reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Miałam sobie zrobić 3 kanapki z tymi jajkami, zrobiłam 2, zjadłam 1 i już m dość chyba mi się żołądek zmniejszył :O
 
reklama
Netta ojj mam nadzieję że w naszym przypadku to tez zęby i jak wyrosną to minie.

Joasia no niemiło, chociaż chyba taka teściowa lepsza od wtracajacej się we wszystko na każdym kroku. A teściowa zapytaj, myślę, że Ci nie odmówi opieki nad dzieckiem.

Gaga ja za to mogę jeść i jeść :p
 
Netta82 no wmuszam w siebie niesamowicie, bo nie mam apetytu, a co zjem to mam zaraz wzdecia. z jednego prolemu wpadam w drugi.. pierwsza ciaza byla taka lajtowa do 3 mca wogole nie czulam ze cos mi dolega, a teraz to zycia we mnie brak..

z tymi tesciowymi bywa roznie.. moi obecni tesciowe sa bardzo spoko, tesciowa to jak bylam po wypadku samochodem przyjechala mi pomyc okna i teraz tez nieraz sie oferowala, ze wysprzata mi dom..
 
Netta ja tam jade na pappa właśnie, bo mój gin chyba z nimi ma umowę i tam mi dał skierowanie właśnie. Byłam tam raz w życiu zanieść próbkę na gbs. Duże tam są kolejki? Wypada iść o 7 czy można później? Choć pewnie później to korki będą niezłe.
 
Cześć dziewczyny! Mogę jeszcze do Was dołączyć? Mam termin na 4 listopada i to moja 3 ciąża ;) Poczytuję Was od samego początku, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej pisać co by nie zapeszyć...teraz jestem w 11 tygodniu więc mam nadzieję, że najtrudniejszy okres już za mną
 
Cześć dziewczyny! Mogę jeszcze do Was dołączyć? Mam termin na 4 listopada i to moja 3 ciąża ;) Poczytuję Was od samego początku, ale jakoś nie miałam odwagi wcześniej pisać co by nie zapeszyć...teraz jestem w 11 tygodniu więc mam nadzieję, że najtrudniejszy okres już za mną
witaj :) ja tez od niedawna i nowa :D razem razniej :)
 
Witam się z rana ;-)

Aob noc tragiczna. Darl się w nieboglosy pół nocy, coś Go bolało na pewno. Bo raczej tak nie robi, tylko właśnie jak coś go boli, wczorajsza noc była całkiem spokojna, zero płaczu.

Ale już jestem Free, muszę tylko ode spać :)

Katharianka na mdłości Tak jak dziewczyny pisały, zjeść coś. Na wzdęcia espumisan chyba Lilith brała i mówiła że działa. A najlepiej to lekkie rzeczy, dużo płynów, i ostatnio któraś z dziewczyn mówiła że na mdłości dobra lemoniada :)

Joasia to widzę teściowa super. Moja z tych wtracajacych się. Nie wiem co gorsze ;-)

Mi żołądek też się zmniejszył, mdłości mi trochę mijają, apetytu już nie mam aż tak, i szybko się najadam
 
reklama
Do góry