reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Koalka senne w pierwszym trymestrze, dużo cierpi na bezsenność.
Byliśmy na spacerze i myślałam że przysne na drzemce młodego ale nic, zero... hardcor jestem :D
Zazdroszczę brwi ♡ js mam nie dość ze jasne to rzadziutkie
No no to musi być dobry krupniczek :)
Kejti no szok . Kończymy majtki z dady. Mmm nie rób smaka plackami[emoji14]
Milia najgorsze takie przymusowe wstawanie, wtedy tak się nie chce ze oj :)
Maleducada tak przebralam pomimo ze nie był mocno nasikany ale chciałam pospac i nie budzic się i 7 tym bardziej ze poszedł spać ok 24
Ogólnie jeden wystarczy
Linka też słyszałam o tej odżywce tylko nie pamiętam dokładnej nazwy, ale nie wolno używać w ciąży niestety ani przy kp.
Ale super z tymi warsztatami :)
O ja cie :/ przerabane z tą dną. Moja babcia ma
Mama czwórki no nie...krew jeszcze
Majdaczek wstydzioszek ♡
Nininka witaj i napisz coś o sobie
Aob napisz kochana jak z niuniem po szczepieniu




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no więc tak mam 23 lata , ciąża była dla mnie zaskoczeniem teraz już nie wyobrażam sobie żeby mojego maluszka miało nie być , zakochałam sie w tym ciałku jak zobaczyłam na 2 USG ;p ogólnie ciążę znosze bardzo dobrze , od początku zero objawów, zaczynam 14 tydzień , jestem z Warszawy ;p
 
kurde miałam jechać na szybką kawę do żony kuzyna bo zapraszała a zesiedziałam tam 4 godziny :D

Nininka witaj i gratulacje :)

Linka fajna sprawa te warsztaty ale ja bym nie miała z kim jechać do krk a sama nie pojadę nawet mój by mnie nie puścił

ja dziś na obiad kupiłam pomysł na kurczaka w papryce i ziołach i już moje pałeczki zaraz będą :p
zamówiłam sobie legginsy na allegro ciekawe kiedy i jakie jakościowo przyjdą bo tanie były niżej chwale się zdjęciami :D dokładnie te co na zdjęciach nawet w tych kolorach :D
 

Załączniki

  • lll.jpg
    lll.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 71
  • llll.jpg
    llll.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 76
  • lllll.jpg
    lllll.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 68
Gaga ja się zapisałam a teraz główkę jak jechać :) mój leży bo noga i problem z maluchem a potem chłopców z przedszkola odebrać oj nieprzemyślane to było z mojej strony bardzo :( a tak bym chciała jechac
 
Linka super z warsztatami sie udalo i az mi szkoda ze juz nie mieszkam na Pomorzu bo bym do Gdanska podjechala jakby sie udalo :) a z mezem... troche lipa.. ja kazdego dnia ucze sie cierpliwosci.. moj tez nie lubi chodzic do lekarzy a przy cukrzycy conajmniej raz w mies.. czesto chodze za niego ja..

Dzis ucze sie tez cierpliwosci do synka :) tak ja myslalam to cale szczepienie rozwali mi caly dzien :/
Niko rano spal tylko 45min iiii o 18 padl... wstal po kilku min i teraz bawi sie w najlepsze... plus ze bawi sie sam ale ciekawe do ktorej..

A ogolnie poki co jest dobrze.. nic sie nie dzieje szczegolnego i oby tak zostalo!

Ja dzis przypadkowo wlaczylam program Rosyjskie noworodki i w pierwszej chwili myslalam ze beda mowic cos o dzieciach a tu porody byly! Allllez mnie bolalo hahah :) wole rodzic niz patrzec z boku :)

Niuniunia witaj

Milagros ciaza i slub w pakiecie a w dodatku upierdliwi sasiedzi to musi byc straszne :/ nic mi nie zostaje jak wspolczuc :/


Edit.

Gaga fajne te leginsy :)
 
Aob umie tez nie śpią sytuacja kryzysowa jest maluch pluszaka zgubił ukochanego którym jest kucyk pony..
o nie przepraszam po kryzysie przypomniał sobie gdzie schował i wyciągnął z piekarnika :) idę ich polorzyc
 
reklama
Linka uwielbiam takie kryzysy haha :) moj tez ma dziwne zabawy a pozniej szuka misia lub smoka :)

Gaga dasz znac jak przyjda.. choc ja chyba kupie zwykle jak w poprzedniej ciazy.. wytrzymaly az do niedawna hehe :)

Moj maly padl ufff.. ale zeby nie bylo kolorowo zaraz jeszcze pobawie sie w kprepetytorke z matmy :/

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry