reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny dziwnie mnie brzuch boli i tak się zastanawiam, czy mogłam sobie u teściów zakwasy zrobić?
Jak podnosiłam się z tego "cudownego" łóżka prawie jakbym wstawała z podłogi to chyba sobie naciągnełam bo boli mnie tak naciągająco wzdłuż i wszerz.
Nadal biorę magnez jak do tej pory, dziś też nospe i paracetamol wzięłam.
W domu mnóstwo roboty, chęci są, ale jak wstaję to mnie dołem boli i trochę zrobię i się kładę.
Sorki, że dziś marudzę, ale malutki chyba też to odczuwa bo bardzo się nie odzywa.
 
Mi też jeszcze lekarz nigdy nie powiedział jak długa jest szyjka i szczerze mówiąc ta info nie jest dla mnie ważna, jeżeli słyszę od gina, że szyjka ok i zamknięta.
Jeżeli chodzi o płeć dziecka, też nie mam żalu, że najpierw powiedział, że będzie dziewczynka, a na następnym usg nie był jednak pewny. Ważne że sprostował wcześniejszą diagnozę i przyznał, że nie jest pewien.
Mi to wszystko jedno, zakupy tak czy siak robię neutralne, bo jest mi tak wygodnie.

Katarek do odkurzacza jest bardzo fajny, szczególnie u troszkę starszych dzieci, gdzie bąbel szarpie się i ciężko zwykłą fridą wyciągnąć glutki i jednocześnie utrzymać dziecko. Czy jest sterylne...hmmm...a frida jest?końcówka wkladana jest do naszej buzi gdzie również jest milion zarazków. Ja zamowiłam i fride i katarek. Frida do użytku np. w kolejce u lekarza i ewentualnie w nocy, katarek w ciągu dnia, a jak będzie duży zapas glutków to i w nocy [emoji16]


Wiesz że to moja 3 ciąża i nie znalam i nie znam długości swojej szyjki hmm
Może to i lepiej. Bez porównywania będzie bo ile kobiet pewnie tyle szyjek tzn ich długości
 
Witajcie. Jak Wam mija sobota? Pogoda w Polsce dopisuje? U nas ciągle ładnie, słoneczko juz któryś tydzień z rzędu aż się boje co będzie jak zacznie padać skoro teraz ładna pogoda tak długo się utrzymuje.

Dziś w UK pierwszy dzień wyprzedaży w next, sklep od 5 rano był otwarty, mimo że normalnie od 9 a ludzie z takimi wielkimi torbami chodzili, normalnie szok jak weszłam ale później sama przepadłam i tez opuściliśmy sklep z 2 wielkimi siatami [emoji3] kupilismy juz rzeczy dużo większe, tak nawet na rok- półtora a później sprawdziłam z ciekawości w domu ile takie rzeczy kosztują w polskim next i była ogromna różnica cenowa, także ciesze się, że zaszaleliśmy [emoji3] zamierzamy wrócić do Polski jakoś za rok dlatego kupujemy dużo tutaj póki możemy dorwać ciuszki w lepszych cenach.

Zaraz wstawię stópkę mojej małej na wątek zdjęciowy [emoji4]
 
Dziewczyny, koniecznie proscie ginekologa o zmierzenie szyjki!
Moja przyjaciolka spedzila w lozku 2 miesiace, o nerwach nie wspomne tylko dlatego ze lekarz stwierdzil u niej skracajaca sie szyjke. Pozniej okazalo sie ze punkt wyjsciowy byl u niej dosc krotki i nic sie nie dzialo, ale ze nie bylo porownania to przezyla swoj horror.
 
Witajcie. Jak Wam mija sobota? Pogoda w Polsce dopisuje? U nas ciągle ładnie, słoneczko juz któryś tydzień z rzędu aż się boje co będzie jak zacznie padać skoro teraz ładna pogoda tak długo się utrzymuje.

