reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
A ja dopiero mogę zasiąść. Dziś miałam aktywny dzień jak na mnie hehe miałam zupę robić ale ze siostra zadzwoniła że po mnie przyjedzie i robimy paznokcie to mąż zrobił pyszna ogórkowa ;)

Ja po tym z siostrą na jakąś wystawę architektoniczna i prosto na plac zabaw. A potem źle się poczułam i zasnęłam.
Do teraz i zaraz znów idę ;)

Dzięki za odpowiedzi odnośnie rzęs to właśnie ta long4lashes ale w ciąży nie można. Zastanawiam się jak takie rzęsy z okularami ale i tak chce spróbować wrócić do soczewek

Diabliczka ja po urodzeniu używałam dość długo pampersa, dostałam paczkę pomarańczowych i zalamka tylko zielone, w okolicy 3-4 rozmiaru przeszłam na dade i wydawały się super. Ale od jakiegoś czasu dałam szansę pomarańczowym
I powiem tak jak mały tylko leżał czy raczkowal to była porażka a teraz jak dużo się rusza ekstra. Naprawdę a tak je wcześniej znienawidzilam. Dady nieraz były przesikane na placu zabaw czy podczas zabawy a rozm był dobrze dobrany a te są idealne ani razu się nie przemoczyl i dużo cieńsze. A teraz w stokrotce zrobiłam zapas po 26zl więc jeszcze taniej niż Dada. Aktualnie jestem nimi zachwycona ;d

Linka no to się nameczy z tą dna :/ a co do gry w piłkę to ja bym poszła do tego co te tablice ustawił i chyba mu w mieszkaniu zagrala
mój to też narzeka a do lekarzy nie raczy pójść, zresztą ja też dużo odkładam. Teraz mam wszystkich w pakiecie i muszę jakoś się zebrać żeby iść.

A i witam nowa mamę.
Więcej nie pamiętam bo czytałam zaspana. U mnie jutro wizyta ale to taka dodatkowa to na luzie :)

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no i bym zapomniała ostatnio w bebiklubie się rejestrowalam i coś mi wyskoczyło testowanie mleka bebiko pro 3 te nowe a mój zwykle pije, podałam adres i dziś odebrałam cały karton i to 600 gram mleka. No szok i niedowierzanie. I jeszcze list z podziękowaniem że chce wypróbować.



Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spać mi się nie chce.... no to sobie poleżę, bo wstawać też nie myślę.

My używamy tylko pampers. Na samym początku białe. Na rozmiarze 3 zielone. Jak była promo to kupowałam białe i odkryłam, że są wieksze niż zielone i zamiast kupować wiekszy rozmiar jak najdłużej jechałam na białych, bo się tak bardziej opłacało. Piluchomajty kupilam pare razy zielone, bo dużo taniej od białych, a wczoraj kupiłam białe na promo w rossmanie i różnica kosmiczna. Są sporo wieksze i fajnie leżą. Muszę kupić jeszcze z pare opakowan na zapas, bo jeszcze na wyjścia i do samochodu jej daje. Jak w końcu zrobi się ciepło to całkiem zrezygnuje. Najwyżej jak na mieście będzie wpadka to zmienię majty i tyle.
 
nininka witaj i powodzenia :)

U nas od wczoraj nareszcie fajna pogoda, przede wszystkim ciepło.
Ja z samego rana wyszłam, żeby powiesić pranie i znowu złapały mnie zatoki. Na razie kataru nie mam, ale ten ból nad lewym okiem, zaraz mi głowę rozsadzi :(

Kejti fajnie z tym mlekiem trafiłaś. Czasem można natrafić na super promocje.
 
Hej.
U mnie chumor od rana taki sobie... Pokłóciłam się z teściówką ale dla ogólnego dobra chyba ją przeproszę. Teściowa postanowiła naszym kosztem utrzymaywać swojego drugiego synalka alkoholika i jego konkubinę. Tak mnie wkurzyła jak nie wiem. Zadzwoniła po niego, ja się patrzę co ona robi, a ona mu 5 kotletów drobiowych pakuje- które miały być na dziś i zupę grochową którą ja robiłam do 2 słoków. Ja nie zjadłam bo było niewiele i dla dzieci zostawiłam, a ona tym pijusom dała.Myślałam, że mnie szlak trafi. Oni piją tylko wkółko . Całą kasę jaka mają przewalają na alkohol , a ja mam im obiadki dawać. Szwagier jak popije to nieraz tu przychodzi i się awanturuje. Przestaliśmy go wpuszczać, a dodatkowo napisaliśmy wniosek o przymusowe leczenie alkoholowe. Tesciowa go całe życie rozpieszczała i wynik jest taki, że jest całkowicie niesamodzielny. Popracuje u nas w firmie tydzień, a później przez kolejny tydzień ciąg alkoholowy i tak na okrętkę. Ta jego baba to jest jeszcze gorsza. Pije bez przerwy, jej matka jej dziecko odebrała bo tylko chlała. Cieka.we z jakiej parafii ja mam ich utrzymywać. Chora sytuacja.
Sorki, że tyle marudzę ale wkurzyłam się na maksa. Na poprawę chumoru jadę za chwilę oglądać kolejne mieszkanie.

