reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Igorowelove mi też zawsze mówi że na kolejną wizytę i robię kilka dni przed. Wizytę mam we wtorek już a niestety u mnie w labo oprócz moczu i morfologii na wyniki czeka się 3-4 dni więc chce zdążyć bo mam kilka innych badań do zrobienia. A poza tym jutro maz idzie później do pracy to zajmie się synkiem a oprócz jutra to już nie miałabym kiedy zrobić bo nie będę miała tak z rana 2.5 godz wolnych. I dlatego tak wyszło ale to też jest dobry czas na zrobienie krzywej :)
 
reklama
Nigdy nie miałam.
Podoba mi się, ale jak zobaczyłam wymiary to dla mnie bez sensu 150zł na 2 tygodnie, bo zaraz wyrośnie.
Gdyby były większe to może i bym kupiła.
Na łóżku nawet w szpitalu kladłam dziecko wpoprzek i zabezpieczałam kocem czy kołdrą.
Ja też zamierzam kupić, w zamian za pościel z ochraniaczem i innymi bajerami. Nawet już mam upatrzony Link do: 5 elem KOKON materac motylek kocyk poduszka MINKY i są zdj że starsze maluchy też mogą korzystać, jako np mata.
 
To ja już nie wiem jak z tą krzywa. Nawet sprawdziłam na skierowaniu czy na pewno mam ja teraz zrobić i jest tam jak byk haha. Ufam mojemu lekarzowi i wierzę że wie co robi :rofl2: ale nie omieszkam o to na wizycie we wtorek zapytać i zapytam czemu tak wcześnie. W pierwszej ciąży też tak robiłam i było wszystko dobrze :confused: Na szczęście się tym nie przejmuje bo raczej od cukrzycy ciążowej czy czegoś podobnego to mi daleko więc olewam to :o :rofl2:
 
To ja już nie wiem jak z tą krzywa. Nawet sprawdziłam na skierowaniu czy na pewno mam ja teraz zrobić i jest tam jak byk haha. Ufam mojemu lekarzowi i wierzę że wie co robi :rofl2: ale nie omieszkam o to na wizycie we wtorek zapytać i zapytam czemu tak wcześnie. W pierwszej ciąży też tak robiłam i było wszystko dobrze :confused: Na szczęście się tym nie przejmuje bo raczej od cukrzycy ciążowej czy czegoś podobnego to mi daleko więc olewam to :o :rofl2:

Zrób jak zaleca Twój lekarz [emoji4] skoro tak chce to tak musi być, to on prowadzi Twoją ciążę [emoji6]
 
Ja też zamierzam kupić, w zamian za pościel z ochraniaczem i innymi bajerami. Nawet już mam upatrzony Link do: 5 elem KOKON materac motylek kocyk poduszka MINKY i są zdj że starsze maluchy też mogą korzystać, jako np mata.
Strasznie mi się podobają te gniazdka i wydają się być bardzo praktyczne. Boję się jednak, że są niebezpieczne i nie wiem w sumie, w którym iść kierunku :(
Link do: Gniazdka niemowlęce - gniazdka śmierci? Uwaga, mogą być groźne!

To gniazdko, które wysłałaś jest ładne, ale ma poduszkę, która w mojej opinii może się przyczynić do SIDS, a ponadto poduszki są raczej niewskazane dla noworodków. Niektóre firmy produkują tzw. bezpieczne gniazdka, w których po tym jak dziecko zaśnie można odpiąć tę obwarzankę wokół.
Np. https://otulacz.pl/produkt/tulik-bezpieczne-gniazdko-niemowlece-sloneczne
 
reklama
Witam, czy spotkała się któraś z was z prawostronnym łukiem aorty? Niby wszyscy zapewniają że to nic złego, ale...
Nie spotkałam się, ale jak przeglądam internet to widzę, że wiele osób odsyła do Fundacji Serce Dziecka. Może warto do nich napisać, przytoczyć diagnozę i wybadać czy należy się tym martwić czy nie. Mają również stronę na facebooku i publikację w internecie (pdf) o wadach serca. Aczkolwiek nie pokusiłabym się o samodzielne czytanie publikacji, z uwagi na to, że nie będąc lekarzem można wiele rzeczy nadinterpretować i dopisywać sobie teorie.
 
Do góry