reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
eM KA gdzie idziesz na prenatalne ? Ja w ciazy z Corcia bylam w KTC w gyncentrum a teraz mysle gdzie by indziej isc :)
Ale produkcja fajnie ;)
AOB mnie na sama mysle o jedzeniu takze odpycha teraz w siebie wmuszam jogurt moj ulubiony ktory jako jedyny mi wchodzi Jogobella Breakfast a z jagoda pycha spróbuj :)
Agucha ale swietny kociak :)
Mama czworki kciuki zacisniete :*
Katerineczka pokjaz jakie spodnie z hm ciazowe kupilas? Bo mam w koszyku w sklepie online i zastanawiam sie jak one wypadaja ? :)
Do tego mi cos suwaczek szwankuje o jedzien dzien ;/
 
Ja w poprzedniej ciąży jechałam do porodu w spodniach sprzed ciąży (biodrówki) :D wy już kupujecie ubrania ciążowe? Kurcze, największy brzuch będzie w okolicach najgorszej pogody, słabo... :(
Zjadłam dziś na śniadanie szpinak ze śmietanką i trochę czosnku, smakowało, myślę, że parę dni mogę tak jeść, bo na nic innego nie mam ochoty ani pomysłu...

gosia dziękuję:)
 
Gaga nie martw się. Możesz przesunąć wizytę albo na IP podjechać dla własnego spokoju ale nie ma co się nakrecac ja przy julku nie miałam ani jednego objawu, serio.

Iza a gdzie chodzisz? Dużo placicie za pakiet?
Medicover na Waszyngtona 30, pojedyncza wizyta 170w pakiecie jeszcze nie wiem ..popytam jak zajade :)
 
Gosia08 dzieki kiedys sprobuje moze tego jogurtu, ale szczerze to nie przepadam:-\ wiem dziwne, ale przejadly mi sie i teraz sa fuuu :-

Gaga u mnie nie ma normalnie na ip porady ginekologicznej takze jakby co to trzeba przyjac sie na oddzial i dopiero badaja...

Dorota za duzo tam nie szalej zeby nic fasolek nie ucierpial ;-)

Linka faktycznie na dobra babke trafiliscie, bo jeszcze moglabys miec klopoty, roznie mozna trafic.. a jak ze zlobkiem?? Udala sie rozmowa?
 
Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było, mam sporo do nadrobienia :-) Póki co czekam na wizytę i zobaczymy czy będzie fasolka czy nie :-(
Mama czwórki trzymaj się. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry