reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Oj, ja też mam z sąsiadami mega problem.. Mój czasem nie może usnac przez ich córkę.. Ma 8 miesięcy i tak nieregularny tryb życia, ze nie wiem jak funkcjonuje.. Właśnie dre się za ścianą hihi haha w najlepsze i tak w sumie codziennie do około 12!! Nie mowie juz o starszych synach co latają o tej godzinie jak pitluczeni po schodach i się dra.. A tatuś najlepszy..polaczki oczywiście..przekleństwa od rana do nocy i to masakryczne..

No mój dalej się męczy..czekam dzielnie aż zasnie ale no kurde nie wiem ile wytrzymam..bidulek..A ja głodna bo na zupach ciagne..im bardziej głodna tym mnie bardziej szarpie a tym mu nie pomagam..
 
reklama
Teściowa chyba się domyśla :-)
Dziewczyny chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych Świąt. Smacznego Jajka i mokrego dyngusa :-)
 
Lilith może Tobie z głodu tak niedobrze. Ja tez jak nie zjem to jest źle. Później ciężko, ale jak minie to najgorsze po przeglodzeniu to wcinam za 10 a nie za dwóch :-)
 
Przez apetyt? Czy jak?
Ja się teraz ludziom na oczy nie pokazuje, do rodzinki na skypa tez, tylko tel a i tak łatwo przez mdłości i naciagi nie jest hihi


Tak, tak. Jak głodna to Tragedia. Ale mogę tylko zupę. Jak zjem cokolwiek stałego to wymiotuje okrutnie..
 
Ostatnia edycja:
Lilith Kurcze to rzeczywiście ciężko jak tylko zupę. .. może żółtko tam sobie dawaj i rozdrobnione mięso?

Venus ojej to się nie wyspisz dziś.
 
Dzień dobry
Wczoraj bardzo źle się czułam słabszy dzień, jeszcze pakowanie i wyjazd do dziadków, na Ip byłam ale to wiecie na odpowiednim wątku.

Mama czwórki :-(, strasznie mi przykro.

Joasiu u mnie beta wysoka po 2 dniach wzrosła tylko o 1.5 tys a wszystko ok serduszko bije ;-), też zalowalam że zrobilam ta betę, będzie dobrze zobaczysz.

Aob oj łącze sie w bólu jeśli chodzi o chłopa, ja to często zastanawiam się nawet nad rozstaniem :-(, bardzo tu smutne, czasem mam wrażenie że jestem sama a jak już z nim to że jesteśmy dla dzieci tylko razem.

Od wczoraj jestem u dziadków ( rodziców) ona już mam dość, tu tylko tv się ogląda, dzieci to by od rana da wieczora i gry na kompie i tel ja w domu im tak nie pozwalam mają swój czas na to i koniec, w domu potrafią godzinami się bawić a tu tyłka wlepieni w tv lub kompa wrrrr

Wesołych świąt życzę wszystkim
 
Venuss ja od slodzonej wody chyba bym dopiero mdłości miała :p

Lilith ja też mam tu różne placzace nocą dzieci, ale to jednak co innego...
A ta impreza przed 5 się skończyła, masakra, jestem nieprzytomna!

Wesołych Świąt! :-)
 
Cześć laseczki:) wszystkiego najlepszego naSwieta!!

Sąsiadom imprezowiczy współczuje... To jeden z powodów przez które nie nadaje sie juz na życie w mieście...
My zaraz zbieramy sie i jedziemy na śniadanko :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam się i od razu zdrowych spokojnych Świąt Wam życzę :*

Mama czworki tak bardzo mi przykro:(

Ja też ciągle w strachu a tu takie wieści :'(

Przepraszam ale powtórzę moje pytanie bo bardzo mnie to męczy czy jakby było coś nie tak to czy mimo picia dupka 2*1 zaczelabym plamic?
 
Do góry