reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Lilith nie zazdroszczę, typowe polaki cebulaki.. Z reguły na obczyźnie lepiej unikać Polaków, przykre ale prawdziwe.

Witam świeże mamy :)

Ja mam Niemców pod sobą, ogólnie ok. Ale jak już zaczną się kłócić to tylko w nocy, do tego stopnia że ścianami trzęsie ;).

Poza tym... Stalo się, dziś pobaraszkowalismy, i na papierze lekkie plamienie. A było już dobrze, zwariuje :/
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz w domu.

Uff od godz.12 w pozycji siedzacej to juz jest nie na mij kregoslup.

Co do baraszkowan, to my szalelismy dopoki nie dowiedzialam sie o moim krwiaku. Teraz mam wyrzuty ze moze powstal na skutek baraszkowania bo mam przodozgiecie...

Dziewczyny i mam pytanie o godz.16 wzielam luteine ale ta pod jezyk a teraz chwile po 18 wymiotowalam. Jak myslicie wziac jeszcze jedna?
 
Princeseczka a myślisz, że zwymiotowalas ja? Ona chyba typowo gorzka jrst, nie?
Gdzieś Czytalam, ze ta podjezykowa można brać tez dopochwowo i lepiej działa ale tylko Czytalam, musialabys piszukac coś więcej. Jak często wymiotujesz, to może lepsza ta druga? Choć ona mocno pidraznia..

Gwiazdeczka to prawda niestety.. I co z tego, że dobrze tam zarabiają skoro nie potrafią się zachować.. Oni to takie krole ulicy by chyba chcieli być. Każdy musi wiedzieć, że wrócili, ze wychodza, co kupili.. I jeszcze niedawno wojnę o ilość osób z nimi mielusmy bo sobie tam hotel zrobili.. Wstyd.. Nie mam w obecnej sytuacji tu ani jednej pl koleżanki.. Szkoda trochę..

Co do przytulanek tego właśnie się obawiam.. Dam radę do końca 1 trym. Mój zresztą też tak woli..


Witam nowe mamy, puszcie jak najczęściej. Tu czasem tyle stron narobimy, ze ciężko nadrobic hihi.

Linka fajnie same chłopaki, teraz chciałabyś dziewczynkę czy obojętne?
 
Witam się dzisiaj ;-)

Która to panikuje o słaby test? Nie w każdym teście kreska wyjdzie tak samo mocna jak testowa, spokojnie :-) ja też miałam słabsza niż testowa :-) nie rób więcej tych testów. Pisałam wam o koleżance która miała miesiączke i dopiero w 8tyg się dowiedziała o ciąży A test też super nie wyszedł.

Co do przytulanek, u nas dalej post, nie bardzo mi się chce A mój się nic nie odzywa wiec spokój, ja nie prowokuje. Teraz to brzuch mnie boli więc nawet nie ma opcji.

Witam nowe mamusie również ;-)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
A co do chłopa to mam ochotę swojego wystawić za drzwi. Co mi chłop na nerwy działa.
I bardzo dobrze Was rozumiem z tymi myślami ze czasami chcecie ich zostawić. A my jeszcze ślubu nie mamy...

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny ja juz w domu.

Uff od godz.12 w pozycji siedzacej to juz jest nie na mij kregoslup.

Co do baraszkowan, to my szalelismy dopoki nie dowiedzialam sie o moim krwiaku. Teraz mam wyrzuty ze moze powstal na skutek baraszkowania bo mam przodozgiecie...

Dziewczyny i mam pytanie o godz.16 wzielam luteine ale ta pod jezyk a teraz chwile po 18 wymiotowalam. Jak myslicie wziac jeszcze jedna?
Wydaje mi się ze powinna się już wchłonąć Ale jak chcesz poczuć się pewniej to możesz wziąć druga wydaje mi się ze nie zaszkodzi.


A co do przodozgiecia, dlaczego myślisz że mogło mieć wpływ na krwiaka? Również mam przodozgiecie i zaciekawilas mnie tymi podejrzeniami.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Lilith kurde nie mam pojecia czy ja zwymuotowalam ale poszedl obiad ktory jadlam kolo 15, wiec lutka chyba tez?

Tej dopochwowej juz nie mam,bo ona mi wyplywala. Powiedzialam ginowi i dal te pod jezyk teraz. A nie wymiotuje czesto. Caly tydzien mialam spokoj...
 
Milagros wiesz jak wczesniej bylo ok a pozniej na usg wychodzi krwiak to szukasz przyczyny ktora moze byc idiotyczna. Ja sobie ubzduralam ze moze to przez seks. Teraz mam zakaz wiec moze jest cos na rzeczy..
 
W sumie masz rację, każdy próbuje sobie wszystko o jakoś tłumaczyć . Też bym pewnie tak to tlumaczyla

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry