reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith co to jest pw?

Ilona słyszałam ze jak masz wielka ochotę ta piwo to bezalkoholowe można . Miałam kumpele co takie zachcianki miała :-)

Mama- czwórki moj tez nie działa a poza tym przez tkankę tłuszczowa sie nie przebija.angelsound sie nazywa ten moj.
Koalka! Súper wiesci ! Gratuluje .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Milagros z tymi osemkami to masakra. Ja kiedyś musiałam usuwać, bo szczekoscisku dostałam. Zwłaszcza dolne tak lubią Tantumverde faktycznie może pomóc.Dziala przeciwzapalnie i znieczula. Ja tez dwa tygodnie temu byłam u dentysty z ósemka, ale zepsuta i dlatego. Dentystka powiedziała, że do drugiego trymestru nic nie może zrobić. Rozwiercila i przeszło. Jeżeli chodzi o leczenie to mówiła,że jest antybiotyk ponoć w miarę bezpieczny na bakterie gram dodatnie, ulubiony stomatologów klindamycyna, ale u mnie odpada bo mam na niego nadwrażliwość.
Mama czwórki gdzieś czytałam, że czasami i przez 4 miesiące dziewczyny mają plamienia zawsze w terminie miesiączki. Także spokojnie. Jeżeli nie masz boli to napewno ok.Ja tez jestem na dupka. Luteine juz odstawiłam. Tez plamilam i do tego bolało, a teraz już ok.Tylko chyba jakaś infekcję pęcherza czy coś mam bo piecze,a nawet strasznie boli przy porannym siusiu. Miała tak któraś?
 
Kurcze teraz to i ja bym sie "piwa" napila ;)

Mi gin kazal w ciazy wyrwac zeba tylko ze moj jest popsuty a dentystka zasugerowala ze najbezpieczniej w ciazy miedzy 15 a 20tc.. poki co jeszcze sie nie zarejstrowalam..

Za alimentami jestem i ja... w koncu to nie tylko Twoje dziecko.. tak czy inaczej powodzenia :)
Co do wizyty gratuluje :) jakby co to pisz moze lepiej na watku z wizytami to kazda zobaczy :) i o terminach wizyt do Lilith a do listy napisz do mnie..

Ewa pw to prywatna wiadomosc :)
 
Lilith-Na szczęście tylko w pożyczył ten detektor. Strata niewielka. Kupiłabym ale nagle się okazało ze w całym Krakowie nie można ich kupić. Kupię lepszy przez neta.

Koalka-nie pojechałam na IP bo właśnie gin mi powiedział że oni tam nic więcej ponad to że podadzą duphaston i zalecą leżenie nie zdziałają. Najwyżej uspokojenie mnie że serce bije i to tyle.
Dobrze że tak spokojnie podchodzisz do samotnego macierzyństwa. Ja prawie 15 lat temu byłam w podobnej sytuacji. Facet mnie na samym początku ciąży zostawił. Macierzyństwo jest piękne nawet bez męża przy boku. A poza tym tego kwiatu jest pół światu. Jest masa fajnych facetów dla których dziecko nie jest żadną przeszkodą do stworzenia związku.Życzę Ci żebyś trafiła na takiego.A co do alimentów niech płaci niezależnie od tego gdze mieszka.

Dziewczyny jest coraz lepiej. Sorki za szczegóły ale plamienia są coraz jaśniejsze i jest ich tyle co kot napłakał. Zastanawiam się czy to nie przez długie przerwy w dupku.
Wieczorną dawkę biorę po 20 a tą poranną dopiero 7-8. Rano właśnie jest najgorzej.
U nas dzisiaj z wiadomych powodów teściowa gotowała. Z racji tego że ma cukrzycę a ostatnio cukry ma wysokie zafundowała nam makaron razowy al dente z jabłkami i cynamonem. Może i byłoby ok. Tyle że jej aldente podejrzanie chrupiące jest...
 
Mama czworki super ze juz jest lepiej :) ale i tak jutro wizyta??? A z tesciowa to sie usmialam heh :D moze myslala ze im bardziej aldente tym mniej cukru haha :) dobrze ze nie podala od razu z paczki ;) ale szczerze to i u mnie zawsze niedogotowany makaron przez meza cukrzyka ;)
 
Ivi gdzie Ty sie nam schowalas???

Dziewczyny na bakterie w moczu aptekarka dala mi ursopol i jak sobie teraz mysle to czy moge go brac?? Zastanawiam sie bo nie obrazajac jej ale byla slabo rozgarnieta i zakupy z recepty plus ursopol i witamini dobre pol godz kupowalam bo nie wiedziala co ma dac.. ehh duzo pisania ale nerwy mnie juz braly.. i wracajac do urspololu to tam jest wit D i w witamminach na 2 trym tez jest wit D to nie za duzo tego wezme?? Na szczescie lekarz pojutrze to zapytam ale chialam zaczac brac bo juz powinnam tydz temu..
 
reklama
Do góry