reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Maleducada ciaze z córką miałam tragiczna ogromne wymioty, opuchniecia, zaslabniecia bole i wsio co może być do 43tc. Dam radę.
Kawa nie pomagacw żadna stronę.

Ewa a swędzi Cie to opuchniecie?? Jeśli nie to nie panikuj..to prawda jeszcze przy Twojej pogodzie.. Czytałam tez, ze juz żylaki mogą nam wyjść. Choć te usta dziwna..

Wiklinka oj to jednak mega przeżycie. A to, że druga dzidzia w drodze nie wpływa na plus? Mocno kciuki trzymam!!

Keejti rozumiem. Chyba długo czekać tez nie będziesz, co? Jak się czujesz?
 
reklama
Kejti strachu narobiłaś ale dobrze, że się już uspokoiło i gratulacje córeczki;) A kiedy dokładnie te targi dziecięce, masz jakiś link do imprezy??
Wiklinka trzymam kciuki &&&
Co do ruchów to bywa różnie ogólnie przy pierwszej ciązy czuje się już takie kopniaczki ok 20 tc. (ja przy pierwszym czułam właśnie w 20, w drugiej kopniaczki już takie pewne w 17tc..ale smyranka dużo wcześniej można wyczuć- ja już czuje a jest to moja trzecia ciąża takie smyranie co jakiś czas a jestem w skończonym 13 - ale czekam na kopniaczki takie odczuwalne i wtedy będzie oficjalnie czucie ruchów maluszka;)
 
Lilth wzielam dokumenty od lekarza , ze jestem w ciazy , na podtrzymaniu , ze tutaj place majatek w szpitalu a tam mam ubezpieczenie itp no i chce miec meza przy sobie ale zalezy czy spojrza po ludzku . I tak nam konsul poszedl na reke bo nie mamy transkrypcji aktu malzenstwa, czyli umiejscowienia aktu tunezyjskiego w polskim usc a na to sie czeka dwa trzy miesiace . Kazal przetlumaczyc akt na wloski i dal date zeby przyjechac , dzien wczesniej bez tego nawet daty nie chcieli wyznaczyc . Nie wiem ,najwyzej sie bede odwolywac jak da negatywna decyzje. We wtorek bede plakac , krzyczec i rodzic :p Ale nerwy mam straszne :( Nie wyobrazam sobie wracac do domu sama :(
 
Lilith ja dzis juz dobrze mozna powiedziec :)
Dziwne to kolatanie.. i w sumie nie wiem czy o to chodzi ale mi serce tez czasem bije jak szalone i tez przy niskim cisnieniu ale to raczej jak sie zmecze..

Ewa fakt opuchniecia moga sie zdarzyc ale usta to juz bym sie bala.. wtedy to dobrze zastisowac sobie mini diete przede wszystkim ograniczajac sol no i odpoczywac... po nocy powinn zejsc.. tyle mi mowili choc ja dopiero przed porodem opuchalam..

Wiklinka ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji :( mocno trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sprawy.. trzeba miec nadzieje ze jednak traficie na ludzi z sercem...

Keejti gratuluje cory :) ja to juz wczesniej napisalam na liscie u Ciebie dziewczynke i kompletnie nie wiem skad mi sie to wzielo ale pisalam z "pamieci" hehe :)

Takze dziewczyny polecam poczytac co u was napisalam heh bo moze tez mialam jakis sen proroczy :D

Ivi jak egzamin???

Edit.

Ja tez juz od jakiegos czasu czuje babelki i plywanie w brzuchu :) teraz delikatne pukniecie poczulam stad stwierdzilam ze juz musze sie pochwalic :)
 
Aob gratulacje bąbelków w brzuch;)
mam pytanie - na kolanach strasznie wyschła mi skóra i swędzi czy to tylko spowodowane ciążą, zmianą hormonalną czy mam się niepokoić. W sumie na twarzy też mam wysyp
 
Hej! Przezylam. Leżę właśnie w sypialni i opycham sie focaccia, która zrobiłam jak dzieciaki jadły kolacje.
Egzamin- raczej do przodu. Nie wiem na ile, ale ponad połowa pytań była do ogarnięcia z materiałów z których wkuwalam wiec jest nadzieja:)



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wiklinka a skad w ogole
Decyzja o powrocie ?
A maz jest Tunezyjczykiem czy Polakiem ?

Ivi na pewno nedzie git :)

Aob Justyna gratuluje bąbelków :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Nie nie swędzi , ale dałam sobie w kość wczoraj. A ciśnienie mam 111/80 ale po całym dniu pracy:-) jutro jeszcze jeden hotel i z buta :-)pozdrawiam Was!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Em Ka maz jest tunezyjczykiem, gdyby byl polakiem nie bylo by problemu :) Jemu wygasla poprzednia wiza i teraz juz zlozylismy o staly pobyt na zasadzie laczenia rodzin . Wracamy bo mloda zaczyna po wakacjach przedszkolna grupe zerowa ( we wloszech to takie przygotowanie do zerowki w szkole )a widze ze jezyk wloski u niej oslabl i chce zeby sie wdrozyla z powrotem przez okres wakacji .W Tunezji wloskiego prawie nie uzywala . Tunezja jest cudna ale do zycia jednak lepsze Wlochy .
 
reklama
Do góry