reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej Iza ..

Mnie też idę z psem szybko na około bloku i dyżur świąteczny mnie czeka bo 4 latek wstał i szczeka . Zapalenie krtani jak nic a pokonczyly mi się wszystkie sterydy do nebulizatora eh ...
 
reklama
Hej dziewczyny :-)

Ehh znowu mnie glowa boli. To jest pkropne. Zazwyczaj w nocy lapie mnie ten bol i tak trzyma wrrr.

Dzisiaj jeszcze maz sobie grilla zaplanowal a ja krece nosem i mowie ze sam bedzie wszystkim uslugiwal. Serio nie pamietam zebysmy do ciezarnych chodzili na grille czy jakies inne imprezy. Jak juz to byla herbata i na tym koniec. A moj kochamy maz zazwyczaj co drugi tydzien potrafi kogos zaprosic zeby mi sie zbytnio w sobote nie nudzilo;-)

Mamo czworki- dziekuje bardzo ;-* juz poczytalam troche o zrodlach zakazenia. Rzeczywiscie trzeba bardzo uwazac.
 
Mala niestety nie pijam kawy, ale chyba zaczne. Mierzylam cisnienie to mam 118/68 i zawsze to drugie mam tak do 70 i chyba stad ten bol...
 
Mi położna podpowiwdziala z ta kawa. Mała filiżanka łyżeczka kawy cukier i sok z cytryny do smaku. Mi pomaga.
A z tym ciśnieniem ta tak jest. Ja tez mam zawsze niskie a glowa boli. Może to zasługa pogody.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich.
Mnie dzisiaj też głowa od samego rana bolała, trzeci raz w tej ciąży łyknęłam apap.
Zaraz jadę na zakupy. Spodnie ciążowe muszę koniecznie kupić a najstarsza jakieś bluzki. Postanowiłam że kupię też coś dla dzidzi. Jutro zaczynam piętnasty tydzień i spróbukę jakoś odczarować strach że coś się stanie złego. Przez tą paskudną toksoplazmozę cały czas mam poczucie takiego zawieszenia i niepewności, ale jakoś trzeba się przełamać.
Malutkiego dnia wszystkim
 
U nas tez są pomarańczowe. I białe jak Joasia pisała czy żółte.

Keejti mój w majtkach z pampersa odkąd rok skończył sypia. Bo on nie przewijaly, ja też tego nie lubiłam jak był duży. Tak to stoi, majty po bokach rozrywam, kupa bam do kibelka jak nie udało się samemu i tylek normalnie wycieram i hop wkłada majty. Szybko i bezproblemowo jak duży chłopak, wiec zadowolony. W nocy spi w huggach, bo one są mniej chłonne i rano staramy się iść do kibelka od razu, tez czuje ze zasikal mocno mimo, iż wcale nie.
I pampki i huggi mają swoją cenę ale żaden zamiennik mi nie odpowiada, mlodemu tez.

Co do głowy to dziś 4 dzień bólu.. Kawy nie mogę bo ciśnienie i serve..

Leje, zbieram się do wyjścia..
 
Witam Was dziś :)
u mnie zapowiada się ładna pogoda :) mam dziś w domu robotnika bo nam płytki kładzie w kuchni między meblami i jeszcze ma w łazience na wannie położyć. Dobrze, że na skład pojechał to szybko tu wskoczyłam bo głupio tak przy nim na laptopie siedzieć a mój tel zablokowany jeszcze i dalej siedzę na złomku ;)
Kupiłam wczoraj sobie rybki do akwarium i mleczko do ciała przeciw rozstępom od 4 miesiąca a od dziś mam zamiar go używać ciekawe czy będę o nim pamiętać :p
 
reklama
Wiklinka trzymam kciuki.
Lilith dzięki za opis. My się uczymy nocnika, wie do czego to, siku zrobi i nic więcej.

Gaga no ja zapominam. Może olejem kokosowym się dziś natre :)

Princeseczka ja też bym wkoło jego gości nie latala :d

A u mnie dziś jakiś dzień pracowity. Sami od rana do wieczora z synem. Już wszystkie jego ciuchy przebralam pranie ogarnęłam, obiad akurat mam, a jak zaśnie to muszę nasza szafę w końcu zrobić i prasowanie a na deser sprzątanie samochodu i na koniec kąpiel ;)

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry