reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Jest, jest!
Maz Wylapal serducho maleństwa na tej nieszczesnej oliwce. Uderzeń 158 ale usłyszeć się jeszcze nie dał.. Dam mu kilka dni. Z Dexterkiem to chyba 3 dni potem usłyszałam i tez wysokie było. Myślę o tym cały czas..


Co do głowy, to widzę ze nie tylko mnie peka tak od kilku dni.. Zauważyłam tez, ze im większe wymioty tym głową boli bardziej.



Ja jem antybiotyk. Jeszcze Polis chyba tez na 100%. Jaki masz? Penicylina jest bezpieczna w 100%. Lepiej brać antybiotyk niż silna infekcja narażać maleństwo. To nie tylko moje zdanie.
 
Wiem właśnie tym bardziej że 4 do pracy. Jutro rano po niego pójdę.
Jaki masz detektor? Ja się poprzednio nie przybralam a teraz chce kupić :) trochę opinii poczytalam już i bardzo dobre ma angelsounds
 
Keejti - ja też zawsze o architekturze marzyłam, ale to drogi kierunek...
Teraz mąż chciał mnie na medycynę wysłać ale nie potrafię się przy małym dziecku w dodatku w ciąży do matury przygotowywać.
Studia jakiekolwiek żeby były trochę są bez sensu.

Żana jejku, to słabo finansowo u Was. U nas samych stałych opłat wychodzi ponad 3 tys miesięcznie.

Żana ja na pierwszych wizytach dopochwowo.

Keejti jak masz na czas określony to wydaje mi się ze do dnia porodu muszą przedłużyć, ale potem już Cię przyjmować nie muszą na nowo, to że nie mogą zwolnić to dotyczy sytuacji jak masz umowę na czas nieokreślony albo określony ale tak długi ze po powrocie jeszcze trwa, wtedy do końca trwania umowy pracujesz a potem nie muszą przedłużac.

Madzu ja z doświadczenia stwierdzam, że facet gin jest lepszy :p

Milagros ja miałam cc wiec bez męża.
 
Sonoline B.
Emka ma ten co piszesz. Mnie taki typ nie interesował, głowica łatwiej znaleźć etc. Ale fakt, ten ponoć tez dobry.
 
Gaga nie martw się. Możesz przesunąć wizytę albo na IP podjechać dla własnego spokoju ale nie ma co się nakrecac ja przy julku nie miałam ani jednego objawu, serio.

Iza a gdzie chodzisz? Dużo placicie za pakiet?
pakiet w ktorym sa wszystkie badania konieczne w ciazy sa za 130 zl:D super:) a tak kazda wizyta z usg to 170
 
Dzięki Lilith jeszcze się rozejrze.
Maleducada drogi to fakt bo same wydruki i materiały, ale wnętrza raczej przyjemny. Ja mam siostrę architekta po dwóch kierunkach i też jest zdania że jak chce i lubię to wnętrza dla mnie lenia super;p tylko ten przedmiot na maturze dodatkowy przeszkadza. S jeśli chodzi o to że iść oby mieć studia. Tez tak myślałam ale z drugiej strony takie zarządzanie można pogodzić z praca na pełen etat a to jednak wykształcenie wyższe często wymagane. Mam czas do maja zastanowić się czy studia czy raczej coś technicznego :)
 
reklama
A u mnie żadnych pakietów, nic. Zadupie ze aż. Nie wiem jak uzbieram żeby zapłacić za te wszystkie badania i wizyty w tym miesiącu :(

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry