reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dziewczęta u mamy pogoda super. Mieliśmy problem z zaopatrzeniem się w jedzenie bo mama nie była na nas przygotowana Ale po wizycie w 4 sklepach mamy już co jeść.

Właśnie widziałam gazetkę z biedronki od jutra są ciuchy ciążowe. T-shirty dresy i leginsy

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emka zaopatszylam się w aptece w te stripy właśnie bo kazali to złapać , już mu dwa razy zmieniałam, przemywam okteniseptem potem maść z antybiotykiem i te stripy ... fajnie by było jakby trochę poleżal ale on nie daje rady i biega wiec trudno będzie żeby się to nie rozlazilo

Mama 4 umie tez panikarze straszne , zobaczą krew i odrazu alarm , tez by było ciężko szwy mu założyć , ale mimo wszystko źle mi z tym ze tak to zostawiłam ...

Co do pasów w aucie ja zawsze zapinam :)
 
Linka nic sobie nie przypisuj winy, bo lekarzem nie jestes zeby wiedziec wszystko... oby szybko sie zagoilo! I dobrze wiedziec na przyszlosc jak to sprawdzac choc podejrzewam ze to nie na moje nerwy ogladanie.ran...

Gaga super ze legginsy to udany zakup :-) ja czesc ciuchow juz wyciagnelam ale jeszcze sporo na mnie.czeka na strychu.. tych ciazowych oczywiscie :-)


Martini ja juz mam akurat cala wyprawke wiec mnie ta przyjemnosc minie, ale w poprzedniej ciazy juz jak poznalam plec a wczesnie to bylo to powoli kupowalam :-)

Milagros tylko odpoczywaj tez troszku

Emelka i jak po podrozy sie.czujesz? Dzis wracacie tez?
 
Linka kochana nie pierwszy nie ostatni raz będziemy tak miały spokojnie ;*

Ja tez juz ciążowe mam wyciągnięte :) bo brzuch spory

Fajnie ze emalka wyjazd udany :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Martini zebym nie przezyła straty dziecka w 6 mies to pewnie juz bym zaczela kupowac..a tak jeszcze jakos nie moge sie przelamac do wiekszych zakupow, narazie tylko od czasu do czasu troche ubranek
a my co do dnia lecimy patrze:)
 
Linka nie martw się tak jak dzoewczyny pisały nie jesteśmy lekarzami żeby każda ranę oglądać i stwierdzić poprawnie czy do szycia czy nie.


Iza bardzo Ci współczuję straty. Nie wyobrażam sobie jak musialas cierpieć. Gdzieś umknął mi fakt że to było na tak późnym etapie ciąży.

A ja to wgl nic nie kupuje. Tylko te pajacyki po Poznaniu płci i skarpetki. Totalnie nie mam glowy, nic mi się nie podoba a i z kasą ciężko, może po wakacjach zacznę szaleć, w sumie nie będę miała już wyjścia :D

Moja dzidzia się dziś na mnie pogniewala za to siedzenie więc leże póki co i gdzies za godzinę skończę swoje paznokcie bo jutro znów cały dzień w biegu.

Co do pasów. Ja czasami nie zapinam najczęściej jak już muszę parkować albo wyjechać bo swobodnie nie mogę się obrócić poszukam tych adapterów.


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
aob ja myslalam zeby wlasnie jakos zaczac na przelomie sierpien / wrzesien czyli tak ok 30 tyg ale nie wiem czy nie zaczac troche predzej - czy bede miala sily.
Iza no wlasnie widze - fajnie bedziemy sie wspierac bo i z porodami nam sie moze jednakowo ulozyc :p Kurcze wspolczuje - 6msc to juz wysoka ciaza, ale tym razem bedzie wszystko dobrze zobaczysz - mimo to rozumiem Twoj strach, bo ja sama jakas nie jestem pewniejsza co do "grubszych" zakupow... na innym forum tez dziewczyna w 6msc juz pisze ze jest na porodowce wszystko gotowe do porodu :( masakra , a ja juz sie czulam troszke pewniejsza... :( bo mowie juz 2 trymestr praktycznie 16 tydz to juz chyba lajt, a tu widze nie ma pewnosci..
 
Do góry