reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Kejti uważaj na siebie, ciesze się, że pojechałaś na IP.

U mnie dzisiaj zimno, leże w łóżku i nie chce mi się nigdzie ruszać.

Wczoraj pierwszy wieczór bez wymiotów od tygodnia. Nie wiem czy to dlatego, że wzięłam wcześniej żelazo, a nie razem z heparyną i luteiną, czy co....

Jutro mam zaplanowaną wizytę do dentysty na usunięcie kamienia, stomatolog mówił ze nie ma przeciwwskazań do takiego zabiegu? była któraś z Was?

Jak mnie będzie mdlić to odwołam, żeby nie zrobić niespodzianki stomatologi:D


Lil może masz napadową tachykardie nadkomorową?
 
reklama
Dziewczyny współczuje gorszego dnia. U mnie dziś dobrze. Właśnie przygotowałam wszystko na obiad. W Wawie pogoda słoneczna lecz wietrzna. Jak dla mnie może być ten wiatr jakby taką świeżość przyniósł [emoji5]

Co do fasolki to mnie ostatnio tak naszło na brokuła [emoji5] po 18. Musiałam pójść do sklepu wróciłam ugotowałam i zjadłam prawie całego z bułką tartą właśnie [emoji5] było pyszne [emoji38]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka mmm to ja dzis fasolka ale póki co wstać nie mogę..

Ja mam robione ekg, to co zakładają na 24h i mam wykluczane problemy z sercem co pół roku.

Tez kazali mierzyć jakby w domu było podobne, czyli to nie od nerwow. Ale pielęgniarka mi mierzyla i w domu mam zas za niskie.. Choć jeszcze nie robiła tego jak to serce skacze..
Moja matka lma od lat nadciśnienie i maja to w papierach..
Mocz mam Oki jeśli chodzi o białko a to drugie ciśnienie nie przekracza 85. Niby 95 jest problemem..
No i myślicie, że skoro ja wstać nie mogę bo tak mi słabo to moglabym mieć przy tym takie wysokie ciśnienie? Puls mam normalny w miarę.

Mania myślę, że jak dasz rade to możesz na pewno.
 
Lilith no to faktycznie masz dziwnie z tym ciśnieniem. Może zrób sobie słabą kawe, albo zjedz cos słodkiego. Nie mam pojecia.
 
Keejti to i dziewuszki można pogratulować??

Katerineczka trudno, malemu nic nie będzie bo trochę poodpoczywasz. Pamiętaj, że drugi maluch tez ważny i Ty. Co do ruchów to hmm kochana nie wiem ech..

Nie jechalabym, jeszcze tyle hm..

Z ruchami to różnie. Zależy też od budowy Twojej. W pierwszej późno, koło 18 skonczonego lub i 20 ale możesz poczuć i wcześniej. Choć teraz widzę 15+1 to chyba ciut za wcześnie ale nie ja to czuje wiec aż tak nie mogę się wypowiedzieć.

Linka, Emka no u mhie tez ostatnio takie bole były i twarda macica plus zatwardzenie. Wczoraj już lepiej ale na wieczór znowu. Ważne by przeszło jak się polozymy czy tam po nospie albo mg.

Sąsiedzi wczoraj byli tak oburzeni, że grilla sobie zrobiliśmy z dziećmi, że się wynieśli burkajac i wrociwszy po 21 wstawili swój haha do 24 dziecka latały i jakieś menelstwo sprowadzili, co pod kocami leżało..

Corabyla Oki aż do wieczora, znowu się zaczęło.

Co gorsza ja źle się czułam wczoraj i dziś od rana to samo..znowu mdłości i szarpie na wymioty.. Jutro kończę 15 tc i takie cuda.. Chyba będzie ta dziewuszka..

Syn chory, kaszel i katar na całego ale goraczki brak i humor super.

Diabliczka co u Was?

Aob jak się czujesz?? U mnie te bole się zgadzają, stad pytanie. I tak cykl w cykl.

Z tym puchnieciem to różnie. Ja z cora puchlam mega a swędzi cie coś i jak ciśnienie?

Ja generalnie miałam tendencje do opuchnięcia , a wczoraj miałam migrenę i do tego wycieczkę długa prowadziłam , dzisiaj tez od 3 na nogach , wrócę odpocznę i jakby co podjade jutro do mojej gin. Bo w sumie usta tez mam takie jakies nabrzmiałe ... Moze powinnam dzisiaj jechać ? Ciśnienie raczej ok. Ale zaraz sprawdzę.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny nie odzywam sie bo zalatana jestem i baaardze zestresowana wtorkiem.Blagam trzymajcie kciuki mooocno , od wtorkowej wizyty w ambasadzie zalezy czy wrocimy do domu w komplecie czy ja z corka teraz a maz w grudniu ....po narodzinach dziecka :( Mam mega czarne mysli i mega wielkiego stresa :(
 
Lilith chyba tak ale ja jednak czekam na potwierdzenie przez mojego gin

Ja kilka razy już jeździłam 80 parę km do rodziców a za miesiąc do Warszawy na targi dziecięce

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emka moja mama jest krawcowa więc ja jako dziecko szylam ubranka dla brabie :p ale od tego czasu w ogóle do maszyny mnie nie ciągnie :p nie każdy widocznie to czuje :-)

Ivi co do Szpaka to ja uwielbiam jak śpiewa, dla mnie on jest całkiem ok, mimo takiego looku, który wiele osób drażni.

Keejti też właśnie pomyślałam, że może jakieś naczynko czytając Twój opis, bo na czerwcowkach tak się zdarzało, chociaż ja bym spanikowana poleciała na IP.

Ewa takie uroki ciąży, teraz już może się zdarzyć, że będziemy mieć nogi opuchniete. Ja tak mam szczególnie, jak jest ciepło i nogi i ręce tak, że aż ciężko mi palce zginac, a u Ciebie przecież cieplutko.

Keejti dobrze, że w końcu pojechałas! :-) przynajmniej się uspokoiłas i zazdroszczę córeczki.

Emalkadream z podróżami to dość indywidualna sprawa, ogólnie za długo się nie powinno, 130 km to nie dużo, ale każdorazowo lepiej to skonsultować z gin prowadzącym ciążę.

Lilith nie chce straszyć ale ja się tak źle w poprzedniej ciąży prawie do końca czułam.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mania no w ciąży przysługuje nawet dodatkowe usuwanie kamienia na NFZ... Ja pójdę na pewno, chociaż w poprzedniej ciąży dentystka mi odmówiła!

Wiklinka trzymam kciuki, by wszystko było po waszej myśli! :-)

Co do boli głowy, mnie też ostatnio bardziej boli, ale obstawiam, że to raczej kwestia ciśnienia i ogólnie pogody bo i spać mi się mega chce, a dziś byłam u rodziców i wypiłam pierwsza w życiu kawę, żeby wrócić do domu i nie zasnąć za kierownicą po drodze, masakra! :-/

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry