reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wiesz, wszędzie w artykułach na internecie i mój lekarz i nawet w diagnostyce, gdzie robię badania- krzywa cukrowa miedzy 24-28tygodniem ciazy -skończonym, czyli 24+0 [emoji3]
Oczywiście zrobisz jak uważasz [emoji5]



Wysokie to ciśnienie [emoji33] odpoczywaj!!



Chyba skończone [emoji57] czyli 24+0[emoji848][emoji16]



Super, że Adaś rośnie zdrowo [emoji5] zdrówka życzę [emoji106][emoji51]



Co do ryb wędzonych to zdania podzielone... chyba po prostu bym się baka zjeść - chyba że ze sprawdzonego źródła, to tak [emoji5]oscypka bym na pewno nie zjadła - są po 1.z niepasteryzowanego mleka, a to każdy lekarz odradzi, a dwa- jeszcze wyrabiane w góralskich naturalnych warunkach [emoji23][emoji23][emoji16]także, normalnie bym zjadła, ale dziecka narażać nie będę [emoji2]jak z alko- wytrzymać mogę, choć lubię [emoji28][emoji3]



A co zrobiła???bo zaciekawiłaś mnie???[emoji2][emoji16]
Ja też bym sobie tych oscypków darowala, ale nawet nie wiedziałam że są one nie wskazane kobieta w ciąży. Zawsze kojarzyłam że nie wolno z serów tych prawdziwych pleśniowych, a o oscypku nie pomyslam[emoji53]
 
reklama
Ja chciałabym kupić kokon bo widzę że temat się pojawił ale nie czytałam jeszcze opinii na temat kokonu:)
Dziewczyny czy łapią Was skurcze łydek ? Ja dzisiaj w nocy poczułam to pierwszy raz i myślałam że zdechnę .. do teraz mnie boli .
 
Ja chciałabym kupić kokon bo widzę że temat się pojawił ale nie czytałam jeszcze opinii na temat kokonu:)
Dziewczyny czy łapią Was skurcze łydek ? Ja dzisiaj w nocy poczułam to pierwszy raz i myślałam że zdechnę .. do teraz mnie boli .
Mialam raz, tez wlasnie taki ze bol caly dzien czulam. Lykam aspargin i nic sie nie dzieje, nawet na twardniejacy brzuch pomoglo :)
 
Ja chciałabym kupić kokon bo widzę że temat się pojawił ale nie czytałam jeszcze nic na ten temat :)
Dziewczyny czy łapią Was skurcze łydek ? Ja dzisiaj w nocy poczułam to pierwszy raz i myślałam że zdechnę .. do teraz mnie boli .
Ja miałam skurcze przed ciążą jak brałam magnez to przechodziły w ciąży też zaczęły się pojawiać zawsze w nocy w końcu też zaczęłam brać magnez ale nie działa. Wyczytałam ,że może to być spowodowane też niedoborem potasu lub wapnia o ile dobrze pamiętam. Miałam powiedzieć o tym lekarzowi na wizycie i całkiem wyleciało z głowy.[emoji21]
 
Ja miałam skurcze przed ciążą jak brałam magnez to przechodziły w ciąży też zaczęły się pojawiać zawsze w nocy w końcu też zaczęłam brać magnez ale nie działa. Wyczytałam ,że może to być spowodowane też niedoborem potasu lub wapnia o ile dobrze pamiętam. Miałam powiedzieć o tym lekarzowi na wizycie i całkiem wyleciało z głowy.[emoji21]
Aspargin to wlasnie magnez z potasem :)
 
Mialam raz, tez wlasnie taki ze bol caly dzien czulam. Lykam aspargin i nic sie nie dzieje, nawet na twardniejacy brzuch pomoglo :)
A jedną tabletkę dziennie bierzesz?
Dziewczyny pisały że i 2 na dzień ale czy to nie za dużo potasu?

Maż właśnie co chce zabukowac nasza wycieczkę na Malage od 9 lipca.Sama szukalam a teraz mnie wzięły wątpliwości co do zdrowia bobaska LoL
Która z was lata w ciąży????

Z córka leciałam tylko w 6 tyg. Były to akurat wakacje a teraz już bebzol.. niby się dobrze czuje i tylko co parę dni mam taki leciutko brzuszek obolały ale przechodzi .. masakraaaaaa
Dla dzieci teZ bym chciała i rozum mi mówi będzie ok a serce ..dmuchaj na zimne lol
 
A jedną tabletkę dziennie bierzesz?
Dziewczyny pisały że i 2 na dzień ale czy to nie za dużo potasu?

Maż właśnie co chce zabukowac nasza wycieczkę na Malage od 9 lipca.Sama szukalam a teraz mnie wzięły wątpliwości co do zdrowia bobaska LoL
Która z was lata w ciąży????

Z córka leciałam tylko w 6 tyg. Były to akurat wakacje a teraz już bebzol.. niby się dobrze czuje i tylko co parę dni mam taki leciutko brzuszek obolały ale przechodzi .. masakraaaaaa
Dla dzieci teZ bym chciała i rozum mi mówi będzie ok a serce ..dmuchaj na zimne lol
Teraz 2x1 mam brac, ale czasem zapomne, wiec biore tylko rano [emoji85] Wczesniej jak mi brzuch twardnial, to 3x2 lekarz kazal i wlasnie to mi szybko przeszlo.
 
Jeszcze zdjęcie gdyby ktoś nie wiedział o czym mowa Zobacz załącznik 871196
Nigdy nie miałam.
Podoba mi się, ale jak zobaczyłam wymiary to dla mnie bez sensu 150zł na 2 tygodnie, bo zaraz wyrośnie.
Gdyby były większe to może i bym kupiła.
Na łóżku nawet w szpitalu kladłam dziecko wpoprzek i zabezpieczałam kocem czy kołdrą.
 
reklama
Mocz możesz zrobić przecież w podobnym terminie. No chyba, że masz wcześniej wizytę. Tak lekarz ogólny powinien wystawić Tobie skierowanie.


Kolejne pytanko do mam z doświadczeniem [emoji16][emoji4] używałyście prześcieradła nieprzemakalne? Czy lepiej kupić podkłady pod prześcieradło i osobno prześcieradło? Tyle tego, że się gubię [emoji23]
Ja na materac pod prześcieradło folię używałam a podkład na wierzch bo np jak się za przeproszeniem obsra to masz tylko podkład do wywalenia. A tak to musisz prać prześcieradło.
 
Do góry