reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Gaga, ja czytalam, ze dupek pomaga tylko przy niskim progesteronie, ale on nie chroni od innych rzeczy. Tzn ze biorac dupka lub luteine tez mozna plamic itp.
 
reklama
Dzień dobry mamusie! I na wstępie wesołych świąt :)

Mama czwórki, jesteśmy z Tobą, nadzieja jeszcze jest. Oby wieści były dobre.

Ja ostatnio zrobiłam w domu aferę mojemu m, i wczoraj chłop nie do poznania, mieszkanie posprzątal, byliśmy na wycieczce, i reszte dnia spędziliśmy razem :). Ciekawe jak długo będzie trwała sielanka, heh.
Poza tym u mnie dalej ból brzucha i w krzyżu, nasila się zwłaszcza wieczorem, dziwne to...
A jak u Was z ochata na baraszkowanie, macie?? U mnie jak w pierwszej ciazy, tak i teraz sex mógł by nie istnieć, na samą myśl wszystko boli ;)
 
Dziewczyny..... u mnie chyba nic z tego nie bedzie....

znalazlam dzis ostatni test ciazowy w lazience...i tknelo mnie zeby sobie zrobic. Zrobilam....a druga kreska nie jest wcaje superciemna tylko jest taka....no jasna jest:((((((((((
 
Witajcie.. Niedawno wstalam..taka śpiąca jestem dziś i coś dziwnie brzuch cmi od nocy heh..

Gwiazdeczka który to tydzień? Im wcześniejszą ciąża tym bardziej pobolewa i chyba tego uczucia się do końca 1 trym nie pozbędziemy.

Gaga Ty pijesz ten dupek? Jak jest chyba nie tak, że on nie może pomóc to się plami, choc czasen wystarczy zmiana na większą ilość bądź na wyższą lutke.

Ivi smacznego!!

Maleducala, placzace dziecko to co innego..Dzieci płaczą a tamto się bawi w najlepsze zamiast spać.. Imprezy szczerze wspolczuje. Ja bym tu zadzwoniła na policje i antyspoleczne zachowania.

Katerineczka mięsa nie tkne.. Zupy są Oki. Niedlugo pewnie wrócą ochotki hihi.

Dorota, wlasnie tez miałam pytać jak z mama?? Ty tam coś możesz odapnac? Pamiętaj..z jednej strony zle dla dzieci ale z drugiej na tym polega raj dziadkowy..chyba, że Ty na to zgody nie dajesz..

Migduch nie swiruj, który to tc?może testy kiepskie? @ nima jak się czujesz? Kiedy wizyta?
 
Lilith ja nie znam tez tego drugiego leku, ale nospa mysle, ze jest w porzadku..

Gaga nie czekaj az zaczniesz plamic tylko ciesz sie, ze tak nie jest :-)

Dorota dzieciaki maja swieta.:-) ale w domu beda pamietac, ze sa inne zasady :-) wlasnie jak mama?? moj to przechodzi samego siebie.. nie poznaje go i tez czesto mam mysli podobne do Twoich.. ale teraz go olewam.. na szczescie jestesmy u moich, a oni sie o mnie troszcza :-)

Gwiazda ochota ochota, a takiej brak, ale ja w tak wczesnej ciazy bym sie bala nawet..
 
Zastanawiam sie czy nie isc na bete ale nie wiem czy bedzie miarodajna bo przeciez trzeba ja powtarzac......
 
LILITH u mnie według om dziś 5 tydzień i 5 dni.

Migduch a który tydz, jakieś objawy? Kiedy robilas pierwszy test? Druga kreska jasna, ale jest może jeszcze wcześnie :)
 
reklama
Do góry