reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Bo ja zazwyczaj mam powyzej 90, a jak sie bardzo zdenerwuje lub przejmuje to mi slabo I mam nieraz po 115. I sie zastanawiam czy to ok czy nie ok.
Nogdy nienawidzilam gruszki
Skoro zazwyczaj takie masz to chyba nic złego się nie dzieje. Poza tym skoro ciągle się denerwujesz to przez to takie masz pewnie . Ja ciśnienie w ciąży mierzyłam 2 razy jak mnie strasznie głowa bolała no było podwyższone ale nie jakoś strasznie więc się po prostu położyłam. A zazwyczaj też mam ponad 90 u/m czy w ciąży czy nie. Taka po prostu jestem nie przejmuje się Tym bo nic złego mi się nie dzieje .
 
reklama
Cześć dziewczyny, miłego weekendu!

Katarek jest super. Brzmi strasznie, kiedy byłam nianią i kazali mi tym wyciągać gluty maluszkom to prawie zeszłam na zawał, ale spokojnie, dzieci to znoszą ok i to nie boli, chyba, że boją się odkurzacza. U starszych zazwyczaj wystarczała jakaś bajka i dzieci to urządzenie miały dosłownie "w nosie" ;P . Jak dla mnie plusy są takie, że przy fridzie nie da się tak dokładnie oczyścić nosa, a oprócz tego wdycha się też bakterie od maluszka i samemu można mu coś niechcący sprzedać. No, ale nie zawsze ma się odkurzacz pod ręką albo nie zawsze można go użyć, więc i frida się przydaje.

@Dzidzi bobo mam nadzieję, że ciśnienie się unormuje i wszystko będzie w porządku!

@Dusia94 za Twojego maluszka też trzymam kciuki :)

A moja królewna o drugiej w nocy urządziła sobie w nocy dyskotekę, pierwszy raz czułam aż takie fikołki :)
Folka powoli jest ok ale wciaz boli mnie glowa i właśnie doprosilam sie o tabletke o ktora prosilam jakies od czwartku...
 
Cisnie w miare urnormowane 119/70 79puls puls mam taki caly czas i czujem czasem kolatanie serca... ale serduszko mam zdrowe tylko nie wymiarowe oddychanie raz szybko raz wolno kurcze juz sama niewiem.... najwazniejsze ze synek jest zdrowy bedzie mial na imie KRYSTIANEK maz sie uparl żeby wolac maly krystek [emoji38][emoji38][emoji38] Moj pierwszy syn ma na ime Mateusz a na drugie Mariusz po tatusiu [emoji3][emoji3][emoji3] wiec stwierdzilismy ze Krystianek bedzie mial na drugie po bracie imie Mateusz [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16].... i tak sie kreci rodzinny imienny biznesik [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
 
Dziewczyny, a nie ma jakiejs “elektrycznej” wersji tego katarka do odkurzacza? Takiej samodzielnej?

Do mojego odkurzacza nie bede mogla nic podlaczyc, bo on dziala inaczej niz wszystkie i nie ma raczej odpowiednich koncowek rowniez :(
 
No nie wchodzi lekarz do sali do mnie i pyta co jest grane takie slowa padły z ust lekarza po czy powiedzial prosze jej dac paracetamol.... kulturka chyba z du...wytrzasnieta. prosze dac pacjentce dzien dobry czy cos sie dzieje oooo takie slowa powinny pasc od strony lekarza.... moze i ma doktorat i jest na wyzszym stanowisku odemnie ale pozycja to nie wszystko kultura sie liczy zwlaszcza od osob na wyzszym poziomie.... powiem wam ze nie jeden biedak na ulicy umie dobrac slowa jak z ksiazki niz te buroki i prostaki..... sory jak kogos urazilam ale to jest kpina....
 
No nie wchodzi lekarz do sali do mnie i pyta co jest grane takie slowa padły z ust lekarza po czy powiedzial prosze jej dac paracetamol.... kulturka chyba z du...wytrzasnieta. prosze dac pacjentce dzien dobry czy cos sie dzieje oooo takie slowa powinny pasc od strony lekarza.... moze i ma doktorat i jest na wyzszym stanowisku odemnie ale pozycja to nie wszystko kultura sie liczy zwlaszcza od osob na wyzszym poziomie.... powiem wam ze nie jeden biedak na ulicy umie dobrac slowa jak z ksiazki niz te buroki i prostaki..... sory jak kogos urazilam ale to jest kpina....
Kochana jak ja trafilam do szpitala, bo mega mnie brzuch bolal I mialam krwiaka w maiccy bedac w ciazy, to lekarz mi sie pyta kiedy oststnia miesiaczka, a ja mowie ze 25 grudzien bla bla, a on do mnie, ze to niemozliwe, zeby byla ciaza I gdybym nie byla chora to by mi zrobil lyzeczkowanie, a dziewczynie obok jak sie zapytala za I przeciw to powiedzial, se ma sie nie pytqc jakie sa za I przeciw, bo go to nie interesuje czy sie ona zgodzi czy nie, a dla niego go jeden zabieg mniej. I tyle. W szpitalach niejtorych to same konowoly pracuja.
 
Skoro zazwyczaj takie masz to chyba nic złego się nie dzieje. Poza tym skoro ciągle się denerwujesz to przez to takie masz pewnie . Ja ciśnienie w ciąży mierzyłam 2 razy jak mnie strasznie głowa bolała no było podwyższone ale nie jakoś strasznie więc się po prostu położyłam. A zazwyczaj też mam ponad 90 u/m czy w ciąży czy nie. Taka po prostu jestem nie przejmuje się Tym bo nic złego mi się nie dzieje .
Le no to tez dam na luz. A czy kluje was w srodku w pepku? Mnie wczoraj tak zaczelo kluc I niby przestalo, ale dziwne uczucie I mam wrazenie jakby mi sie wywijal, ale nie wiem czy przy wywijaniu to sie odczuwa jakos.:rofl:
 
@Roksi98 norma może sięgać nawet do 100/min ;)

A gruszki też używałam przy córce bo jakoś nie mogłam się przekonać do kupna fridy :p ale ja to miałam łatwe dziecko bo pierwszego kataru dostała dopiero po pierwszych urodzinach :D teraz już planuje fride kupić

Ja mam tą Fridę ale na szczęście mało co mi się przydała

Ale mnie dziś zerwało z łóżka !!! Taki skurcz łydki Że sie darłam koszmar!! Mąż spanikowany hahaha co jest co jest haha
 
reklama
No nie wchodzi lekarz do sali do mnie i pyta co jest grane takie slowa padły z ust lekarza po czy powiedzial prosze jej dac paracetamol.... kulturka chyba z du...wytrzasnieta. prosze dac pacjentce dzien dobry czy cos sie dzieje oooo takie slowa powinny pasc od strony lekarza.... moze i ma doktorat i jest na wyzszym stanowisku odemnie ale pozycja to nie wszystko kultura sie liczy zwlaszcza od osob na wyzszym poziomie.... powiem wam ze nie jeden biedak na ulicy umie dobrac slowa jak z ksiazki niz te buroki i prostaki..... sory jak kogos urazilam ale to jest kpina....
Jeszcze nie na jednego buraka trafimy. U nas takich debili za przeproszeniem o na patologii ciazy jest dwóch. Aż mi się nie chce myśleć o ewentualnym pobycie. Ja to z jednym mialam takie spiecie, że jak go widze to cisnienie mam z 200 od razu :D
 
Do góry