reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

dzień dobry :*

Mama-czwórki ja też bym jej nie przeprosiła i wcale się nie dziwie, że się tak wkurzyłaś :/

u mnie dziś ładna pogoda humorek też dobry to się wybiorę do Wadowic dziś ;)
 
reklama
Keejti mi to kiedys tylko probki male wyslali ale zawsze cos :) warto sie porejestrowac na roznych str :)

Joasia dobrze ze sie uspokoilas po tym usg.. a jak omdlenia? Powtarzaja sie?

Mama czworki to tesciowa przesadzila! Ale moja tez ma "takiego" synalka i tez tak robi a we mnie sie az gotuje ale coz...

Linka u mnie jedno dziecko i maz to tez niezly sajgon hehe :)

Priinceseczka dobrze ze sny to tylko nasz wymysl :) a przynajmniej ja w nie nie wierze :)
Z tymi ciazami to faktycznie hehe wyglada jak epidemia :)

Priinceseczka ja juz tez myslalam o glukozie i niby poprzednio bylo oki ale tez dobrze sie czulam od poczatku a teraz sie boje co to bedzie hehe :

A pampki u nas roznie bo mlody wszystko akceptuje i nic nie przesikuje :) w nocy tez od dawna juz nie zmieniam :)

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :-)
U mi się wczoraj forum zacielo i za cholere ruszyć nie moglo, ta apka ciągle nawala :-/

Linka no w końcu ktoś wie co to fitka! :-) aż mężowi pokazywałam Twojego posta, bo on się śmieje jak tak mówię :p
A Twojemu mężowi współczuję :-/

Majdaczek wizyty opisujemy w innym wątku, żeby się bałagan nie robił :-)

Witaj nininka :-)

U mnie na obiad pizza :p

Keejti dobrze wiedzieć, może spróbuje jeszcze tych pomarańczowych pampersow kiedyś, po tez po jednej probie dawno temu dostaly czerwona kartke.

Joasia no my też na początku tylko białe pampersy a teraz zielone i wszystkie próby przejścia na tańsze pieluszki okazywały się porażka.

Mama czwórki teściowa przyszła i zabrała Ci jedzenie z lodówki, dobrze rozumiem? I chcesz przepraszać? No bez jaj. Sami na to jedzenie zarabiacie. Kurde, chyba bym dziś wysłała dzieci do babci na obiad skoro wczoraj rozdala to co miało być na dziś. Co za typ :-/

To może poproś przy wizycie gin o badanie piersi? Mi co jakiś czas bada.

Priinceseczka a jakby nie pili to co, można jednemu zabierać żeby drugie zjadło. Co innego jakby to teściowa ten obiad zrobiła :-) wtedy niech sobie rozdaje komu chce i ile chce.
Mama czwórki nie daj się babie. Raz przeprosisz bez powodu to Ci na głowę wejdzie.

U mnie w grupie (w sensie w szkole) też było takie boom, że wszystkie po kolei w ciąży :-)

Priinceseczka zależy od laboratorium niektóre pozwalają na cytryne. A z glukoza tak już bywa niestety, kilka razy widziałam dziewczyny które wymiotowaly i musiały powtarzać, znam też jedną która 3 razy nie dała rady i w końcu lekarka jej opuścila to badanie.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob-dyrektor to tam chyba osiwial hihi bo wszystkie na l4 jestesmy :-) i jak zaczelysmy odchodzic na l4 to tez jedna po drugiej :-) moj to smial a ja nie wierzylam kiedy mowil mi o kolejnych zaciazonych:-) poki co sytuacja opanowana hehehe w ostatnim czasie zadna nie zaszla (chyba) :-D

Meleducada- nie twierdze ze wtedy byloby super i ze mozna tak, ale ja na pewno inaczej bym na to spojrzala wiedzac ze nie maja kasy niz w obecnej sytuacji-wiedzac ze maja kase a ja przepuszczaja na alkohol.

Moze faktycznie od labolatorium to zalezy, ale w tamtym roku mojego bratowa robila w tym samym i wtedy mozna bylo miec cytrynke a teraz juz nie.

Ja niedlugo musze sie zebrac, by jechac po wyniki eh boje sie...
 
