reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Moja urpdzila się w 37 tyg. Ważyła 3730 52 cm i nie mówili że wcześniak . Fakt wszystko pieknie ladnie z nia bylo. a ty kiedy swoją urodziłaś. Ile przed terminem?

U mnie syn tył b. Szybko..o wiele szybciej jak jego rówieśnicy. ale sprawdze w ksoazEczce ile dokładnie i napiszę. Takze Szybko mi wyrastał z ciuszkow. Córka też ale nie tak jak on lol
Ja urodzilam w 36 tc, tyle że leżałam juz przed porodem na lekach przeciwskurczowych. Teraz jest już duża, mając za miesiąc 2 lata jest wzrostu 3 letniej dziewczynki. No ale moja teściowa ma ponad 180cm. Wiec moje dzieci będą duże. Dlatego jako dziecko urodzone w 36 tygodniu była duża, gdyby była p czasie byłaby o wiele większa.
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o takich gniazdach planujecie zakup takiego czegoś, miałyście to ? Ja się właśnie zastanawiam bo może być przydatne np kiedy chce dziecko położyć na dużym łóżku czy kanapie w salonie żeby nie spadło. No i niby daje poczucie bezpieczeństwa bo ogranicza przestrzeń jak w brzuszku . Pomyślałam też , że przy układaniu maleństwa na boku przy pomocy tych boków może się sprawdzić . Ma w internecie rożne opinie , niektórzy twierdzą, że jest to niebezpieczne dlatego pytam pomóżcie [emoji6]
 
Dziewczyny co myślicie o takich gniazdach planujecie zakup takiego czegoś, miałyście to ? Ja się właśnie zastanawiam bo może być przydatne np kiedy chce dziecko położyć na dużym łóżku czy kanapie w salonie żeby nie spadło. No i niby daje poczucie bezpieczeństwa bo ogranicza przestrzeń jak w brzuszku . Pomyślałam też , że przy układaniu maleństwa na boku przy pomocy tych boków może się sprawdzić . Ma w internecie rożne opinie , niektórzy twierdzą, że jest to niebezpieczne dlatego pytam pomóżcie [emoji6]
Jeszcze zdjęcie gdyby ktoś nie wiedział o czym mowa
Screenshot_20180626-182556.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180626-182556.jpg
    Screenshot_20180626-182556.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 320
Dziewczyny co myślicie o takich gniazdach planujecie zakup takiego czegoś, miałyście to ? Ja się właśnie zastanawiam bo może być przydatne np kiedy chce dziecko położyć na dużym łóżku czy kanapie w salonie żeby nie spadło. No i niby daje poczucie bezpieczeństwa bo ogranicza przestrzeń jak w brzuszku . Pomyślałam też , że przy układaniu maleństwa na boku przy pomocy tych boków może się sprawdzić . Ma w internecie rożne opinie , niektórzy twierdzą, że jest to niebezpieczne dlatego pytam pomóżcie [emoji6]
Ja swoje kladlam na lozku lub kanapie i zabezpieczalam poduszka do karmienia i u nas sie to bardzo sprawdzilo
 
Smarujecie czymś plecy? Można używać jakiejś maści? Ja dopiero co się cieszyłam, że kręgosłup nie boli to dzisiaj się zaczęło...
Poki co nie, bo wiekszosc masci jest na ibuprofenie albo ketonalu. Mimo bolu rozciagam troche kregoslup robiac tzw. koci grzbiet i kilka innych cwiczen, które nie sa na brzuchu, duzo odpoczywam, troche ogrzewalam termoforem,ale nie takim z wrzatkiem tylko zeby cieply byl, a nie parzył. Czytałam też, że można najpierw zrobic zimny oklad, np. z lodu Ale u mnie bylo juz po fakcie, bo już ogrzewalam. Boli nadal, ale w miare funkcjonuje. Z tym, ze pobolewac to juz przed ciaza mnie pobolewal.
 
reklama
No właśnie niby, ale jak to w praktyce [emoji23]
Chyba w praktyce jest różnie [emoji1] ja mam zamiar kupić mniej na 56 więcej na 62 i trochę na 68 [emoji4] jeśli dzidzia będzie malutka to dokupie na 56 albo mniejszych jeśli 56 będzie na styk albo za małe trudno nie kupuje dużo więc nie będzie aż tak szkoda i trzeba będzie pomyśleć o większych szybciej [emoji16]
 
Do góry