reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti to i dziewuszki można pogratulować??

Katerineczka trudno, malemu nic nie będzie bo trochę poodpoczywasz. Pamiętaj, że drugi maluch tez ważny i Ty. Co do ruchów to hmm kochana nie wiem ech..

Nie jechalabym, jeszcze tyle hm..

Z ruchami to różnie. Zależy też od budowy Twojej. W pierwszej późno, koło 18 skonczonego lub i 20 ale możesz poczuć i wcześniej. Choć teraz widzę 15+1 to chyba ciut za wcześnie ale nie ja to czuje wiec aż tak nie mogę się wypowiedzieć.

Linka, Emka no u mhie tez ostatnio takie bole były i twarda macica plus zatwardzenie. Wczoraj już lepiej ale na wieczór znowu. Ważne by przeszło jak się polozymy czy tam po nospie albo mg.

Sąsiedzi wczoraj byli tak oburzeni, że grilla sobie zrobiliśmy z dziećmi, że się wynieśli burkajac i wrociwszy po 21 wstawili swój haha do 24 dziecka latały i jakieś menelstwo sprowadzili, co pod kocami leżało..

Corabyla Oki aż do wieczora, znowu się zaczęło.

Co gorsza ja źle się czułam wczoraj i dziś od rana to samo..znowu mdłości i szarpie na wymioty.. Jutro kończę 15 tc i takie cuda.. Chyba będzie ta dziewuszka..

Syn chory, kaszel i katar na całego ale goraczki brak i humor super.

Diabliczka co u Was?

Aob jak się czujesz?? U mnie te bole się zgadzają, stad pytanie. I tak cykl w cykl.

Z tym puchnieciem to różnie. Ja z cora puchlam mega a swędzi cie coś i jak ciśnienie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katerineczka wydaje mi się ze za szybko na takie skurcze, to dopiero 15tydzień. Ale zaczyna mnie to irytować. Bo nawet przy przeciąganiu potrafi mnie skurcz w okolicy jajników złapać. Ostry krótki. A zdarzają się dłuższe. Biorę magnez 2razy dziennie od początku ciąży. Wczoraj dodałam do tego jeszcze nospe.
I szlag mnie trafia...

Kejti Dobrze że pojechalas, jesteś spokojniejsza :)

Co do podróży autem ja bym się nie zdecydowala, za długo siedzenia w jednej pozycji. Chyba że będziecie robić postoje. Ale to zajmie wam wtedy dużo więcej czasu no i najważniejsze co powie lekarz.
 
Ja się nie przeciagam od dawna..pilnuje się, za bardzo się boje bo kiedyś mnie coś zlapalo przybtym..
Z tym szarpaniem czy wymiotami, juz miałam spokój ostatnio i to jakiś czas. Wystrachalam się, że to coś od Cory. Do tego doszły większe zawroty głowy niż wcześniej.. Zawsze jak wstaje się przytrzymuje i powoli ale teraz nawet to nie pomaga i mroki przed oczyma..
A skacze Wam serce? Od tygodnia potwornie.. Z tym, ze wiecie te nerwicowe sprawy z atakami paniki. Teraz nie wiem..chyba ciążowe bo ciągle, w nocy tez to mnie budzi.. To od zwiększonej krwi?
 
Oj dobrze ze nie tylko ja mam objawy przy ciazy jak jakas chora :) tzn nie życze Wam tego , ale cieszę sie ze ze mna nie jest cos nie tak w tym sensie :) bo tez ciagle duszno mi kręci mi sie w głowie no i w tej ciazy nie mam smaków na nic ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja ostatnio tak miałam z tymi zawrotami, ale to od upału u nas było po 30stopni w słońcu.
A ogólnie ciągle się czuje jakby mnie walec przejechał i stąd moja chandra.
Lilith nie przeciagam się jakoś tak mocno ale chyba będę musiała z tego zrezygnować.
 
U nas aż takich upałów nie ma, dzis ledwo się podnoszę a zimno jest. Musze zas lezec bo jak tylko głowę podnoszę to mnie na wymioty zbiera i tak się w głowie kręci. Tylko zas jak leze to to serce czuje, zwariować idzie. Jestem przyzwyczajona do tego ale normalnie wrzucilabym jakieś hydro czy coś na uspokojenie a w ciazy nie tykam..
 
Kejti ciesze się ze wsxystko w porzadku.
Lilith mnie serce tez ciągle lomoce ale ja mam tachykardie zatokowa i tarczyca tez nie pomaga. .. bardzo wam wspolczuje tych wymiotow... ja to odpukać jakoś juz nie mam...
Milagros pewnie i za wcześnie ale jakoś się musze pocieszać. ;)
Em ka dzięki :)
Lilith może melisy zaparz sobie.
Ja tez nam ciagle dylematy czy gdzies jechać czy nie. I tak odkładam nawet wyjazd do Łeby 80 km.
U nas juz po upałach zimno i wieje. .
 
reklama
Nie mierze jednak, dalej nie kupiłam cisnieniomierza. Ostatnio u lekarza mam zawsze około 140/85 ale u mnie te kolotania są normalne i bez ciśnienia. Dzień w dzień takie miewalam. Z tym, ze z reguły na ciążę się to wyciszalo jak i cała moja psychika..
Ale dzięki za sugestie musze to jakoś skontrolować w takim razie..
Musze się jakoś ogarnąć bo tort chce robić dzis chyba że jutro.. Jeszcze na zakupy..zachciało mi się fasolki szparagowej ze znienawidzona przeze mnie bułka tarta, szok..
 
Do góry