reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

wysoka to prawda ale moj malutki byl za słaby zyl 3 dni :( pochowalismy go z mojego P rodzicami :( ponad dwa lata staralismy sie o ta kruszynke ktora nosze teraz i mam nadzieje, ze tym razem bedzie juz wszystko ok
 
reklama
wysoka to prawda ale moj malutki byl za słaby zyl 3 dni :( pochowalismy go z mojego P rodzicami :( ponad dwa lata staralismy sie o ta kruszynke ktora nosze teraz i mam nadzieje, ze tym razem bedzie juz wszystko ok
Napewno - los Wam wynagrodzi ta tragedie. Ja tez poronilam ok 10 lat temu , ale to bylo miedzy 12-14 tyg wiec duzo czesniej, rozniez bolalo i nie da sie o tym zapomniec...
 
Iza kochana bedzie wszystko dobrze tym razem :* czyli Aniołka urodziłaś przed czasem? to teraz kusisz mocno uważać na siebie , zreszta jak każda z nas . Myśle ze o swoich Aniołkach każda z nas bedzie pamietać i dobrze , po czasie na pewno boli ale boli mniej.
Za rok będziemy sobie składać wszystkie życzenia z okazji dnia matki :) zobaczycie :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Witam sie z rana.. juz od 2godz na nogach :-\

Wczoraj nie dalam rady juz pisac.. mialam odpoczywac i wiekszosc dnia tak bylo ale jednak znow przegielam..
Dzis znow.mam postanowienie odpoczywania hehe :-)

Milego dnia
 
Witam mamusie.
Ja na razie do zakupów podchodzę bardzo ostrożnie bo niestety toksoplazmoza może powodować poronienie lub przedwczesny poród . Cały czas staram się być nastawiona jak najbardziej pozytywnie, ale w pewnych kwestiach nawet silna autosugestia nie pomaga. Pewnie po 25 tygodniu się rozkręcę z zakupami...

Emka- źle się wyraziłam. Nie prowadzimy księgowości. Właśnie ten znajomy o którym pisałam prowadzi nam księgowość. Ze skarbówką trzeba uważać i lepiej żeby zajmował się tym ktoś kto ma naprawdę o tym pojęcie.

Aob- zwolnij troszkę - bardzo Cię proszę:wink: Miłego odpoczynku

Wybieramy się około południa do zoo. W maju zawitali tam nowi mieszkańcy- pingwiny, a dzieciaki ich jeszcze nie widziały więc trzeba jechać. Weekendy odpadają bo wtedy nie da się pod samo zoo dojechać tylko albo ponad kilometr pod górkę z bucika, albo busem.Zmykam obiad gotować
 
Hej, hej dziewczyny:-)
U mnie dzisiaj znowu piekna pogoda. Jade zaraz kupic cos na obiad. Maz ma chcec na udka z piekarnika a ja na sama mysl mam mdlosci. Zrobie je ale sama pewnie tego nie rusze. Tak samo odrzuca mnie od sphagetti.

Jutro mamy zamiar hechac do Czestochowy :-) mam nadzieje ze wyjazd nam wypali. Dawno tam nie bylam, a moj maz ani razu.

Dziewczyny w nocy jakis bol mnie zlapal w kregoslup w srodkowa czesc ze oddychac nie moglam o_O ale powoli sie jakos rozeszlo. Chyba to byl jakis nerwobol..

Iza-kachana :-( przykre to co piszesz... mam gleboka nadzieje ze zadnej z nas nie dotknie taka tragedia, a urodzimy zdrowiutkie dzieciatka ;-*
Caly czas mysle o Lilith :-(
 
Mamo czworki- pocisze Cie. Na ostatniej wizycie rozmawialam o toxo z moim ginem. Fakt mowil ze to jest wstretne chorobsko ale powiedzial ze ww Krakowie macie bardzo dobra opieke. Na pewno lepsza niz Warszawa. W moim miescie nie lecza toxo...od razu kieruja do wawy (bo blizej). U mnie to jedynie antybiotyk moga podac i na tym ich leczenie sie konczy.
Sciska mocno i wierze ze bedzie wszystko dobrze ;-*
 
Witam Was , j mnie też dzisiaj słoneczko wyszło, a w nocy była burza, obudził mnie grzmot, myślałam że jakaś wojna cxy co ...

