reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti ale stracha nam napedzilas .
Słuchajcie myślicie ze to normalne ze po wczorajszej całodniowej wycieczce ( myśle ze to od tego) mam spuchnięte nogi i prawa dłoń ? Bo jak weszłam do internetu i poczytam to strach mnie obleciał. A druga sprawa , ktoś kiedyś pisał o uplawach. Wy tez ciagle macie majtki mokre ??


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ewa tak i to normalne że jest więcej wydzieliny oby nie mleczna bo to może być infekcja.

Byłam lekko po północy w szpitalu dla świętego spokoju bo spać nie mogłam. Jestem taka padnieta ocknelam się bo Julek a m już do pracy się zbiera ale spróbuję go jakoś jeszcze ułożyć. Ogólnie babka zrobiła mi wywód że miałam przyjechać jak się pogorszy a nie jak będzie lepiej. Ale jak się trochę rozbudzila była milsza. Dali zastrzyk rozkurczowy bo miałam twarda macice, powiedziała że w środku żadnego krwawienia nie widzi, niedawno lutke odstawialam kazała pobrać do końca 16 tyg. No i dokładnie powiedziała tak : dziewczyna cała i zdrowa niech się Pani nie martwi :)

Padam na twarz. A Julian jakiś ciepły jakby gorączka

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti super że wszystko w porządku [emoji5]

Dziewczyny jak to jest z tym Podrozowaniem ? Dr na ip nic o tym nie mowil,ale lekarka w piatek powiedziala ze raczej nigdzie sie nie wybierać. Od czwartku już nic się nie dzieje plamien brak. Wczoraj mieliśmy jechać do m na imieniny babci 130km Ale odpuscilismy. Ale na weekend w Boże ciało chcieliśmy jechać na mazury to jest jakieś 270km i nie wiem co robić. To jest jeszcze półtorej tygodnia.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Keejti jaka to dobra wiadomosc zs wszystko w porzadku! Teraz wiecej odpoczywaj bo jak jeszcze rano z nosa ci krew leciala to moze byc oslabienie organizmu..

Emelka ja w poprzedniej ciazy podrozowalan kilka razy i to w krotkich odstepach czas po ponad 600km i bylo ok ale ogolne nic sie w ciazy nie dzialo.. teraz podroz poki co odpada..
Ja na Twoim miejscu poczekalabym do ostatniej chwili z decyzja.. bo duzo moze sie wydarzyc przez 1,5tyg ale raczej bym nigdzie nie jechala..

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana wczoraj źle się czułam przelexalam cały dzień zrobiłam 2 kroki i macica jak kamień widzę ze nie tylko u mnie strachu kupa

Kejti dobrze ze pojechalas jak dali zastrzyk rozkurczowy to macica była napięta sporo ..

W nocy spać nie mogłam chłopa o 3 rano wysłałam po magnum :) teraz leżę jeszcze w łóżku zaraz musze pod prysznic iść ogarnąć się i do kościoła bo pierworodny rocznicę komuni ma jak ten czas leci ;)
 
Onadlaniego z ruchami roznie.. w pierwszej ciazy to mozna pozno wyczuc nawet kolo 20tc (nie wiem jaka jest gorna granica) ale tez juz w 16 jest mozliwe a w drugiej i kolejnej podobno szybciej :)

Linka mowia ze to cudze dzieci szybko rosna ale swoje tez :) niedlugo synowa przyprowadzi :)

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Onadlaniego z ruchami roznie.. w pierwszej ciazy to mozna pozno wyczuc nawet kolo 20tc (nie wiem jaka jest gorna granica) ale tez juz w 16 jest mozliwe a w drugiej i kolejnej podobno szybciej :)

Linka mowia ze to cudze dzieci szybko rosna ale swoje tez :) niedlugo synowa przyprowadzi :)

Napisane na GT-S7562 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje :) bo mam wrażenie, ze coś mnie ranem od środka łaskocze ;) i zastanawiam się czy to juz możliwe. To moje pierwsze dziecko po 6 latach starań....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ksterineczka dzieki odzywaj sie po to ty jestesmy zeby sie wspierać :)

Kejti sonrze ze pojechałaś :)

Ewa upławy tak puchnięcie nie bardzo

Emalka jesli jest poronieniezahrazajace to sie niepodrozuje autem bo to nie służy , ja jak mieszkałam w Poznaniu w pierwszej ciazy a maz juz był na Śląsku pytałam lekarza czy moje do niego pojechać odradził , zaryzykowałam byśmy mogli byc razem, ale w drugiej ciazy nie jeździłam , teraz jeżdzę bo jest w miarę ok.

Linka oj tez mi twardnieje macica :/ kurcze cała noc bolała dzis tez zobaczymy jak dalej bedzie a nie mam magnezu żadnego zaczęłam brać nospe .

Miłego łaski :)



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry