reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dziewczyny obawiam sie czy mnie nie lapie cos ;/ jakies wirusy panuja.bylam dzis u mamy i brat chory.staralam sie trzymac od niego z daleka ale przechodzil przez pokoj . gin mi mowila,zeby na siebie uwazac i sie nie pochorowac.na ulicy ludzie chorzy ,nie wiem co robic
 
reklama
czytalam niby o jakies herbatce z miodku i czosnku.tylko,ze ja nie mam miodu,ani nawet soku malinowego.jest pozna godzina. a mi sie nagle zrobilo bardzo slabo i boje sie czy mnie jakas goraczka nie lapie. nawet termometru nie mam w domu,trzeba kupic.
 
Maleduca no jak
Zrobisz sobie przerwę to bedzie słabo , a do medycyny trzeba mieć zapał jak i do prawa .

Marti herbatka z cytrynka i spać pod kołderkę .
 
Dziewczyny czy Was też tak puslacyjnie kluje w pochwie? Ze tak powiem wręcz wydaje mi się ze to szyjka chociaż to raczej niemożliwe.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Miagros ja tak miałam kilka razy i też byłam pewna, że to szyjka...aż się wystraszyłam.. Ale to może być i objaw rozciągania macicy i niestety infekcji...
 
leze w lozku ale chodzi o yo ze mam ciepla glowe i mi zimno. co prawda juz mniej niz wczesniej, ale boje sie zebym goraczki nie miala. ona jest bardzo niebezpieczna
 
Ja jestem z tych bezzapałowych po prawie i w trakcie aplikacji i jest lipa bo max 3 mies moge wziac "macierzynskiego", l4 brak, wiec albo jakims cudem sie zepne albo dziekanka :/
Medycyne trudniej ogarnac niz prawo i tu trzeba miec zaciecie, ale studia warte zachodu, moj M jest po i prace ma na kazdym kroku.

Maleducada kredyt to realnie po studiach i stazu i najlepiej specjalizacji co da hmm ok 13 lat:) pozniej bajka:))


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Marti termometr możesz już kupić taki z mysla o Dzidzi. :)

Agulek ty to fajnie będziesz miała doktorka w domu, wiesz ile razy sobie o tym pomyślałam jak Niko był chory? Ile ja bym wtedy dala żeby jakiś lekarz był w pobliżu. Specjalizacja nie ważna. ;)

Obiecalam fote i teraz nie mogę się sczolgac i tez uwaga mnie kluje. ... obrazić ie się jak jutro będzie?
Maleduca a może zdołasz od razu pociągnąć, przy małym dziecku można się zorganizować. Dużo śpi hehe, a przy takim chodzącym juz tk wydaje mi się że już dużo ciężej.
 
reklama
Nie, moj jest po medycynie, ja w trakcie aplikacji adwokackiej nad czym ubolewam ale juz malo zostalo wiec trzeba skonczyc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry