reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

u mnie też pogoda dzisiaj dopisuje , a ja od paru dni nie mam ochoty nigdzie wychodzic , jedyne wyjscie to do pracy , a powrót koszmarny ;p jak rano wychodze mieszczę się w spodnie ale jak już wracam brzuch jak balon aż mi ludzie w tramwaju miejsca ustępują :D czy was też męczą bóle głowy ? ostatnio codziennie mnie boli , nie biore tabletek bo licze na to że przejdzie ale przechodzi jak ide spać :(
 
reklama
Witam i ja.
Samopoczucie dziś średnie niestety. Prawie zemdlałam rano w kościele. Miało być lepiej w drugim trymestrze , a ja żadnej zmiany na lepsze nie odczuwam.
My jedziemy na piknik na Zarabie koło Myślenic bo co prawda w Krakowie 2 imprezy dla rodzin z dziećmi , ale ja się dzisiaj kompletnie na takie spędy nie nadaję.

Koalka- Ja tam? Przeszło całkowicie, czy nadal pobolewa?

Lilith- fajnie, że dzieciaki się wybawiły.Szkoda tylko, że Ty taka obolała wróciłaś. No cóż- macierzyństwo nie zawsze jest usłane różami:baffled: Mam nadzieję, że dziś już u Ciebie lepsze samopoczucie

Linka-Nie wiem, czy pamiętasz ale w niedzielę nie można dojechać bezpośrednio pod zoo, tylko albo na nogach spory kawałek albo busem. W Krk dzisiaj też 2 imprezy: Dzień Rodziny na Bulwarach Czerwińskiego( bezpłatne badania i porady lekarzy plus konkursy i występy dla dzieci), drugi to Pikinik Rodzinny w Parku Jordana.
 
Mama 4 nie wiedziałam i teraz się zastanawiam eh jeśli chodzi o tą wielka górę to najwyżej taksówką pojedziemy :) a jeśli jeszcze dalej to będzie problem teraz się zastanawiam czy nie lepiej jechać do mini zoo w Sosnowcu bo my juz gotowi do podróży , poczytam w necie o co tam chodzi :)
 
Spaliśmy do 9.30!
Maz mówi, że dziś mam lezec cały czas.. Kiepsko to widzebo się ładnie robi i sz żal kisic się w domu.
Jestem jeden wielki zakwas i nie wiem jakim cudem to wczoraj przetrwalam..
A od rana mega mdłości, szarpanie i głowa peeekaa..

Udanych wyjść dziewczyny!
Linka szybko dorosleje syn.. Az żal..Moja zas nigdzie nie chce z nami chodzić, wo.i w domu się lenic. Nie chodzi o wycieczki ale zakupy etc.
Aob udanego grilowania. Miniowa powiadasz.. U mnie brak odwagi..

Mam od kilku dni takie dramatyczne boleglowy.. I jakbym siebie czytała.. Tabletek nie biorę bo liczę, że minie..
 
Mama4 ja też sie zastanawiam kiedy to ma być ten lepszy drugi trymestr bo jakoś coraz gorzej sie czuje. Skurcze przeszły po nospie ale przy chodzeniu nadal ciągnie. Dziś powtórka to samo, musiałabym leżeć a najlepiej siedziec wtedy nie boli. Ale jak tu siedzieć jak do pracy musze chodzic.
To bardzo niedobrze że zasłabłas w kościele może nie jedź na ten piknik? Dziś gorąco jak w piekle albo na troszkę tylko jedz żeby nikt tam cie w tłumie nie popychał bo na takich piknikach to najwięcej młodzieży która różnie sie zachowuje.

Lilth magnezu to u mnie pod dostatkiem bo ja nerwowa więc ciagle magnez i potas obowiązkowy. Ja to o wózkach pojęcia nie mam zielonego jaki kupić na co zwracać uwage.
 
Ja tylko na chwilę. Koalka nie masz zatwardzenie ? Przy nim też często brzuch boli właśnie podczas chodzenia a najgorzej podczas siadania.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Lilith ja też wczoraj się tak nalazilam i na jeździłam autem. Calutki bozy dzień.

Spadamy na grilla trzymajcie się i współczuję wam omdleń :( w tym przypadku cieszę się że tylko wymiotuje

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć Dziewczyny!
Widzę że nie tylko ja mam problemy w drugim trymestrze :) Głowa boli jak jest niskie ciśnienie, we wtorek tak bolało że musiałam wziąć paracetamol. A poza tym to czuje się po prostu marnie, jakoś tak bez sił. Aż się boje tych nadchodzących upałów.
U nas dziś pogodę zapowiadali jak żyleta ale nie jest aż tak gorącą a poza tym raczej pochmurno.

Lilith nie dziwie się że spałaś do 9.30. Podziwiam że dałaś radę wczoraj tak cały dzień dreptać za towarzystwem :)

Do mnie dziś przyjeżdża mama na dwa dni, uparła się że pomoże mi coś w mieszkaniu ogarnąć, ale ja już wszystko posprzątałam sobie powoli sama, tylko okna zostały.

Dzisiaj na obiad poczyniłam naleśniki meksykańskie :) w sumie to byłam trochę zła na męża że taki sobie obiad wymyślił bo trochę z tym zamieszania, ale były pyszne :) A na deser ciasto leśny mech :)

Aplikacja nadal mi nie działa, ktoś wie jak ją reanimować?
 
Emalka-ja tez sie boje upalow i lata... juz dzisiaj jest mi strasznie goraco...praktycznie caly czas w domu bo na zewnatrz nie mam czym oddychac.

Obiadek mmniam pyszny:-)

Z apka nie pomoge
 
reklama
Witam się dziś i ja
mało dziś czasu bo brat mojego był z żoną i synem na obiedzie, później pojechaliśmy na lody a potem jeszcze do jego innego brata i przywieźliśmy od niego szczeniaczka i tak mi go szkoda bo skuczy trochę, musi się mały przyzwyczaić
 
Do góry