Byłam dziś na badaniach i juz tez stres boje się wyniku cukru i toxo właśnie. Oby było dobrze. Juz wcześniej pisałam ze odczuwam ruchy ale zdarza się że jednego dnia prawie nic nie cxuje... tak się zastanawiam dlaczego te ruchy Dzidzi się nie intensyfikuja tylko wciąż są tak samo odczuwalne .

W kolejce stałam godzinę, nawet nikt nie zareagował żeby ewentualnie mnie przepuścić, ja tak ogólnie poczekać mogę ale chciałam zobaczyć jak to jest. Dodam że mam bardxo widoczny brzuch. W ciąży Z niko to uwaga przepuścil mnie raz starszy pan. Bo kobiety a szczególnie te starsze to typowa znieczulica.
 
Witam Was , j mnie też dzisiaj słoneczko wyszło, a w nocy była burza, obudził mnie grzmot, myślałam że jakaś wojna cxy co ...

Byłam dziś na badaniach i juz tez stres boje się wyniku cukru i toxo właśnie. Oby było dobrze. Juz wcześniej pisałam ze odczuwam ruchy ale zdarza się że jednego dnia prawie nic nie cxuje... tak się zastanawiam dlaczego te ruchy Dzidzi się nie intensyfikuja tylko wciąż są tak samo odczuwalne .

W kolejce stałam godzinę, nawet nikt nie zareagował żeby ewentualnie mnie przepuścić, ja tak ogólnie poczekać mogę ale chciałam zobaczyć jak to jest. Dodam że mam bardxo widoczny brzuch. W ciąży Z niko to uwaga przepuścil mnie raz starszy pan. Bo kobiety a szczególnie te starsze to typowa znieczulica.
Tez slyszalam ze jesli chodzi o kobiety nie ma co zabardzo liczyc na jakas ustepliwosc. Mnie jeszcze tez nikt nie przepuscil tez juz widac i widze ze ludzie spogladaja wiec widza ;)
 
reklama
Mama czworki dziekuje dzis juz mnie wena opuscila choc z checia pojechalabym na jakas "wycieczke" chociazby do galerii no ale juz tak delikatnie..
Co do toxo ja jestem z tych co jednak wiedza dosc malo na.ten temat.. ale wiecie co mnie zdziwilo..
W ciazy z Niko z wynikow wychodzilo ze chorobe juz przebylam i mam przeciwciala a teraz juz ich nie mam i gin kazal uwazac.. dodam ze chodze do dwoch gin i mies temu igg i igm byly ujemne ale wyzsze niz wynik z tego tyg.. ciagle maleje..
Udanego dnia i wypadu :-)

Priinceseczka a daleko macie do Czestochowy?
Narobilas mi ochoty na spagetti hehe..
Bole tez czasem dziwne mam.. moze cos Ci tam ucisnelo chwilowo..

Katerineczka niestety taka znieczulica to normalne.. ja ostatnio myslalam ze babke w aptece rozewe ze zlosci bo stalam w kolejce a ona weszla do srodka i od razu do okienka ze maja jej juz teraz,vos dac bo zle sie czuje! A ja dodam ze wlasnie wyszlam ze szpitala po tym krwawieniu i tylko to mnie powstrzymalo od ataku bo jeszcze lecialo i balam sie denerwowac i slabo mi bylo.. te babki z apteki tez to olaly i powiedzialam ze wiecej tam nie pojde.. a na rece.mialam jeszcze ta "branzoletke" ze szpitala i nie wymalowana wyszlam to widzialy z pewnoscia skad przyszlam... ale.co ja moge mloda jestem to moge poczekac... :-\

To sie wyzalilam...
 
Do góry