reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
O której bedzie? Nikt nie moze przyjść popilnowac małego ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Krew plus twarda macica to odcrazu IP. Jak wróci to jedz. Weź więcej lutki, nospy i mg. Tym bardziej jak macica twarda.
Nie spodziewalam sie takiej wiadomości. Kochana nie zwlekaj jak mąż wróci, piwaznie. Może to pierdola ale musisz skontrolować.
 
Już jest. Wstałam sprawdzić ale ja wycieram resztki i jest czysto. To były takie nitki. Nie jakaś duża ilość i minelo.nie zwiększa się. Zadzwoniłam na IP do szpitala dyzurujacego ale powiedzieli ze jak się zmniejsza to luteine a jakby się zwiększyło i nie mam jak przyjechać mam zadzwonić po ich transport. Więc dziewczyny nie jadę niepotrzebnie się stresować tylko czekam. Babka na ginekologii mówi że może naczynko jakieś skoro jednorazowo i takie nitki tylko w sluzie. Czekam. Gdyby coś dam znać

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem już sama co robić ale nie chce się tam tylko denerwować czy zostać na noc . Będę chyba czekać do rana bo na razie nic się nie dzieje

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A zasniesz?
Jak czujesz, że możesz pojechać z rana gdyby znowu się puscilo to zostań i łez, tylko może zaaplikuj na noc jeszcze lutke. A ta macica jak? Dalej twarda? Boli Cie coś?
Myslisz, że możesz iść do giną w poniedziałek na kontrolę?
 
reklama
Jak miałam to niewielkie krwawienie w 6 tc to miałam od razu wziąć 4 dupki. Wiec ty tez może we więcej Keejti. ..

Sorki tez się nie odzywam ostatnio ale niechce was dolowac. Jakoś tak humoru nie mam. Wczoraj przelezalam cały dxien... a głupio mi strasznie ze względu na mojego małego. ..
Tych skurczy na razie nie mam więcej, ale co się nastresowalam to moje. Za to od wczoraj mały w brzuchu nic nie pukal juz zjadłam słodkie i dalej nic. Teraz po arbuzie jak by coś się ruszył ale kiepsko wciąż. . Myślicie że może być taki przestój na początku w odczuwaniu ruchów? Bo wcześniej to w sumie prze z tydzień codziennie czułam juz.

IVI trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin &

Aob66 o Tobie też myślę, lez i odpoczywaj.

Em ka śliczne te rzeczy poszylas, i bardzo ładne materiały.

Lilith a jak twoja córka się czuje?

Mila no ja jak widzisz tez te skurcze miałam :( wylezec to trzeba nie ma rady. Musi przejść. Mam nadxieje ze to juz te braxtona hicksa

Joasia u mnie też brak energii, ale damy rade... trzymaj się.
 
Do góry