Co do pieluch to u nas tylko pampersy się sprawdzały bo Emilka i Zosia to alergiczki i tylko zileone pampki ich nie uczulały. Nawet po tych białych miały wysypkę, bo one czymś dodatkowym były nasączone o ile dobrze pamiętam.
Innych firm próbowaliśmy ale zawsze kończyło się reakcją alergiczną.

Keejti- to Ci się fajnie trafiło darmowe mleczko. Ja zawsze myślałam , że te oferty testowania to nabijanie ludzi w butelkę

nininka- witaj,. To tylko pozazdrościć takiej ciąży bez objawów

gaga- superaśne leginsy. Szkoda, że moje nogi nie nadają się do leginsów

Joasia- dobrze, że wszystko ok na Usg. Ja nigdy nie miałam Usg piersi, a może powinnam zrobić? Gin. nigdy nie badał mi piersi. Sama sobie raz w miesiącu badam, ale nie wiem, czy to nie za małe.

Milagros Jak dziś nastrój? Mam nadzieję, że dużo lepszy niż wczoraj i tego właśnie Ci życzę.

Zapomniałam Wam napisać, że maluch przedwczoraj puknął raz, wczoraj chyba ze 3 razy i na 99% jestem pewna, że to dzidziuś , a nie jelita jak wcześniej. Czekam na kolejne odzewy.
Miłego dnia dziewczyny
 
Jaka cisza dziś z rana :) ja juz przedszkole zaliczylam zaraz sprzątanie a tak mi się nie chce z rana zawsze umie wygląda jakby tornado przeszło ...

Mama 4 ciężki temat z alkoholikami wiem to doskonałe , mój brat podpija a jego baba jeszcze gorsza jest ...
 
Hej dziewczynki :-*

Mamo czworki-ja sie Tobie nie dziwie ze sie wkurzylas...to byl obiad przeciez dla Twoich dzieci i sama nie jadlas bo malo. Co innego jakby oni nie pili a tu poprostu masakra... ja nie wiem czy bym przeprosila... moim zdaniem to ona powinna Ciebie przeprosic... ale jesli to mialoby byc dla dobra ogolu to pewnie ja bym wyciagnela pierwsza reke.

Ja dzisiaj znowu mialam koszmary... i to dwa... najpierw jeden ze ciaza obumarla a drugi ze mojemu ojcu i bratu cos sie stalo...
Ehh mam juz dosc tych popieprzonych snow....jeszcze na koniec mi sie jakies wesele snilo jakies suknie biale. No po prostu armagedon...

Jedna kolezanka z pracy wczoraj dowiedziala sie ze bedzie miala na 90% synka :-) a nastawiali sie strasznie na core nawet imie dla cory juz mieli:-)
A pisalam Wam ze u mnie w pracy nardzo duzo dziewczyn w ciazy? Dwie na lipiec, dwie na pazdziernik, ja i jedna na grudzien hihihihi:-) smialysmy sie ze sie pozarazalysmy bo wszystkie z tego samego dzialu tylko z roznych zmian:-) jedna tylko z kadr :-)
 
Dla mnie alkohol tez ciężki temat..
Mama czwórki ale to czemu ona się tak rozporzadza? Nie mogłaś czegoś pow? Ja bym tak nie popuscila. Zabralabym jej to i woń. Sobie odmawiasz a ona będzie zabierać? Chyba mega ugodowa jesteś bo i mężowi by się u mnie dostało. Tule Cie..

U nas zielone ale póki mlody sie nie rozruszal. Potem tylko pampki activity fit. Od roku majtki czerwone z pampera albo pull up z huggisow. Nocnej pieluchy nie zmieniamy od 5m bo już w nocy nie jadal, wiec to nie problem.
 
reklama
Aa dziewczyny jeszcze jedno :-) bratowala byla wczoraj na glukozie. Ostrzegala ze jak bede sie na nie wybierac to zebym wziela kogos ze soba bo jej sie 3 swiaty dzialy... pd razu zrobilo jej sie strasznie goraco,chwile po tym slabo. Poty ja oblewaly przez jakies 40 min no i caly czas myslala ze to zwymiotuje...ale jakos dala rade..mowi ze ta pierwsza godzina byla najgorsza...
Aa i teraz podobno nie mozna przychodzic ze swoja cytryna tylko ewentualnie mozna kupic glukoze z kwaskiem cytrynowym...
 
Do góry