reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti zabierz to siano, nie może być w całej klatce, daj mu sciolke specjalna by smród lapala. On się załatwia do kuwetki?? To karlowaty? Śliczne futerko ma. Zaszczep go pilnie! Jak nie jest. Króliki są chorowite..
 
reklama
Koalka mam fajna bieznie w domu i do dnia testu zaiwanialam. Ja nie z tych co po polu biegają.. Od wysiłku to nie, bo w zeszłej ciazy to wyszło..
Ja też mam ochotę pobiegać bo mdłości przeszły ale mam często zawroty głowy. Może poczekać do 4 miesiaca jak minie 1 trymestr i troszke pochodzic na bieżni? Nie mówię o sprincie, poprostu czuje się ocieżała i nie mam kondycji ciągle mam zadyszke więc poczułabym się lepiej poruszajac się troszkę. Jak to jest ze sportem w ciąży?

Katarineczka gratuluje :-) ja też dziś widziałam dzidziusia ale to dopiero 11t3d więc tylko widziałam jak fika koziołki ale na płeć jest za wcześnie. Po cichu liczę że będzie Synuś bo w styczniu bratowa urodzila córeczkę pierwszy wnuk moich rodziców oszaleli na jej punkcie a chciałabym dla odmiany chłopca żeby nikt nie porównywał dwóch dziewczynek.

Alimentów nie daruje to przecież nie na mnie tylko na wspólne jednak dziecko.

Odnośnie piwa to jest moja bolączka. Ogólnie nie jestem za alko ale latem lubie wypić piwo z sokiem na upały i takiego mam smaka ale jakoś tak glupio mi pić nawet 0% .

U mnie dziś na obiad szczawiówa z uzbieranego szczawiu - do tego jajco no poprostu poezja.
 
Keejti superaśny króliczek. Faktycznie lepsza jest taka specjalna ściółka-granulki bo pochłania zapachy a przy takiej będzie Ci po jednym dniu śmierdziało.

Lilith-czemu siano nie może być na całości?
Moje stałe mają małą warstwę siana na ściółce. Zmieniam im to siano codziennie. Jak byłam z nimi u weterynarza to lekarka mówiła że bardzo dobrze mają w klatce.
 
wróciłam,cały dzień prawie po za domem i padnięta jestem a w dodatku zła :/ tel mi sie popsuł :( tzn nie chce się ładować, a jest prawie nowy ok 2 miesiące musze oddać na gwarancje. Bratowa mojego pożyczyła mi jakiegoś starego samsunga dobre i to ale teraz bb tylko przez laptoa a tak na telefonie byle kiedy weszłam :/
kupiłam na pocieszenie pierogi z truskawkami, zaraz sobie ugotuje

Lilith syrop dziś zadziałał a wypiłam tylko rano 15 ml
 
Gaga bardzo się ciesze! Ja dzis mimo mieszanek tez musiałam, wypiłam 20 i reakcja od razu. I mniej pidbrzusze boli.

Koalka prawdę powiedziawsze nie wiem.. W pierwszej ciąży bylam w ciągłym ruchu bo trenowalam psa do zawodów, z synem zas mega remont a ja z tych co lubią same malować, tapetowac etc wiec ciagle na nogach, do tego cora jeździła aż na plażę na tańce plus w druga stronę na konie to znowu ruch i spacery.
W tej póki co mocno przystopowalam, że strachu plus samopoczucie.. Zawroty głowy mam również wymioty mniejsze ale mdłości mega i padlabym na tej bieżni..ja mam z blednikiem jakiś problem, nie mogę iść musze na niej biec bo inaczej się przewracam hihi.

Mama czwórki, byłam od dziecka uczona żeby dawac do tego pojemniczka, by sam sobie wybierał. Jeszcze jak Keejti ma to siano po całej klatce a królik nie umie się w jedno miejsce załatwiać to to po prostu obszcza i smród będzie jeszcze większy :-)

Koalka to tez juz musialbyc duży dzidzus!!
 
Lilith ja właśnie maluje pokój swój u rodziców, sama odświeżałam bo uwielbiam malować, farba szkodliwa ale pracowałam przy otwartych oknach. Uwielbiam latac z wałkiem, zawsze sama malowalam ściany w domu. Niedługo bede starać się o kredyt na mieszkanie częściowy reszte pomoga rodzice bo bardzo chcę i w stanie surowym więc jeśli wszystko sie uda to bede sama malować podłogi kłaść i meblować.

Na zdjeciu sciany skonczone tylko w rogach tasma zabezpieczajaca
 

Załączniki

  • received_999157880162346.jpeg
    received_999157880162346.jpeg
    36,6 KB · Wyświetleń: 48
Lilith jest właśnie zaszczepiony on sobie tak je rozrzucil bo skakał jak szalony w szoku jest w nowym miejscu a dostałam z nim trociny a chce mu jutro żwirek drewniany kupić i zmienić
 
Ewa o widzisz ja mam angelsounds ale u mnie tłuszczyk spadł wraz z ciaza , ja w poprzedniej ciazy piłam karmi ale od 8 mc i przy laktacji mega :)

O kejti pisze o ciuchach z Lidka ja kipiałam tak jedne getry i tak mnie brzuch siedział po nich ble:/

Koalka pewnie ścigać amarkacza niech płaci jak niedorósl do ojcostwa :)
Ale sama nie remontuj ani nie maluj w ciazy nie wolno , poczekaj z tym lepiej po porodzie . Poza tym fajnie jak będziesz miała rodziców blisko do pomocy.


A!!! Wielodzietki! Czy to możliwe zeby czuć juz ruchy? Kurde w pierwszej ciazy czułam koło 18 tc , ale zeby w drugiej juz?




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mama czwórki , super ze lepiej :-)
Katarineczka , w którym ty jesteś tygodniu ze juz znasz płeć ?
Linka, u nas w Hiszpanii tez nie podaje sie dzieciom witamin chyba ze jest jakiś wyraźny brak.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ewa to jest 12 t 5 d czyli 13 tydzien w sumie prawie 14. W zeszłej ciąży tez wtedy się dowiedziałam, no i chłopaka łatwiej przyobserwować. :) mówiła ze za dużo odstaje na dziewczynkę. Trzy razy powtarzała. Ja to i tak traktuje na wesoło. Dla mnie płeć nie ma znaczenia. Byle zdrowe.
 
Do góry