcze nie mam...
Ja też mam troszkę po okresie dojrzewania takich jasnych ledwo widocznych w wewnętrznej stronie ud i pojedyncze na biodrach ale jakoś nigdy mi nie przeszkadzały [emoji4]
 
reklama
Do góry