Ostatnia edycja:
Prinnceseczka nie zaszla albo jeszcze sama nie wie :)

Maleducada moj gin by mi pewnie nie odpuscil tego badania :)
A co do badania piersi to ostatnio robili mi w szpitalu a moj gin bierze za to dodatkowo 50zl
 
Nininki witam nową mame
Princeseczka wowo faktycznie to dyrektor musiał osiwieć jak wszystkie na raz w ciąży - i mówią, że ciąza to nie choroba i zarazić się nie da...hehe
Znacie jakieś przepisy na buraczki smażone albo jakieś inne potrawy - coś na anemie
 
Ona się rządzi bo mieszkanie w którym mieszkamy jest na nią , dodatkowo w tygodniu jest z nami i pomaga( od pn. do pt). Jak trzeba odbiera, czy odprowadza dzieci, lub zostaje z nimi, gotujemy teraz na zmianę. Kotlety ona robiła, ale zupę ja noi wszystko było robione z produktów kupionych przeze mnie za prąd i gaz i czynsz też ja płacę. My kupiliśmy dom na wsi, ale mi się odwidziało tam mieszkać, za daleko jednak prawie 40 km trzeba by dojeżdżać w jedną stronę. Teściowie się tam wyprowadzili, a nam niby zostawili mieszkanie, ale teraz to wygląda tak, że w sumie nigdzie nie jestesmy u siebie. Bo i na wsi oni decydują a tutaj teściowa też bez przerwy się wtrąca Liczę na to mieszkanie od miasta, wtedy będzie święty spokój. Mąż to się całe życie boi teściowej, niby jak jakaś awantura to moją stronę bierze, ale żeby sam jej kiedyś zwrócił uwagę to nigdy.A ona też jak się coś powie to zaraz lamentuje i jest jedna śpiewka- więcej do Was nie przyjadę.

Princeseczka- mnie się wczorajj taki koszmar śnił.Pierwszy raz w tej ciąży. O poronieniu właśnie, strasznie szczegółowy był ten sen , ale nie chcę tu opowiadać bo naprawdę był makabryczny. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszystko w tym śnie zaczęło się od krawawnienia , a wczoraj u ginekologa też krwawiłam.

Jadę synka do szkoły odwieźć a pózniej mieszkanko obejrzeć, choć nie wiem, czy warto składać ofertę bo to praktycznie przy samym dworcu autobusowym więc ruch tam będzie jak w ulu, a na dodatek parter.
 
No ale powiem Wam ze fajnie tak hihihi:-) z tymi lipcowymi nie mam kontaktu ale z reszta co chwila zdajemy soboe relacje po wizytach hahaha. Nawet zdjecia z usg przesylamy bo kazda jest taka ciekawa :-D
 
Dzien dobry dziewczyny :) Po dlugich nocnych rozmowach ustalilismy z mezem , ze wracam z corka sama a on dojedzie w sierpniu. teraz zalapal dodatkowa robote i sie jej trzyma bo w Tunezji o prace bardzo ciezko .Wraca poznym wieczorem a po ramadanie nie bedzie go w domu caly miesiac , wiec i tak siedzialabym sama. W tym czasie we wloszech przygotuje dokumenty , wybiore lekarza , szpital , przyszykujemy pokoj dla maluszka .Ja tu sama daleko sie nie wypuszczam bo wszystko sie moze zdarzyc, nadal mamy w karju stan wyjatkowy chociaz zniesli juz godzine policyjna , ja jednak jestem tylko turystka a siedziec caly miesiac z dzieckiem z domu to tragedia .To najlepsze wyjsce ze wzgledu na corke.My dorosli dwa miesiace sie przemeczymy.
 
reklama
Wiklinka ważne, że dorosłe decyzję zostale podjęte, na spokojnie bez emocji. Plan brzmi bardzo obiecująco. Jrszcze jak zajęta będziesz to poleci szybciej!

Mama czwórki.. Dziwna ta sytuacja faktycznie. Ale nie zmienia to faktu, że ja bym postawiła na swoim i tyle. Jak się nie podoba niech nie przychodzi. Przychodzić po to by się rozporzadzac to sorry.. Musisz jasno granice postawić. Ona nie jest u siebie. Może niedługo odda im wasz tv, tel czy coś jeszcze. Będę mogli sprzedać by mieć za co chlac. Dla mnie to jest nieakceptowalne i bidulo aż we mnie się gotuje jak słyszę, że takie coś przechodzisz. I sorry ale to ona Cie powinna przeprosić, kupić rzeczy za swoje na obiad i zrobić.
I ma tupet babsko, wpuszczać w takim stanie tam syna, jak u Was dzieci są..co to meliniarnia? Chyba jej się rolę pomieszaly..


Nie ma u was tych normalnych fi,oletowych pampkow? Zielone są dla leżących niemowlaków bo są miękkie. Potem używa się fioletowe bo są wyprofilowane lepiej. Choć u nas pielucha to i tak wspomnienie.. Tylko majtki, sam zresztą wkłada a jak tu takie dużo dziecko z pampera przebierać?

No i my na szczęście kibeljujemy, wiec liczę, że po lecie majtek tez się pozbędziemy.
 
Do góry