reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Keejti-93 na takie obiadek tez bym sie skusila... A kiszone! jescze jak sa wlasnej roboty to juz w ogole... uwielbiamy :).
Nie da rady na wczesniej dwa ze o termin ciezko, bo nawet teraz na 06.04 nie chciala mnie ''krowa'' wcisnac. Przepraszam za okreslenie, ale kobieta wyjatkowo mnie irytuje.
A dwa ze znajoma ma wtedy termin, i musze isc z nia bo niestety nie znamy na tyle jezyka medycznego.

Swieta ahh, chciala bym do Polski zjechac. Niestety nie tym razem. Moj M pracuje w piatek, to ja od piatku mam 5 dni wolnego. Zaserwuje sobie sprzatanko, i nadrobie seriale :)
 
LILITH to nie jestem sama chcociaz :). A fasolke juz widzialas ? U mnie z podbrzuszem bylo tak ze z kazdym dniem bolalo mniej, dzis juz prawie nic. Tyle co sie dowiedzialam ze to nie powod do niepokoju poki nie ma innych objawow.
Tym bardziej jak jest sie po cc. Nie wiem jak u Ciebie.

dominika02100 zazdroszcze! Szerokiej drogi :)

Frytki mi juz bokiem wychodza ale sklepowe. Domowe z patelni szamala bym... :)
 
Gwiazdka w ostatniej chwili się zdecydowaliśmy zwłaszcza że Boże Narodzenie też tutaj spędzaliśmy co prawda tylko 3 dni Ale cóż zawsze lepiej tyle niż nic. W krtorej części de mieszkasz ?
 
Gwiazdka w ostatniej chwili się zdecydowaliśmy zwłaszcza że Boże Narodzenie też tutaj spędzaliśmy co prawda tylko 3 dni Ale cóż zawsze lepiej tyle niż nic. W krtorej części de mieszkasz ?

3 dni, zawsze cos, a juz jakas odskocznia jest. I z bliskimi mozna sie zobaczyc :)
Nam sie udalo w grudniu, teraz moze byc ciezko jesli bedzie dzidzia.. Ale za 2-3 miesiace jedziemy na urlop.
Ja mieszkam w Hessen, a Ty ?
 
Gwiazdka zapraszam. Kiszone od mamy;d pozostaje czekać do wizyty.
Tak mi przyszło do głowy macie wykupione jakieś dodatkowe ubezpieczenie?
 
Dziewczyny a ja nie robie nic pełen lajt, nie będę się przejmować bałaganem, aż tak źle nie jest, mąż w niedziele sprzatal :)

Plamien więcej nie mam i oby tak zostało

Dzisiaj mam mniejsze mdłości. .. ale obiecalam sobie ze nie będę sobie nic już wkrecac

Mnie tez zbliża się termin miesiączki i z doświadczenia poprzedniej ciąży wiem ze wtedy bardziej bolał mnie brzuch i bardziej uważałam na siebie

W ciąży odpowiednią ilość wody to podstawa, min 1,5 do 2 litra oczywiście zupy, owoce tez wchodzą w to.

Ja tez ciągle mam smaki na kwaśne i pikantne. Ale to dobrze bo słodkie mnie w poprzedniej ciąży bardzo utuczylo.

Może wstyd się przyznac ale gotować i piec na święta tez nie będę. Zamówiłam sobie catering zaprzyjaźnionej knajpy. Jedzenie tam przepyszne i świeże. A że i tak zwyczajowo mega kasę na jedzenie wydaje nawet jak sama robie to wydaje mi się że będzie teraz sporo taniej.

Spalam dzisiaj od 12 w nocy do 12 w południe z przerwami oczywiście. Ale i tsk.... pobilam rekord swój.

Za wizyty trzymam kciuki, wiem jaki to stres bo wczoraj zębami szczekałam jak babka usg zaczęła a jeszcze nic nie mówiła.

Ja jestem z Trójmiasta. W niedziele wyciągnęła m męża nad morze i po oddycha łam, i doceniam wreszcie to nasze morze.
Klif w Orłowie kojarzycie?

Ivi Fasolka jeszcze mala brzuch ma super amortyzację, na 100 % wszystko jest oki.

Priinceseczka ile podwyższone? Mi moja endo mówi ze tsh w ciąży skacze ważne jest ft4 bo to wyznacznik właściwego poziomu hormonu tarczycy.

Dominika święta to nie ma jak w Polsce super, samochodem cxy samolotem?

Keejti ubezpieczenie mam takie pracownicze nie wiem czy o te ci chodziło. .

Gwiazdka a Relax i nadrobić ie nie serialow to tez fajne a rzecz

Wszystkim chorujących małym i dużym życzę zdrowka :)
 
Ostatnia edycja:
A u mnie m w pracy, więc z obiadem nie wymyślam i zrobiłam dla mnie i młodej naleśniki z serem waniliowym takim z wiaderka i rodzynkami :)
 
reklama
Katerineczka i bardzo dobrze odpoczywaj ;) to ja też się do czegoś przyznam w życiu nie byłam nad morzem. Ale w tej ciąży już muszę jechać. A z tą woda to masz rację ja już dzisiaj ok 2litrow wypiłam a gdzie do wieczora. Kiedyś piłam bardzo mało a teraz mam sposób : mam dzbanek filtrujący zawsze napelniony pod ręką, w lodówce cytryna w plasterkach, duże szklanki z Ikei chyba 350 ml, a jeśli chodzi o ciepłe napoje mam duży kubek z biedronki Chyba 530 ml teraz też są takie no i zapas przeróżnych herbat. Nigdy tak dużo nie piłam polecam;)

Tak o ubezpieczenie grupowe. Ja mam w pracy metlife amplico ale jakieś takie kiepskie mi się wydawało a m ma PZU z tym że on niedawno zaczął pracę ww tej firmie i dopiero dzisiaj złożył papiery. Bo i tak chcieliśmy nie ze względu na ciążę. I tak się zastanawiam czy on musi za mnie dodatkowo składki płacić czy nie i czy mi się w tej chwili opłaca zapisać do amplico bo mam okres karencji w przypadku ciąży 6 mies
 
Do góry