reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja nie ćwiczyłam w 1.ciaży, nie ćwiczę w 2. :) Chyba, że spacery i zabawa z dzieckiem to ćwiczenia :D I granie innym na nerwach w pracy ;):rofl: A w 1.ciąży naprawdę obżerałam się słodyczami, dużo lepiej mi wchodziły niż w tej :) A finalnie 11kg weszło... Niektóre kobiety się ograniczają i tyją po 15-20kg, nie wiem od czego to zależy, ale właśnie dlatego staram się nie oceniać :tak:

No to ja tak mam, naprawde sie ograniczam, duzo nadrabiam woda, zmienilam nieco nawyki zywieniowe, a przybieram 0.5 kg tygodniowo.. mnie to denerwuje, no bo wydaje mi sie ze duzo, w kolko kazdy mowi ze duzo juz mam na plusie, a lekarz mowi, ze ok...
 
reklama
Chciałam do Was dołączyć.
Termin mam na 14. 11.2018. Mam juz 40 lat. Będzie to 3 moje dziecko. Mam już syna 13 lat i córkę 1.5 roczku. I przyznam się szczere, że to 3 trochę nas z mężem zaskoczyło. Z córką przez rok nie mogłam zajść w ciążę, a teraz nawet nie wiem jak to się stało. No cóż, życie lubi zaskakiwać.
@Dita_333 do jakiego lekarza chodzisz, bo zdaje się, że jesteśmy z tych samych terenów. Ja Jestem z Kłodzka.
Pozdrawiam Was wszystkie
Witaj [emoji2] jak się czujesz?
 
Szczerze niechce nikogo nieobrazic ale jezeli ktos wazy 55 kg to niezrozumie osoby ktora przez cale swoje zycie walczy z nadwaga a BMi to ja mialam prawidlowe chyba jak bylam nastolatka
Jak to zrobic zeby nieprzytyc wiecej jak pisza nieda sie jedne tyja 30 kg a inne 10 kg przez cala ciaze
Każda jest inna i inaczej przybiera na wadze. BMI można się zasugerować ale ja bym nie wierzyła tak do końca bo to dość ogólny wskaźnik . Myślę że prawdą jest ,że jeśli kobieta przed ciążą miała problemy z nadwagą , otyłością to powinna jak najmniej przytyć w ciąży ale już ile przytyje to kwestia indywidualna . Gdybym wiedziała ,że jem zdrowo i nie mam sobie nic do zarzucenia A przytyłabym więcej niż jakiś wskaźnik sugeruje że powinnam to zbytnio bym się nie przejmowała [emoji39]
 
U nas do południa ulewy, teraz trochę słońca. W końcu, bo przy takiej pogodzie to teść gorszy niż dziecko [emoji29] bez kija nie podchodź. Mój już w poniedziałek wyjeżdża do pracy no ale lepszy tydzień wspólny niż nic. Od dwóch dni jakoś coraz intesnywniej czuję małego, wczoraj tatusiowi udało się już poczuć dwa kopniaki [emoji1]
Co do tycia to mi najwięcej poszło w piersi, uda i biodra [emoji27] też obawiam się jak będzie dalej, zwłaszcza przy moim wzroście
 
O właśnie a jak u was z rozstępami pojawiają się czy łaskawie was omijają? [emoji16] ja jeszcze nie zauważyłam żadnego ale celulit masakra ... wcześniej też miałam trochę ale teraz dużo bardziej widać. Czuje ogólnie, że woda stoi i mam nadzieję ,że wszystko zejdzie po porodzie[emoji39]
 
O właśnie a jak u was z rozstępami pojawiają się czy łaskawie was omijają? [emoji16] ja jeszcze nie zauważyłam żadnego ale celulit masakra ... wcześniej też miałam trochę ale teraz dużo bardziej widać. Czuje ogólnie, że woda stoi i mam nadzieję ,że wszystko zejdzie po porodzie[emoji39]
Na razie rozstępów brak :) ogólnie skóra w niezłej formie ale brzuch wiele nie urósł. Na plusie jakieś 5-6 kilo zależy od pory dnia. Brzuchol smaruje kremem na rozstępy i oliwka ale bardziej zapobiegawczo bo rozstępy raczej genetyczne.
 
reklama
Na razie rozstępów brak :) ogólnie skóra w niezłej formie ale brzuch wiele nie urósł. Na plusie jakieś 5-6 kilo zależy od pory dnia. Brzuchol smaruje kremem na rozstępy i oliwka ale bardziej zapobiegawczo bo rozstępy raczej genetyczne.
No ja też się smaruje specyfikami przeciw rozstępom przynajmniej jak się pojawią będę miała czyste sumienie i będę mogła powiedzieć ,że to genetycznie uwarunkowane [emoji23]
 
Do góry