reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka no wlasnie tamtym z mopsu nie chcialo sie pewnie spr a tym pracy dokladaja.. tez bym si
e wkurzyla tym bardziej ze po cos robia wspolny system w roznych urzedach..

Z tymi kolejkami to pewnie kazda z nas ma kilka historii a i zdazymy nazbierac doswiadczen do konca ciazy..

Gaga ja poki co tez luzne ciuchy zakladam bo mimo ze brzuch juz ciazowy to przynajmniej nie.wkurzam sie ze ktos mnie olal...

Ivi dasz rade na pewno :-) powodzenia zycze na.jutrzejszym egzaminie! a w nd tez cos masz?
 
reklama
Linka teraz przez weekend skończy 7 tyg, nie byłam z nim jeszcze szczepieniu bo nie bardzo wiem kiedy pierwsze i nie znam się zbytnio ma małych szczeniakach a wiem że tam skąd go zabraliśmy już dawno wynosiło te pieski na pole jak było ciepło
 
Widzialyscie dziewczyny lutowki się pojawiły dziś ale ten czas leci , ja się właśnie ocknelam ze za 4 dni 20 tydzień zacznę ... :szok::yes: musze się zacząć brać za wyprawkę bo przegapie wkoncu ;-) ;)

Gaga musisz iść odrobaczyc go najpierw , po 2 tygodniach pierwsze szczepienie od odrobaczonia on już spory wiec nie wiem jak wam dalej rozplanuja szczepienie ... nie pozwalaj żeby miał kontakt z innymi zwierzętami i nie pozwalaj siuskow do dworze wachac.. mój był szczepionki pierwszy raz jak skończył 2 tygodnie . A szkoda by było jakby się przyplatala jakaś nosowka
 
Linka wszystkiego się nie przewidzi...zdrówka. Nie martw się , zagoi szybko
Emalka mówią że nic bez przyczyny się nie dzieje. Współczuję łokcia i zdroweczka a Mamcia na pewno się ucieszy ♡
Izulka myśl tylko pozytywnie
Katarineczka Ja puszczę 2 osoby i wchodzę. Kartka wisi i takie mam prawo. Poza tym tak jest tak duszno i smierdzaco ze nie ma innej opcji

Wczoraj byliśmy na grillu u mamy i do 23 nie mogłam.dojść tak.mi było ciężko i źle

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka dzięki za informację :) muszę się zorientować gdzie w okolicy jest jakiś nie drogi weterynarz
 
hej dziewczyny :(
mam angine ;(

o 2 w nocy obudziałam się z okropnym bólem gardła i już nie spałam, pojechałam do lekarza i to początkowy stan anginy i mowil ze jak sie pojawi gorączka wieczorem to wziacantybiotyk - duomox , a jak się nie pojawi to wziac dopiero jutro rano,,, masakra...

brała któraś z Was antybiotyk w 15 tyg? boje się, ale lekarz powiedział, że duomox jest bezpieczny w ciaży i że gorzej może się to skończyć jak go nie wezme.
 
Gaga nie są to duże koszty tabletka na odrobaczonia ok 10 zł .. szczepienie kolo 50 zł .. poczytaj czy weterynarze mają jakieś umowy , mi udało się mojego zaszczepić na wściekliźnie i zaczipowac za free ;) nie są to duże koszty a jak choróbsko się przyplata to koszty spore piesek cierpi a i często to się tragicznie kończy ..
 
reklama
Hej dziewczyny. Mnie tu mało ostatnio bo dużo się dzieje, niestety.

Synek się nieszczesliwie przewrócił ostatnio, złamał zęba, teraz walczymy, żeby to co zostało utrzymać. Wkurza się, bo go boli przy dotyku. W polu pracy sporo. Ja sama się czuję kiepsko, podobnie jak wiele z Was ciągle borykam się z bólem głowy, oprócz tego czuje się taka ciężka i jestem spuchnieta (czego w tamtej ciąży nie miałam). W dodatku wujek zmarł, pogrzeb jutro, ale nie mam ochoty iść.
Mały dokazuje, samochód się psuje, mąż wymyślił, że może się do UK wyprowadzić, no dużo się dzieje. Nie mam na to w ogóle siły.
Podczytuje Was powoli, ale co chwile apka wymaga reinstalacji :-/

Witam nowe mamusie! :-)




Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry