reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

No tak, ale od pewnego momentu chyba przyrost mniejszy juz? Poczekaj spokojnie... Jeszcze tylko masz 4 godziny do wizyty.. Lepiej mieć nadzieje niż sie zbyt wcześnie dołować...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Cześć dziewczyny, postaram się Was nadrobić wieczorem, ale widzę, że Nessi znów załamuje ręce wiec pędze z odsieczą :-) Masz już tak wysokie wartości bety ze ma tym etapie szybkość wzrostu maleje. Teraz może się podwajac co 96h lub nawet dłużej i to też jest normą. Tez miałam takie schizy bo w piątek miałam betę 16 tys a w poniedziałek 27 tys. I też łzy,lament i czarna rozpacz. Dopiero potem lekarka mi powiedziała,że na tym etapie liczy się już tylko fakt,że beta rośnie a najbardziej wiarygodne jest USG. Niepotrzebnie powtarzałas teraz ta betę bo tylko się denerwujesz a to naprawdę niczego nie przesądza :-)

Tyle co zdążyłam nadrobić to pytanie o wagę startu. Moja to 58kg. I jestem z Krakowa.

Gratuluję wizyt dziewczyny i trzymam kciuki za nadchodzące :-)

Moj bąbel skutecznie uniemożliwia mi aktywne działanie na forum. Robie co mogę, nawet zainstalowałam tapatalk :-)

Miłego dnia dziewczęta!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Zielony - groszek z tego co pamiętam Nessi miała zalecone powtórzenie bety przed wizytą :)

Mój bąbel właśnie się obudził.. ale trudno, właczyłam bajki leżę dalej, byle do wieczora by upewnić się czy wszystko ok.. A o 15 muszę tak czy inaczej jechać po starszaki.. :( Jak mąż wróci to będzie już łatwiej, bo w razie gdyby się coś działo to spróbuję sie dostać do gin wcześneij.. grunt, że to środa (ona tylko we środy przyjmuje).
 
Wiem,mi lekarka tez zleciła wtedy te bety. Niemniej uważam,że skoro już dają takie zalecenia to powinni mówić jak interpretować wyniki, bo później są właśnie takie sytuacje, że siedzimy i placzemy. Tak czy inaczej Nessi czekaj do wieczora i nie sugeruj się beta. Pamiętam,że w poprzedniej ciąży na tym etapie tez miałam malutkie przyrosty tylko wtedy nikt nie powiedział mi,że to może być norma. Głowa do góry i daj znać po wizycie! :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Nessi poczekaj cierpliwie do wizyty.

Co do karmienia piersią to jak najbardziej chciałabym zwłaszcza że z Anastazja nie miałam pokarmu i zmuszona byłam mm karmić. Pediatra na mnie nawrzeszczala że jak to można nie mieć pokarmu itp ze kto ją rodziła ja czy ktoś inny. Wyszłam z łzami wtedy. W szpitalu nie miałam pokarmu panie dokarmialy mała mm. Powiedziały ze do 3 dni pojawi się dopiero po tygodniu i ściąganiu 3 h miałam 60ml z dwóch piersi Ale co z tego jak już mała Noe chciała. Przeplakalam kilka dni i nocy i w końcu wzięłam się w garść. Mam nadzieję że teraz będzie mi dane karmić piersią
 
Nessi Trzymam kciuki i nie stresuj sie ;*
ja to juz drugi dzien sie czuje jak nie w ciazy , ale nie bede wariować.
wizyte mam we wtorek, tyle dni wytrzymalam to i te 6 jakos musze wytrzymac
ide zaraz na zakupy
milego popołudnia ;)
 
Dominika - wredna pediatra!! jak tak można.. nerwy i stres karmieniu w ogóle nie służą.. A ściaganiem się nie przejmuj, bo to nie oznacza że się nie ma pokarmu ;) Ja z piersi byłabym w stanie wykarmić bliźniaki a laktatorem nigdy nie byłam w stanie nic ściągnąć (serio, nawet laktacyjnej to udowadniałam i była zdziwiona). Mam cycki które nie działają na laktator, ale jak dziecko przystawię do piersi to uuuu psychika działa :) Jak urodzisz i będziesz miała jakieś problemy to spokojnie w grupie siła, poradzimy pocieszymy i mleko poleci :) bedzie dobrze:) a nawet jeśli skończy się na mm to jakiejś idiotce która Cię będzie oczerniać trzeba powiedzieć do słuchu, bo mm też dobre przecież :)
 
Nessi- Spróbuj nie smutać i jakimś cudem wytrzymać do wizyty. Tak jak piszą dziewczyny, beta o niczym nie przesądza, bo ona po osiągnięciu pewnych wartości po prostu wolniej rośnie. Ściskam mocno, trzymaj się i oczywiście od razu po wizycie daj zanć. Z całego serca wierzę, że będą to dobre wieści.Powodzenia
 
reklama
czesc dziewczyny
Ja juz od rana oblecialam lekarza z mloda, dostala antybiotyk bo zapalnenie w uszach obustronne i teraz obie sobie lykamy dragi

Dorota ja tez cale zycie paniusia z miasta a dom na wsi wybudowany ale juz sie nie moge doczekac az sie wprowadze i wezme sie za grzadki

Nessi dziewczyny dobrze mowia, jeszcze kilka godzin a nadzieje trzeba miec do konca

Ja powiedzialam tylko dwum najblizszym kolezankom ale nie z obawy o reakcje ale raczej ze strachu o strate. Jestem pewna ze gdybysmy powiedzieli wszystkim to by sie cieszyli bo wiedza ze od dawna czekamy.
w koncu ogarnelam dom na swieta, jeszcze tylko odkurze i bedzie blysk. Za gotowanie sie nie biore, w tym roku na swieta wybywam i jade sie goscic po znajomych.
 
Do góry