reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wzięłam nospe, skurcze przeszły ale ból przy chodzeniu został. Najwidoczniej musze ciagle leżeć nie ma wyjścia.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Pojechałam dziś rano do laboratorium, na czczo, nastałam się w kolejce, a pani w okienku mówi, że nie może mi zrobić tych wyników, bo pieczątki na skierowaniu nie ma, nie zauważyłam tego :(

W poprzedniej ciąży mało spałam, bo wieczorem nie mogłam zasnąć, a o 6 wstawałam dzień w dzień i moja mała też bardzo mało śpi, zasypia przeważnie ok. 22, czasem 21, sporadycznie wcześniej, ale nie wiem, czy to ma związek.

Keejti, niestety nie wiem, co na tą plamę, moze jakieś sposoby z neta? choć jak to od żelazka, to może być ciężko :(

Aaaa, od wczoraj chyba czuję ruchy :) tamte bąbelki to jednak nie było to, a teraz czuję delikatne, krótkotrwałe rozpieranie i smyranie, czekam jeszcze na bardziej wyraźne sygnały, ale jestem prawie pewna, że to moje maleństwo :)
 
Ostatnia edycja:
Keejti- z netowych sposobów na różne plamy ja próbowałam: płynu do naczyń, cytryny, mleka, alkoholu i wody utlenionej ale tak naprawdę mydełko jest najskuteczniejsze.
 
Hej ja dzis jestem zabiegana.. i chyba przesadzilam bo juz mnie brzuch boli, a na lekach jeste caly czas w tym nospa i magnez tez.. ale teraz poleze...

Keejti ja ogolnie tez nie znam sie na plamach bo albo chodza po mydelku no albo godze sie z tym faktem..

Milia gratuluje poczucia ruchow :)
Z tym skierowanie kiepsko wyszlo.. bylabym zla..
 
Milia gratuluję!

Keejti, z plama niestety nie pomogę. Z nocnikiem to spokojnie, daj mu czas bo on musi czuć, że to już i umieć nad tym panować. U nas z kupka pierw się chował, potem mówił kupka i się chował a teraz kupka i jak zdarzy to kibelek. Za to siku gorzej, choc wie ze sika lub ze będzie. Mamy czas.

Koalka nospa i jeszcze raz nospa lub Buscopan - dla mnie lepszy. I magnrz.


Jestem wymeczona.. Poważnie.. I to tak, że dotyk delikatny mnie boli, jakby moje ciało, calutkie dodam, było jednym wielkim sincem! Brzuch Tragedia. Od 9 do teraz na nogach. Siedzialam łącznie może z 30 min. Ani razu nie lrzalam..zezarlam ze 3 busco ze strachu. Jak dotarłam do domu już kromu nie moglam zrobić.. Nigdy się do tego stopnia nie wymeczylam.
Ale.. Było cudownie! Ardzo emocjonalnie to przeżyłam.. Inaczej juz chyba patrzę na siebie, malutka i to wszystko..
Syn wniebowziety, jeździł nawet na tych większych dziececych rollecosterach szoook. Córka tez zachwycona!
No i moglam wozek przetestować tak poważniej. Pierwsza drzemka w wózku od chyba ponad pół roky? Niee od ponad 9 m albo dłużej. Buda boska. Wysokie oparcie, szeroka soacerowka mimo kubla. Kosz wspaniały, tyle rzeczy pomiescilam i dostęp idealny od każdej strony..
I będę bezczelna ale co mi tam.. Widok zagladajacych mamus i tatusiów.. W prowadzeniu twardy ale.. Jak mlodego polozylam super kubelek się tyrpota hihi.


Najgorszy widok tam? Parki z wózkami z fotelikiem..wchodzilam z dwoma po 10 i z nimi wychodziłam po 19. Wspolczuje tym dzieciom..małe niemowlaczki..musiało im być mega wygodnie..
 
Lilith to super ze dzien sie udal :) choc z tego co piszesz ja bym rady nie dala fizycznie a jak juz to pozniej z 3 dni byl zdychala..
A z tymi dzieciaczkami w fotelikach.. smutne :( ja to takie wozenie w foteliku to toleruje ewentualnie tylko na szybkich zakupach choc ja wozilam gondole na zakupy i tak... a wiem jak mlody wymeczyl sie jak jechalismy na wakache w zeszlym roku okolo 8 h...

Ja jeszcze nie odpoczelam po wczoraj heh... i jeszcze zapomnialam sie pochwalic ze bylam wczoraj doslownie na 5min w sklepie i do calkowitego omdlenia niewiele mi brakowalo.. nogi odmawialy posluszenstwa i wzrok juz mi sie zamazywal :/ ale bylo wczoraj tak parno u nas i w sklepie babka mowi ze klima sie popsula... ciezko widze to lato.. tym bardziej ze tu jest zawsze mega goraco a u nas w mieszkaniu jeszcze gorzej :(
 
Cześć mamluski! Ja mialam intensywny dzień, ogólnie weekend jest pod znakiem gości :) odezwę sie jak znajdę chociaż chwilkę!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam i ja .
My dziś w planach mamy zoo w Krakowie z maluchami , 10 latek stwierdził że za duży jest i jeździmy tam co roku ze woli iść do babci cóż jego wybór .. przykro mi trochę bo on z większości wycieczek rezygnuje :(
 
reklama
Taki spokoj tutaj w weekend ze chyba u was pogoda dopisuje tak jak u mnie :)
Dzis siostra ma ur wiec grillujemy a i od rana byla kawka na tarasie :)

Musze poszukac zaraz swojej ciazowej dzinsowej miniowy :) takiej jak ogrodniczki wiecie :)

Linka powaznieje Ci synek :)
 
Do góry