reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Cały dzień dziś nie było mnie na forum, a tu takie wiadomości.

Linka, doczytywałam i miałam nadzieję, że dopiszesz, że malutki już z Tobą i na szczęście tak się stało :)
Gratuluję Ci z całego serca, zdrowia dużo dla Was obojga, oby to sinienie jak najszybciej minęło, a tętno, serduszko, wszystko ok?
Małgosia trochę nam siniała na początku, ciśnienie jej spadało.

Priinceseczka, miło czytać, jak sobie radzisz :) Co do parafiny nie wiem, bo mojej skórka nie schodziła, zobaczymy tym razem, jak będzie. 3l to dużo, a co jesz, że tak ładnie waga poleciała? :) Mąż się angażuje?

Mamo czwórki, zdrowia dla dzieciaczków!

Martini, dobrze, że Cię tam monitorują. Długo Cię trzyma, odpoczywaj i wracaj szybko do zdrowia.

Ivi, spokoju Ci życzę i rzeczywiście może odpocznij sobie przez te ostatnie dni, niech mąż się wszystkim zajmie, na pewno da sobie radę, a Tobie potem jeszcze trudniej będzie znaleźć chwilę dla siebie...
 
reklama
Linka cudownie ze jyz sie karmicie !! I gratulacje dobrze ze tak sie skończyło ! A brodawki pobudzaj i dotykaj piersi :)

Lecę spać buziaki :*


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Linka super że już maly może cycac [emoji6] wiesz ile będziecie w szpitalu?

Ivi dobrze że się poprawiło[emoji6]

MartiniM najważniejsze że jesteś pod kontrolą... a w razie w jesteś w szpitalu w którym chcialas rodzić?

Jestem w 39 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Martini ale zatrucie pokarmowe czy ciążowe?
Cisnienie masz dobre?

Linka super wieści, dobrze ze juz mały moze ciumkac cycusia, Ty pewnie juz troche spokojniejsza dzieki temu jestes.


Jestem w 35tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ten szpital był na drugim miejscu co do porodu wiec teoretycznie nie jest źle ☺ nic mi nie przechodzi. Zglosilam przed chwilą poloznym i mają powiedzieć dr. Muszę przecież coś pić czy jeść.. oddałam kal więc jutro może będzie coś więcej wiadomo.
 
Martini a kojarzysz coś co rzeczywiście mogłoby wywołać zatrucie?albo coś zakazanego w ciąży?

Jestem w trakcie 37 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji253][emoji179]
 
Hej,

Linka super ze już razem, zdrówka dla Małego dla Ciebie dużo siły:) Spokojnej nocki!

Martini trzymaj się, oby stwierdzili co to i wzmocnili.

Ivi dobrze ze już lepiej:)

Mamo4 zdrówka dla dzieci!

A ja pół soboty przeleżałam i przespałam:) Teraz mam smaka na Maca (nie pamiętam kiedy jadłam) i wysłałam męża. Basia dopiero zasypia. Wzięło nas na wspominki i chcieliśmy B pokazać jak to z dzidzią jest i oglądaliśmy filmiki z jej pierwszych 3 miesięcy w tym porodowy, poryczałam się. Za chwilę do Kolacji :D ostatnie 3 odcinki serialu. Oglądamy ostatni sezon "24H" taki sensacyjny. Basia moja się ciągle pyta czy ją będę kochać, że więcej czasu dla dzidzi i w ogóle, taka biedulka.

Mamy pierworódki obawy są zawsze. Łatwo nie jest a rodzicielstwo to najważniejszy test na egoizm. Przestajemy być pępkiem świata dla siebie i zmieniają się priorytety, ale nic na daje tyle szczęścia. Dla pocieszenia nawet przy kolejnym dziecku są jakieś obawy, u nas też są Basia już odchowana, w miarę samodzielna, zaczęliśmy w końcu normalnie aktywniejsze wakacje itd., a tu znów powrót do pieluch. Ale to poświęcenie potęguje w kolejnych latach:)
 
Emalka jedyne podejrzenia padają na jogurt lub pomidora ale ja już zaczynam wątpić czy to zatrucie bladego pojęcia nie mam. Byłam dobra godz temu zgłosić ze nie przechodzi i położna przyszła i mi mówi ze lekarz jeszcze nie wymyślił nic no super ciekawe czy mu to długo jeszcze zajmie.
 
reklama
Martini może to lepiej że siedzi i myśli. Może się z kimś skonsultuje. Zawsze to lepiej niż na ślepo mieliby ładować w Ciebie leki czy antybiotyki. A morfologia jak wyszła? Jak pobrali kal to albo będą obserwować co tam żyje albo będą chodowac na posiew .

W szpitalu przynajmniej się nie odwodnisz. A jesz cokolwiek czy zupełnie nic nie przyjmujesz? Biszkopty sucharki kleiki banany kaszki dla dzieci?

Jestem w trakcie 37 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji253][emoji179]
 
Do góry