reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
My tu juz 9 lat a mieszkanie teraz hmm policze: to jest 8. Juz mam dość przeprowadzek i kasy tez nie tak, żeby zas ekipę brać i to teraz będzie moja zmora..chyba maz vana wynajmie. Ale to jeszcze sporo przed nami. Szkoda mi bardzo tego domu.. Nie duży ale super..ciepły, ogródek w sam raz, sąsiedzi prócz tych problematycznych są fantastyczni.. Mąż włożył w ten dom kupe roboty i kasy.. Dopiero co synowi na nowo pokój zrobilam i córce no rece opadają.. Przykre po prostu bo nie jesteśmy niczemu winni.. Aaa no i ogród mamy i z przodu kawałek tez i podjazd ale co mi z tego jak dzieci tam nie wypuszczam.. Wcześniej było super..

A używana kiecka?? Jeszcze taka droga za 1/3 ceny np? W końcu za długo tego nosić się nie da to i jak nowa. Poszukaj kochana, moze coś znajdziesz i zaoszczędzisz trochę albo już będzie na butki czy inna torebkę hihi.

Tymi zupami to się najeść nie da..ja jem takie przetarte bez dodatków to i pić można..mam wrażenie, że mi się zoladek do pleców przylepil.
Pomidorki z ta śmietanka jem wieczorem, ciekawe jak mi podejda.

Nic innego teraz nie jadasz? Tak do podjedzenia?
 
Dziewcxyny a może spróbujcie banany ja się teraz na nie przerzucilam jak mi papryka juz nie wchodziła. Na początku jest blee ale bardzo pomagają.

Fotkę tych leginsow z hm dodam wieczorem oki? Ja w poprzedniej ciąży miałam takie dwie pary i są super.

Teraz zamiast M Kupiłam L

Ja mam dzisiaj polędwiczki z indyka z białym sosem, takie na łagodnie. Dla syna tak najbardziej
I ziemniaczki BIO i surowkę coleslaw, uwielbiam.

Wasze obiadki tez smakowicie brzmią i wspolczuje tym kobitkom które nie mogą jeść. Przytulam
 
Idę smażyć właśnie kolejna porcję frytek. Tak mi ochoty narobilyscie :)

U mnie dziś chandra. Przemeczenie remontowe daje o sobie znać.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
O mamo, 50 stron... Nie wchodziłam wcześniej bo strasznie źle się ostatnio czuje, ciągle z głową w kiblu :-/ I głowa mi pęka...

Ja właśnie mimo serduszka na usg nie mam karty ciąży.

Palula mi gin skierowanie wypisuje tylko na krew i mocz a reszta płatnie, tylko kartka co zrobić i pewnie o to jej chodziło, jeśli na resztę tez masz skierowanie to nie będziesz płacić.

Ivi to zależy od rodzaju zwolnienia, jak nie masz leżącego to przecież wolno wychodzić :-)

Ja się niczym nie smaruje. Rozstępów i tak mam mnóstwo z czasów podstawówki jeszcze, bo bardzo szybko wtedy roslam.
 
Ja też nie mam karty ciąży a serduszko jest :) Iza daj znać jak się dowiesz jak ten medicover u nas, dzwoniłam dzisiaj pod 5roznych numerów i wszędzie mnie odsylali pod inny. Stwierdziłam że mam dość i więcej nie dzwonie. A w luxmedzie mam 300 zl zniżki ale chyba nieciekawa oferta
 
O jej... nareszcie nadrobiłam. Ja też dziś zdycham. Głowa mnie napieprza i jakby ktoś energie ze mnie wyssał. Nawet nie mam siły w neta patrzeć. Boje się co to będzie jak mąż pojedzie do wawy. Choć teraz go i tak nie ma w domu prawie ale przynajmniej zakupy zrobi czy coś, a wizja Home Alone z Zu mnie przeraża.
 
Agucha witaj! :-)
I kolejna z Krakowa, rzeczywiście sporo nas tu :p

Keejti zazdroszczę ze możesz liczyć na pomoc rodziców. U nas niestety brak perspektyw na własne mieszkanie.

Agucha dokładnie, my płacimy za wynajem dokładnie ratę kredytu za to mieszkanie...

Doczytam potem bo zaraz zdechne :-/
 
reklama
Joasia znam to, ja dziś 14-22 sama z julianem to już nie mam pomysłów na zabawy a i siły do tego bo teraz chora.
A właśnie jestem dziś na l4 i antybiotyk mam zapisany i tak się zastanawiam czy brać postanowiłam że dziś przeczekam ale czuję się okropnie - zapalenie gardła
 
Do góry