reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mmmmm widzę, że o jedzonku piszecie, a mi się coś poprzestawialo i na mięso patrzeć nie mogę. Jadlabym tylko warzywa, owoce, nabiał i ewentualnie ryby. Masakra jakaś :-)
 
reklama
Joasia mój mąż to baran :) tsk samo uparty hehe

Dziś kontynuacja mdłości mega i jeszcze ból głowy....
Ale zwleke się z wyra i pojadę cos kupić bo nawet prezentu nie mam..

Mój mąż dzwonil i wiecie co? Chyba urodzi się dzisiaj mój chrześniak :) także będę miała podwójne urodziny dziś męża i chrzesniaka

Jak ja juz bym też chciała rodzic. Strasznie mi się dluzy.

Mój Niko nie jest szczepiony na mmr... ja to niestety mam jak Lilith... ale nie wykluczam ze go nie zaszczepie np przed pójściem do szkoły
 
Cebula tez mnie odrzuca i czuję ja na kilometr :-)
Jajka na miękko i pasztetowa :-) a ja miałam wyrzuty sumienia po plasterku salami ;-)
 
Ja jaja na miekko gotuje zawsze tak jak maz Kejtii :-) i tez bialko jest sciete a zoltko plynne.
Wy macie wyrzuty po.pasztetowej albo jajach?
Ja juz chyba trzeci raz wsunelam cala paczke chipsow.

Kejtii dzisiaj wyjatkowo przydaloby mi sie wychodne bo znajoma ma wpasc. Nie mam nic aby ja poczestowac:-/ musze kupic kawalek ciasta.
 
Hej dziewczyny,
Dziękuję za rady odnośnie prezentu. Mały dostał ode mnie puzzle takie na planszy duże odpowiednie do jego wieku z jego ukochana Myszką Miki.
Wiecie co ja tak się cieszyłam że z dnia na dzień przeszły mi mdłości ale teraz się przestraszyłam bo wy piszecie ze5 macie wymioty i mdłości. Jeszcze koleżanka mnie wczoraj przestraszyla mówi ze jak na 3 miesiąc to nic nie widać po mnie. Ja nawet grama nie przytyłam.
W poniedziałek mam wizytę u gina dopiero, z chęcią pobiegła bym już dziś ale nie przyjmuje :-(
Jeśli chodzi o zapomniana tabletke to ja biorę duphaston i teź parę razy zapomnialam tej poludniowej dawki bo brałam 3x1. Plamienie mi juz przeszło a zaznaczam że bardzo krwawiłam. I dupek nie pomógł mi a raczej to że w końcu odpuściłam pracę i zaczęłam sie wysypiać i duzo odpoczywać oraz mało się stresować.
Dobra pasztetowa powinna być z wątróbki więc damo zdrowie ale te wszystkie chemiczne dodatki...ehh ale w czym teraz nie ma chemi. Chyba że sama upolujesz zająca i zrobisz pasztet zajeczy swojej roboty :laugh2:
 
Venuss idz na zwolnienie kij z pracą, maluszek ważniejszy oni się Tobą przejmować nie będą.

Katerineczka ja też już bym chciała bobasa tulić :)

Co to jest za szczepienie na mmr? Bo ja Zielona.

Może i ja dziś jajko na miękko zjem? Ósemka mi się pcha i buzi otworzyć nie mogę :/

Ivi super że synek lepiej, jakie macie prosiaczki? :) u mnie dwa samce, rozetki :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny,
Dziękuję za rady odnośnie prezentu. Mały dostał ode mnie puzzle takie na planszy duże odpowiednie do jego wieku z jego ukochana Myszką Miki.
Wiecie co ja tak się cieszyłam że z dnia na dzień przeszły mi mdłości ale teraz się przestraszyłam bo wy piszecie ze5 macie wymioty i mdłości. Jeszcze koleżanka mnie wczoraj przestraszyla mówi ze jak na 3 miesiąc to nic nie widać po mnie. Ja nawet grama nie przytyłam.
W poniedziałek mam wizytę u gina dopiero, z chęcią pobiegła bym już dziś ale nie przyjmuje :-(
Jeśli chodzi o zapomniana tabletke to ja biorę duphaston i teź parę razy zapomnialam tej poludniowej dawki bo brałam 3x1. Plamienie mi juz przeszło a zaznaczam że bardzo krwawiłam. I dupek nie pomógł mi a raczej to że w końcu odpuściłam pracę i zaczęłam sie wysypiać i duzo odpoczywać oraz mało się stresować.
Dobra pasztetowa powinna być z wątróbki więc damo zdrowie ale te wszystkie chemiczne dodatki...ehh ale w czym teraz nie ma chemi. Chyba że sama upolujesz zająca i zrobisz pasztet zajeczy swojej roboty :laugh2:
Takiego nie zjem :) zero królika :D

Koalka nie bardzo się brakiem objawów :) dużo kobiet ich po prostu nie ma, mi mdłości minęły czasami jeszcze jak coś mi zasmierdzi to mnie szarpnie ale ja węch zawsze mocno wyczulony miałam :)
Co do tycia to zazdroszczę :D też bym chciała dalej mieć startowa wage :)
Piersi mnie też nie bolą, brzuch już też nie, pytałam każdej możliwej znanej mi ciężarnej i tej świeżo po porodzie i każda się ze mnie śmiała że nie będę się tak dlatego bani czuła cały czas :)


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Koalka długo plamilas, bo ja już parę dni:-(
Może macie rację z tym zwolnieniem :-) moja koleżanka z pracy pewnie by się nawet nie obejrzała gdyby była na moim miejscu.
 
Milagros - długowłosa i krótkowłosa, dwie samiczki:)
01addb42f9ab8b4242639cfabf2405f0.jpg



Tak dzis pokój zwiedzały jak młody klatkę czyścił ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Milagros - długowłosa i krótkowłosa, dwie samiczki:)
01addb42f9ab8b4242639cfabf2405f0.jpg



Tak dzis pokój zwiedzały jak młody klatkę czyścił ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Oh jakie urocze :D a dużo kupek robia jak tak biegają? Bo moi chłopcy tak 10minut bez kupek a później się zaczyna :(
Jaka duża masz dla nich klatkę? Ja mam 80x40 i myślę teraz o takiej 120x50 chyba.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry