reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Gosia ahaa :D Faktycznie jakaś lista by się przydała bo ciężko ogarnąć ;-) tez zazdroszczę wizyt, ja mam dopiero w przyszły piątek. Co prawda pojutrze idę do innego gina po skierowanie na badania ale wątpię żeby zrobił mi Usg.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Mam kartę ciazy, przedłużona z poprzedniej ale u nas to jak książka hihi, powagą.

Dziewczyny, poslijcie mi kto kiedy wizytuje ale od jutra, nie od dziś bo teraz nie wyrobie. Będę wklejać na bieżąco w wątek wizytowy.

Ja się wczoraj znowu o tych ciazach obumarlych naczytalam a to juz termin mojego aniołka niedługo i jak wczoraj spokój tak dzis swiruje.. Baardzo się boje..

Na usg przez brzuch trza mieć pełny pecherz?? Juz nie pamiętam ale chyba tak..



Aaaa dzis mija dokładnie miesiąc od 1 testu z II kreseczkami.. Ale to był wieczorny szok
 
15 minut temu przeszla u mnie burza i grad!!! juz sie zastanawiam czy dzis jechac,ale sie nastawilam na dzis. boje sie tylko,ze zlapie mnie po drodze. nie ogladalam wczoraj pogody , a musze jechac niestety do innego miasta busem albo tramwajem i boje sie,ze nagle zacznie znowu grad nawalac np jak bede na przystanku,albo burza mnie zlapie jak bede szla z przystanku do gin a kawalek drogi mam... co innego jak siedzi sie w domu bezpiecznie a tam to gdzie ja pojde jak mnie burza zlapie ;/ tak sie nastawilam na dzis,a tu pogoda robi zebym tam nie pojechala
 
Marti, zbieraj się. Kto wie jaka będzie jutro a tak wieki odkładać nie możesz. Dasz rade, moze fasolkę zobaczysz wiec warto imniej stresu później będziesz miała!
 
Ja juz po obiadku. Dzisiaj jedlismy pierwszy mlode ziemniaczki z jajem sadzonym oraz mizeria wraz z salata. Jakis dziwny smak mialy. Chyba duzo w nich nawozu bylo.

Zaraz ma do mnie przyjechac ratowa TZ z mala. Obie przeziebuone wrrr. Powiedzialam TZ ze jak bede chora to specjalnie tam do nich pojade.
 
Mam pytanie. Na zwolnieniu lekarskim w ciąży dostaje się 100% wynagrodzenia? Czy 80%? I czy jest to liczone od aktualnych zarobków czy z ostatniego roku?
 
reklama
Ja juz po obiadku. Dzisiaj jedlismy pierwszy mlode ziemniaczki z jajem sadzonym oraz mizeria wraz z salata. Jakis dziwny smak mialy. Chyba duzo w nich nawozu bylo.

Zaraz ma do mnie przyjechac ratowa TZ z mala. Obie przeziebuone wrrr. Powiedzialam TZ ze jak bede chora to specjalnie tam do nich pojade.
Zazdroszczę obiadu. Ślinka mi pociekła :p
 
Do góry