reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nessi najważniejsze że beta urosła, problem byłby gdyby zmalała, rozumiem stres, 3 mam wszystkie kciuki, a o której dokładnie Nessi wizyta?

Ivi u ciebie tez będzie dobrze ;-)

No też jestem ciekawa tego domu, ponoć nie luksusy ale narobilyscie mi chęci na dom z drewna ;-)

U mnie dziś frytki dla dzieci hi Wiem nie zdrowo ale trudno, ja frytek coś dziubne ale dla mnie ziemniaki i Maślanka ;-)
 
reklama
Jestem po plukance i o niebo lepiej na tych zatokach.. Zaraz znowu zupy się napije bo zjeść nic nie mogę.. Co macie na obiad w ogole?
Nessi, piczekajmy jednak do tej wizyty, choc wiem ze łatwo nie jest..
Jakiś więcej opini o tych preparatach?
Ivi jak się czujesz?
Polis dobrze, że się z cora wyjaśniło, zdrowka dla Was!
 
Ivi dziękuję za dobre słowa bardzo potrafią człowieka uskrzydlic.
Ja gotowałam zapiekankę makaronowa z brokułami zjadalam i teraz mnie mdli ha super. A jeśli chodzi o porządki to została łazienka i korytarz Ale musiałam chwilę przerwy sobie zrobić bo się zmachalam.
Jutro mam wizytę na 11 50 nie mogę się doczekać
 
NeSSi Nie nakrecaj sie, bedzie dobrze, musi byc! Ja mocno trzymam kciuki :)

Choc sama juz wariuje, do ginekologa jeszcze 2 tygodnie.. na dobra sprawe nie mam pewnosci czy jestem w ciazy.. Jedna wielka niewiadoma, chora sytuacja :(

Moja waga startowa jest spoora... Najlepsze w tym jest to ze od miesiaca bylam na diecie koktajlowej zgubilam 6kg a tu BUM. Wszystko wroci z nadwiazka :frown:

Dzis kolejny dzien rutyna od samego rana, dopiero na tylku usiadlam i lapie jakiegos dola, znerwicowana jestem strasznie ehh.
 
lilith u mnie mielone z serem zoltym w srodku bo nic innego w lodowce nie mialam. Jak znam zycie to i tak mnie przy nich zmuli. Wczoraj taka mialam ochote na ziemniaki z kefirem a zjadlam 4 widelce i mnie zemdlilo. Chyba mi sie gosc szykuje na wieczor a nie mam nawet ciastek. Niech sie skonczy to chorowanie bo ukisne w domu do reszty.
A z czego ta plukanka?? Ja zobila zwykla parowke i tez mi troche lepiej.

dorota frytki to zawsze dobry pomysl, zjadlabym takich domowych
 
Ivi wydaje mi się że na razie nie musisz się martwić gorzej jakbyś byla w zaawansowanej ciąży. Na razie fasolka ma super amortyzację w brzuszku
 
Dorota a jak robisz? Piekarnik frytkownica garnek? Narobilyscie mi smaka a nie mam tu piekarnika. U mnie dziś obiad z wczoraj czyli roladki schabowe z szynka parmenska i serem pycha do tego ziemniaki z sosem i kiszony. Oczywiście zaraz po czekoladowych płatkach.

Nessi trzymaj się musi być dobrze.

Gwiazdeczka jak nie jesteś jak jesteś. A jak czymś się martwisz to może przenieś wizytę na wcześniej?

A ja z okazji świąt chyba nie sprzątam, tzn mam w planach porządki w szafach bo musze do mamy wywieźć trochę rzeczy. Okna i firanki m zrobi, balkon już wysprzatal, i już:) a na święta do rodziców bo i jedni i drudzy ok 90km od nas. Tzn tylko na niedzielę, sobotę i poniedziałek pracuje niestety
 
Dobre te jedzonka ale za ciężkie.. No nie ma pomysłu dla mnie tylko chyba putne zupy.. Mlecznego tez nic..ale fryty, takie domowe może bym zjadła..
Polis ja używam inhalatora z omrona, jest świetny, dzieci szybko stawia na nogi. Mały odkąd się urodził, jak tylko coś pokaslywal to wlaczalam.
Teraz Nessi mi pomysł podeslala bym te zatoki przeplukala, to maz kupił ten zestaw i chyba w koncu zadziała. Pimaga mi też ta mieszanka Ivi do picia ale wymioty po tym coś się zaczęły..
Gwiazdka ja też mam 2 tyg do kolejnego usg, Oby zlecialo. Podbrzusze dalej pobolewa heh ale znacznie mniej niż wczoraj.
Tez w domu zaleglam..nawet z synem nie wychodzę, nie wyzbieram się kurcze.. Ciężko mi bo ja mega robotna, teraz czuję się do niczego..

Keejti ty tez takie amu wymyślne..smacznego!

Frytki domowe znam takie, ziemniaki kroisz na olej do gara czy frytkownicy i wcinasz. Nie wiem jak u was w sklepach ale tu są wypasne..O różnych kształtach, smakach czy w danych przyprawach każdej wielkości i grubości. Ale domowe to domowe..
 
reklama
Do góry