Dziś w UK pierwszy dzień wyprzedaży w next, sklep od 5 rano był otwarty, mimo że normalnie od 9 a ludzie z takimi wielkimi torbami chodzili, normalnie szok jak weszłam ale później sama przepadłam i tez opuściliśmy sklep z 2 wielkimi siatami [emoji3] kupilismy juz rzeczy dużo większe, tak nawet na rok- półtora a później sprawdziłam z ciekawości w domu ile takie rzeczy kosztują w polskim next i była ogromna różnica cenowa, także ciesze się, że zaszaleliśmy [emoji3] zamierzamy wrócić do Polski jakoś za rok dlatego kupujemy dużo tutaj póki możemy dorwać ciuszki w lepszych cenach.

Zaraz wstawię stópkę mojej małej na wątek zdjęciowy [emoji4]


Haha widziałam te kolejki właśnie od 4 stoją by być pierwszymi na 5 bo całej tury na raz nie wpuszcza. Ost. Mój znajomy parę stówek tam zostawił ..ma 4 dzieci ..kupują na wyrost także się opłaca:)

Ja też jak czasem mam czas to tamwpadne bo też kupuje dzieciakom bp. Teraz letnie rEczyr na następnej. Rok i wychodzi dużo taniej i nowe .
A ceny w polskim powalają. Tym bardziej jak się to zrównoważy z zarobkami nto tym bardziej także bardzo dobrE robisz.. jak coś to baddzo łatwo odsprzedasz . Zobaczysz
Ja mojemu bratu jak miałam czas tak paczki robiłam dla młodego szczególnie z nexta ale teraz zbyt zabiegana jestem

Ja wróciłam z pracy. Zjadłam zapiekankę ziemniaczana i wsunelam się w bieliznie pod kołdrę .. dziś też kłuje gdzie jajnik. Odpoczywam!!!
Ale od PN. 2 tyg LABY !!!
 
reklama
No ja na raxie tez sie nie przejmuje, ale kiedys mi jakis plyn lecial z pepka I teraz jak mnie zakulo to sie wystraszulam

Mnie już wiele razy koło pępka kłuło, nawet o tym pisałam, w pierwszej ciazy też[emoji5] czasami jak wracam z pracy to jak idę dołem podbrzusze mnie boli.. jakby od chodzenia. Ale zanim dojdę do domu (mam niecałe 10min albo i mniej piechotką) to po paru minutach przechodzi... moze jak za długo przetrzymam pęcherz? Albo od siedzenia przy komputerze? Ale nie zdarza sie codziennie, kiedyś gdzieś tam, trzeba rozejść [emoji51][emoji5] ogólnie różne boleści zdarzają sie w ciazy i nie wolno od nich zwariować [emoji41] jak przechodzą to jest ok i tyle, nie myślec za dużo [emoji106]

Dziewczyny dziwnie mnie brzuch boli i tak się zastanawiam, czy mogłam sobie u teściów zakwasy zrobić?
Jak podnosiłam się z tego "cudownego" łóżka prawie jakbym wstawała z podłogi to chyba sobie naciągnełam bo boli mnie tak naciągająco wzdłuż i wszerz.
Nadal biorę magnez jak do tej pory, dziś też nospe i paracetamol wzięłam.
W domu mnóstwo roboty, chęci są, ale jak wstaję to mnie dołem boli i trochę zrobię i się kładę.
Sorki, że dziś marudzę, ale malutki chyba też to odczuwa bo bardzo się nie odzywa.

Przeszło ci? Bardzo boli?
A mój tez mnie dzisiaj wystraszył.. od rana prawie sie nie ruszał [emoji53] raz kopniaka małego zasadził bratu i tyle.... już mnie mały strach brał, ale jak byłam na podwórku z Młodym to końcu przed 14 zaczął sie ruszać i kopać przez kilka minut [emoji28]
Nie wiem co to było dzisiaj... dzień lenia czy co??[emoji33]

Wiesz że to moja 3 ciąża i nie znalam i nie znam długości swojej szyjki hmm
Może to i lepiej. Bez porównywania będzie bo ile kobiet pewnie tyle szyjek tzn ich długości

A ja wiem, że mam jedna z krótszych ale i tak nie panikuje, właściwie to w ogole sie tym nie przejmuję. Jest w normie i tyle, jakby było cos nie tak to bym dostała L4 i nakaz leżenia [emoji3]a jak lekarz stwierdził, że w porządku to jest ok i już [emoji57]
 
Do góry