reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith odpisze Ci tu :) ten mój nic nje pokazuje jedynie słuchać takze Twoj jest mega wypadku ze pokazuje tętno ze je znalazł , mój to wiesz taniutki wiec cudow nie oczekuje :) ale spełniał swoją role potem czułam ruchy wiec i tak nie słuchałam , a cieszę sie ze na oliwce sie tez udało :)
 
reklama
Lilith ja nie lubie przeprowadzek tez, ale chyba tak lepiej.. nie bedziesz sie stresowac i dzieci beda moglu normalnie spac i wychodzic z domu..

Keejti mysle, ze spokojnie wez antybiotyk, bo naprawdę jest bezpieczny a choroba nie sluzy...

Lilith mi tez glowa peka od dwoch dni:-(

Ide spac... ja jestem wycieta z zyciorysu... jeszcze tylko zajrze na wizyty i aaaa...

dobrej nocki:-*
 
To super :)

Mój juls spi sobie grzecznie aha jak to dobrze ze mam iple i Playera w tv bo bym chyba padła z nudów chociaż nie powiem gary w zalewie stoją
 
Dziewczyny ja byłam dzisiaj w Luxmedzie po skierowanie na badania (pakiet mam więc już mi się nie chce płacić dodatkowo w diagnostyce) i udało mi się uprosic usg. Szczegóły we właściwym wątku.

Wszystkim wizytujacym dzisiaj gratuluję bąbelkow :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Emka, ja go wybieralam ze względu na głowice głównie bo jakoś nie mam przekonania do tego by tak przykładać całościowo. Fakt, usłyszeć się nie dał ale Wylapal tętno. Ja tyle bym mieć nie mogła hehe, wydawało mi się ze wysokie ale synek tez takie miał a później jeszcze wyższe. To prawda, jak ruchy juz są to się tak nie słucha ale teraz od razu lżej.. Nastawiam się, że za tydzień juz lepiej będzie choć nawet to dzisiejsze mi wystarczy, wiem ze bije serduszko.. To najważniejsze. Niedlugo kwiecień..miesiąc złych wspomnień.. Ale wierzę, że będzie dobrze.

Aob..ja tez zmasakrowana a mój nie spi jeszcze po tej drzemce.. Mi już niedobrze mega..nieznosze tego okresu zasypiania..
Z domem racja ale żal mi poprostu..Teraz tez jak kapal maz syna, Niby łazienka ale tyle się narobił.. Jeszcze cała nowa umywalka, półka, pod wannę podpora i zabudowa, kafle etc.. To po prostu niesprawiedliwe..
 
Lilith a czemu sie Wy wyprowadzacie a nie podpyyasz innych sąsiadów jak reagują na tych "żulików" moze właściciel wolałby ich sie pozbyć niz Was a moze w przyszłości innych ?
 
Lilith to bardzo niesprawiedliwe ze to wy musicie się wyprowadzić, rozumiem że ich byłoby trudniej wyeksmitowac Ale to nie wy jesteście problemem. Wyobrażam sobie ile pieniędzy bo właśnie kończę remont i wiecznie coś jeszcze trzeba dokupić A sumy zamieniają się w kolosy.

Dziewczyny czy Was też tak puslacyjnie kluje w pochwie? Ze tak powiem wręcz wydaje mi się ze to szyjka chociaż to raczej niemożliwe.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ciekawa wyglądasz mi na trolla -.-

Mania jeśli chodzi o szkodliwość usg to mówiła mi to przemadrzala nauczycielka starej daty, która uważa że usg się powinno max raz w ciąży robić i to pod sam koniec. Sama mam wykształcenie kierunkowe i nic mi na temat szkodliwości usg nie wiadomo.

Palula moje tez 2 dziecko a nie czuje się staro (ja też 92).

Keejti co do biustu tez mam mały i w poprzedniej ciąży może się o pół rozmiaru zmienił, wiec to nie prawda że zawsze mega cyce rosną.

Princeseczka ja póki co nic nie czuje do dziecka które jest w brzuchu, myślę, że z czasem to się zmieni. W pierwszej ciąży od początku szalam na punkcie maleństwa...

Keejti ja miałam w tej ciąży juz angine ale dałam rade bez antybiotyku na szczęście.

Emka nie no na studia raczej się nie wybieram, tylko ta medycynę sobie mąż wymyślił, bo jako lekarz mogłabym dostać kredyt na mieszkanie :p
Dla siebie obiecałam sobie architekturę na 30 ur, ale coraz marniej to widzę.

Keejti jak masz możliwość studiować to co lubisz to korzystaj, jeden przedmiot dodatkowy zdać to niewielki wyczyn, ogarniesz :-)

Milagros mnie nic nie kuje.

Ufff. W końcu Was dogonilam.
 
Do góry